Литиум Полимер Батерија 503960 1500mAh 3.7 V Smart Заклучување Убавина Инструмент Медицински

Литиум Полимер Батерија 503960 1500mAh 3.7 V Smart Заклучување Убавина Инструмент Медицински

DEN 2388.00

Неодамнешно

Това е достапна

Ниска повторно се случуваат операција cist, кратки-коло и во текот тековната заштита.Безбеден и еколошки, екстремни долго полни кругови, одлична за долгорочна дневна употреба.Издржливи и трошоците за енергија, висока енергетска густина, обезбедува долготрајни моќ, обезбедува непрекинат извор на енергија на вашиот уреди.Поради влијанието на температурата и животната средина, капацитетот на батеријата ќе се промени, ќе има 100-200m Ah капацитет разлика.Никогаш не се грижите за квалитетот кога купувате од Нашата продавница.Ние бидете сигурни дека ја имате најновата, најголема врвни батеријата, во секое време. 100% Сосема нов!Ниска повторно се случуваат операција cist, кратки-коло и во текот тековната заштита.Безбеден и еколошки, екстремни долго полни кругови, одлична за долгорочна дневна употреба.Висока енергетска густина, и имате екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди.Обезбедува континуиран одличен извор на енергија решенија за вашите уреди.PTC внатрешни безбедносен прекинувач автоматски ја прекинува кога има краток спој и внатрешниот притисок на сигурносен вентил може ефикасно да се спречи експлозија.Се долготрајни, сигурен енергија за уредите вашиот бизнис го користи најмногу.Загарантирана да го заштитите уредот од штетна протекување.алкална батерија е дизајниран за употреба во домаќинство предмети, како remotes, играчки, и повеќе ние се гарантира овие батерии против дефекти во материјалот и изработката.1. Ве молиме овозможи мало боја отстапување помеѓу хартија картички и фотографии е прикажано.2. Ве молиме имајте батерија вон дофат на вашите деца, во случај тие да се проголта.3. Ве молиме чувајте ги батериите во суво и ладно место.4. Не надополнување на клетките или фрлете ги исклучи нив во огнот.

Додатоци на производот

Батерија 3.7 V 10440 600Mah Литиум Li Ion Батерии Акумулатори 3.7 V 8 Компјутери Неодамнешно
Батерија 3.7 V 10440 600Mah Литиум Li Ion Батерии Акумулатори 3.7 V 8 Компјутери

100% Сосема нов!.Стабилна празнење стапка, не"меморија ефект".Без Мемориска ЕфектЛесен за употреба, може д

DEN 700.80
Литар 3.7 V 3000mAh 105050 Lipo Батеријата Литиум Полимер јонска Батерија Пакет Неодамнешно
Литар 3.7 V 3000mAh 105050 Lipo Батеријата Литиум Полимер јонска Батерија Пакет

3.7 V; Типичен капацитет : 3000m Ah, Min капацитет : 2500m Ah; Задржи клетки во 40%60% наплаќа државата во текот на долг п

DEN 311.76
AKZYTUE 3.7 V 1500mAh 454272 Lipo Батеријата Литиум Полимер јонска Батерија Пакет со JST Конектор Неодамнешно
AKZYTUE 3.7 V 1500mAh 454272 Lipo Батеријата Литиум Полимер јонска Батерија Пакет со JST Конектор

Напон : DC 3.7 V; Капацитет : 1500m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Полимер Батерија.Материјал : Литиум Полимер; Нето

DEN 516.00
3.7 V AHL03715206 603FS20152 Замена на Батеријата за iPAQ hw6800 iPAQ rw6815 iPAQ rw6800 iPAQ rw6818 iPAQ rw6828 Неодамнешно
3.7 V AHL03715206 603FS20152 Замена на Батеријата за iPAQ hw6800 iPAQ rw6815 iPAQ rw6800 iPAQ rw6818 iPAQ rw6828

Целосно Компатибилен со i PAQ hw6800 i PAQ rw6815 i PAQ rw6800 i PAQ rw6818 i PAQ rw6828 Батеријата Спецификации : 2700m Ah, 3.7 V, 10.32 Пот.Li

DEN 594.24
3.7 V Замена на Батеријата за Сименс SL788 SL78 OpenStage SL4 Gigaset SL785 Gigaset SL750H S30852-S2352-R141 Неодамнешно
3.7 V Замена на Батеријата за Сименс SL788 SL78 OpenStage SL4 Gigaset SL785 Gigaset SL750H S30852-S2352-R141

Замена на батеријата за Cordless Телефон.Компатибилен со Моделите : SL788 SL78 Open Stage SL4 Gigaset SL785 Gigaset SL750 H S30852S2352R141..

DEN 950.40
YTKavq 3.7 V 5000mAh Батеријата 905090 Литиум Полимер Ion Батерија Li-ion Li-Po Батерија со 2P PH 2.0 mm Теренот Неодамнешно
YTKavq 3.7 V 5000mAh Батеријата 905090 Литиум Полимер Ion Батерија Li-ion Li-Po Батерија со 2P PH 2.0 mm Теренот

Напон : 3.7 V; Капацитет : 5000m Ah;Максимално Полнење Напон / Тековни : DC4.25 V / 2500m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум По

DEN 498.96
Батерија за Rockwell RD2865 5000mAh / 100.00 Пот LIONX Неодамнешно
Батерија за Rockwell RD2865 5000mAh / 100.00 Пот LIONX

Замена за модели : Rockwell RD2865 Дел Броеви : .Производот го поминале Меѓународни Квалитет Потврда на ISO9001, Ro HS

DEN 2256.00
Батерија C 18500 1400Mah Реалниот Капацитет Li-Ion Батерија за Светло Играчка Електронски Производ со DIY Никел. Неодамнешно
YTKavq 3.7 V 160mAh Батеријата 501235 Литиум Полимер Ion Батерија Li-ion Li-Po Батерија со 2P PH 2.0 mm Теренот Неодамнешно
YTKavq 3.7 V 160mAh Батеријата 501235 Литиум Полимер Ion Батерија Li-ion Li-Po Батерија со 2P PH 2.0 mm Теренот

Напон : 3.7 V; Капацитет : 160m Ah;Максимално Полнење Напон / Тековни : DC4.25 V / 80m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Поли

DEN 249.36
Високи Перформанси со Висок Капацитет 3.7 V 1800mAh 804050 Lipo Батеријата Литиум Полимер јонска Батерија Пакет Неодамнешно
18350 3.7 V 900mAh Батерија Li-ion Батерија со Рамен врв Батеријата Pack 2 Неодамнешно
18350 3.7 V 900mAh Батерија Li-ion Батерија со Рамен врв Батеријата Pack 2

Батеријата модел : 18350 900m Ah 3.7 V Liion Батерија Рамен врвот на Батеријата.Издржливи во употреба, долго служат

DEN 215.76
3.7 V 1700mAh 604160 Lipo Батеријата Литиум Полимер јонска Батерија Пакет со JST Конектор Неодамнешно
3.7 V 1700mAh 604160 Lipo Батеријата Литиум Полимер јонска Батерија Пакет со JST Конектор

Напон : DC 3.7 V; Капацитет : 1700m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Полимер Батерија.Материјал : Литиум Полимер; Нето

DEN 637.20
Батерија на 18500 Литиум Батерија 3.7 V 1400Mah Mah Батерија 3.7 V 12Pcs Неодамнешно
Батерија на 18500 Литиум Батерија 3.7 V 1400Mah Mah Батерија 3.7 V 12Pcs

Батерија тип : Литиум батерија.Димензии : 18*50 (mm) (mm).Без Мемориска ЕфектЛесен за употреба, може да се полни

DEN 1147.20
JJJT 3.7 V 3800mAh 18650 Литиум-јонска Батерија Полнење со XH 2P Plug Резервна Батерија + DIY Кабел 1pcs Неодамнешно
JJJT 3.7 V 3800mAh 18650 Литиум-јонска Батерија Полнење со XH 2P Plug Резервна Батерија + DIY Кабел 1pcs

Висок квалитет на литиум јонска батерија 3.7 V 3800m Ah 18650 XH конектори може да се поврзе директно или Ñadir на п

DEN 338.64
Литар 3.7 V 1000mAh 803040 Lipo Батеријата Литиум Полимер јонска Батерија Пакет Неодамнешно
Литар 3.7 V 1000mAh 803040 Lipo Батеријата Литиум Полимер јонска Батерија Пакет

3.7 V; Типичен капацитет : 1000m Ah, Min капацитет : 900m Ah; Задржи клетки во 40%60% наплаќа државата во текот на долг п

DEN 830.40
Компатибилен за 2БР 3.7 V 10180 Литиум ЈОНСКА Батерија Li-ION Батерија на Мобилен baterias pilas 100MAH за Неодамнешно
Компатибилен за 2БР 3.7 V 10180 Литиум ЈОНСКА Батерија Li-ION Батерија на Мобилен baterias pilas 100MAH за

Компатибилен Модел Броеви : за 2 ПАРЧИЊА 3.7 V 10180 литиум јонска батерија liion батерија на мобилен baterias pilas 100

DEN 450.96
PAISUE 2 Парчиња 3.7 V 20A 3400mAh I865O Рамен Врвот Батерија Доаѓаат со 2 Bay USB Полнач за(Прилагодлива Должина, Неодамнешно
Литиум полимер Батерија 602035 3.7 V 400mAh Литиум батерија-6pcs Неодамнешно
Литиум полимер Батерија 602035 3.7 V 400mAh Литиум батерија-6pcs

Ниска повторно се случуваат операција cist, краткиколо и во текот тековната заштита.Безбеден и еколошки,

DEN 489.60
3.7 V BP02-000540 GT920 ATL903857 Замена на Батеријата за Globalstar 11-TR151-TO-TN1 Telenav TR-150 TR-150 Неодамнешно
3.7 V BP02-000540 GT920 ATL903857 Замена на Батеријата за Globalstar 11-TR151-TO-TN1 Telenav TR-150 TR-150

Целосно Компатибилен со 11TR151TOTN1 Telenav TR150 TR150 TR151 Telenav TR151 Батеријата Спецификации : 2000m Ah, 3.7 V, 7.4 Пот.LiПолимер

DEN 476.64