Wyze Светлина Приклучок Адаптер за Wyze Cam v3 (v3 Камерата се Продаваат Одделно)

Wyze Светлина Приклучок Адаптер за Wyze Cam v3 (v3 Камерата се Продаваат Одделно)

DEN 1663.20

Неодамнешно

Това е достапна

Чувајте ги вашите убава светлина тела.Ние само да го направи попаметни и вашата куќа побезбедни со додавање светилка приклучоци и на отворено-номинална Wyze Cam v3. Без дупчење.Без жици.Толку лесно како промена на сијалица.Wyze Светилка Штекер погодно сили вашиот Wyze Cam v3 така инсталација е бриз.Повеќе светилка сокети може да линк заедно и да формираат група автоматски.Тие ќе буквално форма навистина паметен група на паметни светла, сите на свој.Кога остри и јасни Боја Визија Ноќ функција на вашиот Wyze Cam v3 гледа секое движење, тоа може да се сврти на сите поврзани светла или светлината на вашиот пат или се плашиш исклучување на натрапникот.Распоред на вашиот светилка приклучок за да се вклучите на зајдисонце и исклучување на изгрејсонце, со само допрете во Wyze стан.Wyze Светилка Штекер користи вашиот постоечки надворешноста светлина тела на власт на Wyze Cam v3, па може да се ров грди продолжени кабли и се добие во целина многу паметни карактеристики.Wyze Светилка Штекер не само овластувања на Wyze Cam v3, но, исто така, го претвара вашиот стандардни светилки во движење-активирано безбедносни светла за мир на умот.Линк до 5 светилка sockets заедно за да синхронизирате и контрола на вашиот надворешно осветлување од било каде во Wyze стан.Се претвори во Мрак на Почетокот распоред за да се задржи вашата надворешност светлата само во текот на ноќта, а потоа ги исклучи автоматски повторно во утринските часови.О, и инсталацијата не е толку лесно како нарезници во сијалица..нема навистина, тоа е точно на истата!Едноставно unscrew вашиот стар крушка, завртка во Wyze Светилка приклучок, завртка вашиот постоечки сијалица во Wyze Светилка Приклучок и voila!Едноставно никогаш не била толку згоден.За да се префрлате попаметни безбедност и попаметни надворешно осветлување со Wyze Светилка Штекер.

Додатоци на производот

Атарот На Батеријата,5-5.5 V USB Диск, Кабел за Напојување на Мобилни DC Спојка NP‑F550 Атарот на Батеријата Неодамнешно
Атарот На Батеријата,5-5.5 V USB Диск, Кабел за Напојување на Мобилни DC Спојка NP‑F550 Атарот на Батеријата

NP‑F550 атарот на батеријата може да континуирано снабдување со енергија за следење и пополнете светлина�

DEN 402.96
Игра Контролер со 3.5 mm Стерео Слушалка Адаптер Звук Подобрувач Микрофон приклучок за Слушалки Конвертор Погоден Неодамнешно
JAINTA 5FT USB Брзо Моќ Држачи за Полнење Кабел Кабелот Компатибилен со JBL Флип 5, Полнење 4, Пулсот 4, JBLCHARGE4BLKAM Неодамнешно
JAINTA 5FT USB Брзо Моќ Држачи за Полнење Кабел Кабелот Компатибилен со JBL Флип 5, Полнење 4, Пулсот 4, JBLCHARGE4BLKAM

Компатибилен со JBL Полнење 4, JBL Флип 5, JBL Пулсот 4, JBLCHARGE4 BLKAM, Безжична Bluetooth Звучник (Забелешка : само компа�

DEN 191.76
Headphone Приклучокот,100Pcs 2‑Пол 3,5 мм Моно Џек за Слушалки Plug Замена DIY ПОМОШЕН Адаптер за Поправка,за Неодамнешно
Headphone Приклучокот,100Pcs 2‑Пол 3,5 мм Моно Џек за Слушалки Plug Замена DIY ПОМОШЕН Адаптер за Поправка,за

3.5 mm моно plug машки џек, погоден за слушалки и аудио кабли.Силна поврзаност, подобар звук, нема сигнал на к�

DEN 885.36
(DKKPIA) USB AC Батеријата Адаптер за полнење Кабелот за Fujifilm Finepix T555 T350 Камера Неодамнешно
(DKKPIA) USB AC Батеријата Адаптер за полнење Кабелот за Fujifilm Finepix T555 T350 Камера

Највисок квалитет на генерички Home / Travel / Ѕидот на Полначот.Влез : 100240v, 5060 Hz.Обезбедува софистицирани кол�

DEN 167.76
Микроскоп за Полнење Дијаметар 38mm да 27.2 mm Внатрешен Навој Адаптер Камера Цевка Адаптер Прстен Микроскоп Неодамнешно
Микроскоп за Полнење Дијаметар 38mm да 27.2 mm Внатрешен Навој Адаптер Камера Цевка Адаптер Прстен Микроскоп

Број на модел : Адаптер прстен.Внатрешен дијаметар : 27.2 mm.Тип На Производ : Микроскоп Камера Адаптери.Над�

DEN 1504.80
Mcbazel Брук Конвертор USB Адаптер За PS3 да XBOX ЕДЕН Жичен Контролер за Полнење со Gam3Gear Keychain Неодамнешно
Mcbazel Брук Конвертор USB Адаптер За PS3 да XBOX ЕДЕН Жичен Контролер за Полнење со Gam3Gear Keychain

ПОЛНО ОПРЕМЕН, ФИРМВЕРОТ UPGRADEABLE.Работи со XBOX и PC.Целосно усогласување со еколошките стандарди.Оптимално

DEN 727.20
3,5 mm Приклучок за да 6.35 mm Приклучок (Пакување од 2) 1/8 да 1/4 инчи Стерео Аудио Џек Адаптер | Поврзува Неодамнешно
3,5 mm Приклучок за да 6.35 mm Приклучок (Пакување од 2) 1/8 да 1/4 инчи Стерео Аудио Џек Адаптер | Поврзува

Исто така, оваа 3,5 mm приклучок конектор ОБЕЗБЕДУВА ЗВУК РАМНОТЕЖА, што значи, на 1 / 8 инчи да 1 / 4 кабел ПРОИ

DEN 83.76
Kimaru ЕЈ-5b AC Адаптер ЕП-5B DC Спојка EN-EL15 Атарот на Батеријата Полнење за Nikon D7500 D7200 D7000 D7100 Неодамнешно
Kimaru ЕЈ-5b AC Адаптер ЕП-5B DC Спојка EN-EL15 Атарот на Батеријата Полнење за Nikon D7500 D7200 D7000 D7100

Компатибилност : EP5 B атарот на батеријата за Nikon D7000, D7100, D7200, D7500, Z5, Z6, Z6 II, Z7, Z7 II, D750, D780, D800, D500, D600, D610, D800 E, D810,

DEN 815.76
BESTEK во Светот Патување Приклучок Адаптер Сет, Втемелени Универзална Енергија Приклучок Адаптер за САД, на Неодамнешно
EPICKA Универзална Патнички Адаптер Еден Меѓународен Ѕид Полначот AC Приклучок Адаптер со 5.6 Паметни Моќ и Неодамнешно
EPICKA Универзална Патнички Адаптер Еден Меѓународен Ѕид Полначот AC Приклучок Адаптер со 5.6 Паметни Моќ и

【Во СВЕТОТ АДАПТЕР】 Сите во еден свет мулти функција Патнички Адаптер опфаќа повеќе од 150 земји со САД /

DEN 558.96
Поддршка USB Лаптоп Материјали Дијагностички Картичка, ABS Мини PCI Интерфејс Грешки Картичка, Лаптоп Материјали Неодамнешно
figatia 2 Парчиња USB 3.1 Тип C до 3.5 мм Женски Слушалки Адаптер Црна+Сребро. Неодамнешно
figatia 2 Парчиња USB 3.1 Тип C до 3.5 мм Женски Слушалки Адаптер Црна+Сребро.

Реверзибилна Конектор, специјален дизајн за Тип В (USBC) порт видиме, како и за Мото Z, Нов ,Letv итн.USB 3.1 Тип C д

DEN 215.76
TKDY ACK-E15 AC Адаптер ЛП-E12 Атарот на Батеријата д-р-E15 DC Спојка Држачи за Полнење за Canon EOS Бунтовнички Неодамнешно
TKDY ACK-E15 AC Адаптер ЛП-E12 Атарот на Батеријата д-р-E15 DC Спојка Држачи за Полнење за Canon EOS Бунтовнички

[КОМПАТИБИЛЕН СО МОДЕЛ : ] На TKDY дрe15 атарот на батеријата (Полнач) заменува Канон ЛПE12 Батеријата, се рабо�

DEN 359.76
Kesoto 3.5 ПОМОШЕН USB Тип C до 3.5 mm Џек за Слушалки Адаптер Конектор за Слушалки за паметни телефони, Лаптоп, Неодамнешно
Kesoto 3.5 ПОМОШЕН USB Тип C до 3.5 mm Џек за Слушалки Адаптер Конектор за Слушалки за паметни телефони, Лаптоп,

Широк Компатибилност : Погоден за повеќето тип C мобилни телефони, таблети, лаптоп компјутери, дигитални

DEN 343.68
USB Тип C до 3,5 mm приклучок за Слушалки и Адаптер за Полнач, 2-во-1 USB C до Помошен Аудио, 1Pc Неодамнешно
USB Тип C до 3,5 mm приклучок за Слушалки и Адаптер за Полнач, 2-во-1 USB C до Помошен Аудио, 1Pc

1.Интерфејс вклучува ТипC 3.5 mm интерфејс 2.2во1 адаптер поддржува истовремено полнење и аудио излез, што ќе

DEN 2284.80
TaniaWiring УЛ Наведени 3 Prong 2 Prong Поларизирана Заземјување Адаптер Конвертор, Ѕидниот Приклучок во Штекер Неодамнешно
TaniaWiring УЛ Наведени 3 Prong 2 Prong Поларизирана Заземјување Адаптер Конвертор, Ѕидниот Приклучок во Штекер

ВИСОК КВАЛИТЕТ : 32 prong адаптер е направен од премиум квалитетот на материјалот што е на висока температу�

DEN 143.76
HQRP AC Адаптер/Напојување Компатибилен со HP Photosmart M407, M407v, M407xi, M415, M417, M417v, M417xi Дигитална Неодамнешно
HQRP AC Адаптер/Напојување Компатибилен со HP Photosmart M407, M407v, M407xi, M415, M417, M417v, M417xi Дигитална

HQRP® Замена AC Адаптер плус HQRP® Евра Приклучок Адаптер;.Текст : 100 V240 V AC; Излез : наизменична СТРУЈА 3 V, 2.5;.Бе�

DEN 213.84
2 Пакет НАС Патување Приклучок Адаптер ЕУ/велика БРИТАНИЈА/ Австралија/ЈП/Азија/Италија/Бразил Американската Неодамнешно
HXHLZY 5 Порта Висока-брзина Splitter Адаптер Игра Конзола USB Хаб Мултифункционален за PS5 Игра Конзола Полнење Неодамнешно
HXHLZY 5 Порта Висока-брзина Splitter Адаптер Игра Конзола USB Хаб Мултифункционален за PS5 Игра Конзола Полнење

Функција : Овој USB хаб е дизајниран за PS5 конзола, тоа може да се прошири до 4 USB 2.0 порта.USB брзо полнење пор�

DEN 4111.92
Xbox Еден Напојување Тули, Widewing N15-120P1A AC Адаптер Понуда за Xbox Една S/Тенок Конзола 110V-240V Неодамнешно
Xbox Еден Напојување Тули, Widewing N15-120P1A AC Адаптер Понуда за Xbox Една S/Тенок Конзола 110V-240V

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 1065.84
Joovy столче Адаптер, Компатибилен со Изберете Britax/БОБ Б-Безбеден Автомобил Места Само со Caboose S Шетач Неодамнешно
Joovy столче Адаптер, Компатибилен со Изберете Britax/БОБ Б-Безбеден Автомобил Места Само со Caboose S Шетач

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 1199.76
Uniq-bty DC 7.5 V AC/DC Адаптер за Замена за Лето Младата 28530 B34BY Безбедно Поглед Safesight Бебе Неодамнешно
Uniq-bty DC 7.5 V AC/DC Адаптер за Замена за Лето Младата 28530 B34BY Безбедно Поглед Safesight Бебе

Влез : 100240 V AC 50 / 60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ 30 Дена Гаранција За Враќање На Пар

DEN 2236.80
XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни Проширување Дијаметар од 1-12mm 12 Ножеви Оптички Зум Ирис Микроскоп Неодамнешно
JKDZYD Аудио Адаптер за 6.5 mm 1/4 Машки 3,5 мм 1/8 Женски Стерео Џек Слушалки Помошни Plug Конвертира во Микрофон Неодамнешно
JKDZYD Аудио Адаптер за 6.5 mm 1/4 Машки 3,5 мм 1/8 Женски Стерео Џек Слушалки Помошни Plug Конвертира во Микрофон

Направен од бакар материјал, издржлив.Интерфејс технологијата : позлатени.Конектор A : 6.5 mm машки главата

DEN 3523.20
Тест Спојка Адаптер, Добар Температура Отпор Висок Притисок Отпор Тема Тест Приклучок за мала Тежина Сигурен Неодамнешно