200 компјутери 26 Малку Близина Копче Fobs Ваиганд Prox Keyfobs Compatable со ISOProx 1386 1326 H10301 Формат Читателите. Функционира со огромното Мнозинство на Системи за Контрола на Прист?

200 компјутери 26 Малку Близина Копче Fobs Ваиганд Prox Keyfobs Compatable со ISOProx 1386 1326 H10301 Формат

DEN 8602.80

Неодамнешно

Това е достапна

ЗАЕДНИЧКИ ФОРМАТ : 200 Prox 26 Малку Keyfobs 125khz контрола на пристап Близина Копче Fobs форматирани со 26-малку H10301 стандарден формат се користи на повеќето контрола на пристап на системи за безбедност.КОМПАТИБИЛЕН : Овие isoprox компатибилен безконтактни Keyfobs работа со иста 26 малку ваиганд читатели дека и 1386 ISOProx и 1326 ISOProx клуч картички работат со.Компатибилен 125khz картичка читатели вклучуваат : Proxpoint Плус, Thinline II, Mini Prox, RP40, RP10, RPK40, RP15, Prox80, Prox Pro, Entry Prox 4045, Bosch АОР-AYJ12, Викинг PRX-2, и многу повеќе.ИЗГЛЕД : 30мм x 37mm x 5mm Сива keyless entry Копче Fobs.САЈТ КОД : Овие RFID контрола на пристап Key Tags дојде во сајт код 98. БЕСПЛАТНА ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА : Добијат помош програмирање вашите картички со нашата техничка поддршка на тимот.Овие Сива Keyfobs се isoprox компатибилни.Овие безконтактни Keytags работа со иста 26 малку ваиганд читатели дека и 1386 ISOProx и 1326 ISOProx клуч картички работат со.Компатибилен 125khz картичка читатели вклучуваат : Proxpoint Плус, Thinline II, Mini Prox, RP40, RP10, RPK40, RP15, Prox80, Prox Pro, Entry Prox 4045, Bosch АОР-AYJ12, Викинг PRX-2, и многу повеќе.

Додатоци на производот

Стандардно е Програмиран RexID Близина Копче Фоб за Контрола на Пристап на Системот. Да се спореди со Стандардни Неодамнешно
IC Копче Ознака, Shockproof Врата Пристап Keyfob 13.56 MHZ 2‑10cm за Време на Присуство за Контрола на Пристап Неодамнешно
IC Копче Ознака, Shockproof Врата Пристап Keyfob 13.56 MHZ 2‑10cm за Време на Присуство за Контрола на Пристап

Картичката е водоотпорен, shockproof и анти‑корозија, имаат подолг живот.Ознаката може да бидат обесени на ke

DEN 417.36
1Pcs се Користи Екранот на Допир NT5Z-ST121-ЕК Тестирани Неодамнешно
1Pcs се Користи Екранот на Допир NT5Z-ST121-ЕК Тестирани

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 1070.40
Присуство Машина за Контрола на Пристап Отпечаток Читателот, 125KHz RFID Лозинка лична Карта Мултифункционален Неодамнешно
Milageto Водоотпорен 125KHz Wiegand 26 RFID Читач на картички за Врата Контрола на Пристап Неодамнешно
Milageto Водоотпорен 125KHz Wiegand 26 RFID Читач на картички за Врата Контрола на Пристап

Имаат висок генијален примање, ниска струја и висока стабилност.Оперативен режим : Wiegand 26 / 34 интерфејс м�

DEN 335.76
Копчето за Скролување Модул, Лесно Жици Независни Тастатурата Модули 8 Копчиња Трајни Стандард Дизајн за Единствен Неодамнешно
10 компјутери 26 Малку AuthorizID Дебели Близина Копче Fobs Ваиганд Prox Keyfobs Compatable со ISOProx 1386 Неодамнешно
10 компјутери 26 Малку AuthorizID Дебели Близина Копче Fobs Ваиганд Prox Keyfobs Compatable со ISOProx 1386

ЗАЕДНИЧКИ ФОРМАТ : 10 Authoriz ID Prox 26 Малку Keyfobs 125khz контрола на пристап Близина Копче Fobs форматирани со 26малк�

DEN 607.44
Контрола на пристап Систем, лична Карта на Врата Настроената Тастатурата Вратата за Влез Анти-мешање Трајни Неодамнешно
Крамер РК-74DL(Б) 12-Копче Ethernet & Тастатура, Knob & Прикажува w/7-Год Гаранција Неодамнешно
Крамер РК-74DL(Б) 12-Копче Ethernet & Тастатура, Knob & Прикажува w/7-Год Гаранција

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 21696.00
1Pcs Нови GT2712-STBA Gt2712Stba Hmi Неодамнешно
1Pcs Нови GT2712-STBA Gt2712Stba Hmi

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 1212.00
Контрола на пристап на Тастатурата, Светлото Лозинка Вратата Контрола на Пристап за Полнење, Водоотпорен Интегрирани Неодамнешно
Контрола на пристап на Тастатурата, ZOTER RFID Близина ID Читателот 125KHz за Електрично Заклучување на Вратата Неодамнешно
1Pcs Нови V806ICD Hmi Екран на Допир за Графички Панел Оригиналниот Неодамнешно
1Pcs Нови V806ICD Hmi Екран на Допир за Графички Панел Оригиналниот

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 1677.60
1Pcs Сосема Нов AGP3500-С1-D24 Брза Испорака Неодамнешно
1Pcs Сосема Нов AGP3500-С1-D24 Брза Испорака

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 2359.20
1 BUC NX1P2-1040DT1 Нови во Кутија САЛАДИН Модул NX1P2-1040DT1 Брзо Брод Неодамнешно
1 BUC NX1P2-1040DT1 Нови во Кутија САЛАДИН Модул NX1P2-1040DT1 Брзо Брод

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 11256.00
DSC PTK5507 PowerSeries екран осетлив на допир Безбедност Интерфејс, 7 Инчен дисплеј Неодамнешно
DSC PTK5507 PowerSeries екран осетлив на допир Безбедност Интерфејс, 7 Инчен дисплеј

Тенок, модерен дизајн (800x480 resolution, 7" полн колор дисплеј со Интуитивен LED индикација на систем за безбедно�

DEN 357.60
1Pcs Сосема Нов KS-4MB-915A Тастатура Неодамнешно
1Pcs Сосема Нов KS-4MB-915A Тастатура

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 5569.20
43Inch Мулти-Допир Интерактивни Допир фолија Филм за Прозорецот за Приказ Преку Стакло USB Драјвер и Лесно Неодамнешно
43Inch Мулти-Допир Интерактивни Допир фолија Филм за Прозорецот за Приказ Преку Стакло USB Драјвер и Лесно

★Возачот поддршка на Windows 7 / 8 / 10, вклучуваат 32битна и 64битна верзија, Mac OSX,Linux(Ubuntu)верзија.Ако Малина Пи с�

DEN 4560.00