Whisk Метла, Слама Метла Убедливо Прашина Здравје Носат Отпорни Силна Жилавост Анти-статички Ѕид-поставена Рачно Изработени Трајни agh (Боја : Природна X3, Големина : 34x24c

Whisk Метла, Слама Метла Убедливо Прашина Здравје Носат Отпорни Силна Жилавост Анти-статички Ѕид-поставена

DEN 3597.84

Неодамнешно

Това е достапна

ДОБАР КВАЛИТЕТ - Природни азија метла трева е главен материјал на овој whisk метла.Тоа е мека, лесна и издржливи, оваа слама метла ќе ви даде леснотија на користење.ДЕКОРАЦИЈА ИДЕЈА - Зошто да не се направи вашиот дом се издвојува со оваа слама whisk метла?Целокупниот простор дефинитивно ќе стане повеќе импресивен!.ДЕКОРАТИВЕН ОБЈЕКТ - ова не е само метла за убедливо но исто така и некој објект за декорација!Се откажам мала метла до вашиот камин да им даде на вашиот простор за живеење малку на селски, гроздобер атмосфера!. ★Материјал : Слама( еколошки, мала тежина, отпорен на корозија). ★Големина : 34 cm долги, метла главата ширина 24 cm.Домаќинство Агол Метли, чисти секој агли, двете возрасни и деца лесно може да ја користите оваа слама рака метла за чистење на секој агол од куќата, канцеларија или било кој простор.★Име : Метла★Количина : 1★Занает : рачно ткаени★Боја : шарени★Стил : едноставен★ Применливи места : семејство,училиште,магацин,супермаркет,итн★ Други инструкции : 1. Исплакнете со вода, не се изложуваат на сончева светлина, за долго time2. Користете ја задната суспензија за да се задржи prototype3. Не користете премногу сила кога го користите, затоа што во спротивно тоа ќе се скрати услугата life4. Кога користите нов производ, не може да биде метла линија паѓа, Овој феномен не се случи по повторна употреба★ Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, продаваат директно од страна на производителот, како и поддршка за повеќе купувања.

Додатоци на производот

ODKKAYA Природни Тешки Исправена Пченка Метла Ретро Метла Пченка Метла Азија Метла Домаќинство Агол Метли Склад Неодамнешно
15 Пакет! Дуо-Sweep 12 Медиум Должност Аглеста Метла Главата со Црвена Означена Влакната Дополнителна Прашина Неодамнешно
Мини Слама Метла Исчисти Прашината Мека мост Нема Статични Мала Внатрешна Употреба Традиционалните Рачно Ткаени,4 Неодамнешно
Нешто Кратко Природни Влакна Домаќинство Метла, За Домаќинство Внатрешна Чистење Употреба, Кујна, Дневна Соба, Неодамнешно
Домаќинство Dustpans Dustpan и Метла во Собата, За Канцеларијата, Семејството, Кујна, Лоби Кат, Бања Убедливо Неодамнешно
Домаќинство Dustpans Dustpan и Метла во Собата, За Канцеларијата, Семејството, Кујна, Лоби Кат, Бања Убедливо

Убедливо на дното на креветот е лесно и напор.Без Виткање Исчисти : метла и dustpan сет за дома има надградба

DEN 1937.04
FSSTAM Apple Миризливи Метла Мини 6 Мирис 2pack Празник Есен Есен ноќта на Вештерките Божиќ (со Ексклузивни Неодамнешно
FSSTAM Apple Миризливи Метла Мини 6 Мирис 2pack Празник Есен Есен ноќта на Вештерките Божиќ (со Ексклузивни

2 пакети на Apple мирис метла.Одлична за домашни дизајн или декорација!.Вклучи Ексклузивен FSSTAM Booskie.ПРЕДМЕТ

DEN 580.80
Whisk Метла, Слама Метла за Чистење На Кревет,Мека Интензивна Влакната Antistatic Носат Отпорни Рачно Изработени Неодамнешно
Мултифункционален Магија Метла 2-во-1indoor Силикони Метла Wiper,Лесно Сува Кат Површина и да се Отстрани Нечистотијата Неодамнешно
ZFW Домаќинство Метла и Dustpan Сет, Метла и Dustpan Поставите Office Home Кујна, Лоби Кат Метла и Метла Поставите Неодамнешно
ZFW Домаќинство Метла и Dustpan Сет, Метла и Dustpan Поставите Office Home Кујна, Лоби Кат Метла и Метла Поставите

Ефикасна големи област чистење : тешкидолжност метла и dustpan собата е направен од висококвалитет / мека и

DEN 804.00
Libman Комерцијални 201 Прецизност Агол Метла - Многу од 6 Неодамнешно
Libman Комерцијални 201 Прецизност Агол Метла - Многу од 6

Бренд Име : Libman; Под Бренд : Прецизност Агол; Глава Ширина : 111 / 2.; Тип на производ : Метла; Наежвам Тип : Бесп

DEN 1816.56
YAQINUO Мини Метла Слама Вештерка Метли со Кристално Ѕвезда Тиква Pendant Украси за ноќта на Вештерките Wicca Неодамнешно
YAQINUO Мини Метла Слама Вештерка Метли со Кристално Ѕвезда Тиква Pendant Украси за ноќта на Вештерките Wicca

Вештерка метла е моќен магична алатка која се користи за да се очисти и да се заштити простор и да издржа

DEN 494.40
Whisk Метла, Слама Метла Убедливо На Земјата Носат Отпорни, Анти-статички Силна Жилавост Рака Направи Wall-монтирани Неодамнешно
Whisk Метла, Слама Метла Убедливо Прашина Мека Носат Отпорни Долго Бамбус се Справи со Анти-статички Рачно Неодамнешно
Замена на Дел За Spiffy Слугинката FB-SPM Метла Пена Филтер Собранието 2PK SPFM-14 Неодамнешно
Замена на Дел За Spiffy Слугинката FB-SPM Метла Пена Филтер Собранието 2PK SPFM-14

Дел No # SPFM14 Се Вклопува Во Модели # Одговара На Различни Правосмукалка Модели.Направени се од квалитетен

DEN 662.64
WEIFAN CAI - Метла Поставува Внатрешна Чистење на Меки Прашина-Доказ, Лесно да го Инсталирате,3 Бои (Бои : Неодамнешно
WEIFAN CAI - Метла Поставува Внатрешна Чистење на Меки Прашина-Доказ, Лесно да го Инсталирате,3 Бои (Бои :

Материјал : (наежвам, dustpan) пластика, (рачка) не ' рѓосувачки челик.Големина : метла (должина x ширина : 69x17cm),

DEN 1260.48
Домаќинство Агол Метли,Затворен Метла,Магнетни Метла,Dustpan Комбо,Исправено Стојат До Метла,Прилагодлив Метла,Чисти Неодамнешно
Вредност На Увозот 36 Портокал Светне Вештерка Метла, Multicolor Неодамнешно
Вредност На Увозот 36 Портокал Светне Вештерка Метла, Multicolor

Се пали.Јамка за лесно да виси.Совршен акцент на било декорација на ноќта на вештерките.Оваа светлина до

DEN 470.16
Whisk Метла, Традиционалните Слама Метла Antistatic Носат Отпорни Рачно Изработени Издржам Градина Двор Улица Неодамнешно
Whisk Метла, Слама Метла Копче Pendant Здравје Мека Носат Отпорни, Анти-статички Рачно Изработени agh (Боја Неодамнешно
Whisk Метла, Слама Метла Копче Pendant Здравје Мека Носат Отпорни, Анти-статички Рачно Изработени agh (Боја

ДОБАР КВАЛИТЕТ Природни азија метла трева е главен материјал на овој whisk метла.Тоа е мека, лесна и издрж

DEN 1999.68