Airbrush, AGPTEK Мини Airbrush со Воздушниот Компресор, Преносни Airbrush Комплет за Торта Декорирање, Занает Алатки, Шминка, Сликарство и Нокти

Airbrush, AGPTEK Мини Airbrush со Воздушниот Компресор, Преносни Airbrush Комплет за Торта Декорирање, Занает

-155 %

DEN 1319.76

Неодамнешно

Това е достапна

◆ МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДОДАТОЦИ : Ние ви обезбеди со различни големини на игли (0.Со цел да бидете сигурни дека airbrush работи правилно, ве молиме тест за прв пат со користење на доволно вода.5 mm) и воздух црева.3 и 0,5 мм игли и воздух црева на оваа мини airbrush во собата, исто така, можете да одберете други игли да се создаде спреј ви треба.Ова е најголем практични мини airbrush сет кој е применлив за почетници, студентите, истакнати уметници и стручњаци.Тоа може да се широко се користат во повеќето airbrushing апликации и боја прскање медиуми.Можете да користите други игли да се направи фина магла што треба. ◆ ДВОЈНО ДЕЈСТВО ДИЗАЈН : активирањето може да се контролира големината на воздухот доаѓа во внатрешноста на airbrush и на тој начин, овозможувајќи постојано да ја промените ширина на линија, опсегот на вредност и затемнетост на боја.Постои широка примена кај занает, авто графика, привремена тетоважа, торта декорација, ликовната уметност, нокти и повеќе.Покрај, тоа, исто така, содржи 1/8"заеднички и 6-инчен мини воздух црева.Поради својата единствена и посебна карактеристика, поголемиот дел од airbrushing апликации и боја прскање медиуми се прифатливи.Во секој случај, тоа може да се направи нешто што треба.

Додатоци на производот

Agatige 11PCS Airbrush Почиста Сет, Airbrush за Чистење со Четки, Airbrush Чистење и Поправка Алатка со Четки Неодамнешно
Agatige 11PCS Airbrush Почиста Сет, Airbrush за Чистење со Четки, Airbrush Чистење и Поправка Алатка со Четки

Квалитетот чистење со четка : спреј пиштол за чистење со четка е направен од метал, со умерена цврстина, �

DEN 309.36
BAINUO 25PSI Airbrush Полнење, Полнење Cordless Airbrush Компресор, Двојна Акција Airbrush Сликарство Пиштол, Неодамнешно
BAINUO 25PSI Airbrush Полнење, Полнење Cordless Airbrush Компресор, Двојна Акција Airbrush Сликарство Пиштол,

▲【DualАкција Airbrush Колекции】Нашите airbrush комплет со компресор доаѓа со двојно дејство airbrush пиштол, 7cc лег�

DEN 1559.76
Господар Airbrush Гравитацијата Довод на Воздух Абразивни Гумичка и Гравирање Airbrush Комплет - Мини Sandblaster Неодамнешно
Господар Airbrush Гравитацијата Довод на Воздух Абразивни Гумичка и Гравирање Airbrush Комплет - Мини Sandblaster

Господар перформанси Модел G78 мултицел високи перформанси воздух абразивни etcher и гравирање airbrush пиштол

DEN 1079.76
AMLESO Корисна Airbrush Комплет Спреј Пенкало, Боја Пиштол во Собата за Помине Уметност Лице Боја Торта Неодамнешно
AMLESO Корисна Airbrush Комплет Спреј Пенкало, Боја Пиштол во Собата за Помине Уметност Лице Боја Торта

Лесно течност refills и лесен за чистење.Боја Медиуми : Акварел Пигменти, Мастила и Бои, Акрилик, Автомобилс�

DEN 1872.00
HEEPDD Мулти-Цел Airbrush Комплет, 0,3 mm Млазницата Страна се Хранат Спреј Пиштол Предизвика Airbrush со 2 Неодамнешно
HEEPDD Мулти-Цел Airbrush Комплет, 0,3 mm Млазницата Страна се Хранат Спреј Пиштол Предизвика Airbrush со 2

Страна Хранат СпрејОвој спреј пиштол усвоени од страна хранат дизајн, нема да влијае на видот, погоден з

DEN 1012.56
Airbrush Чистење Тенџере Игла Млазницата Четка во Собата, 1airbrush Чистење Тенџере +1 Чист Нож + 5clean Четка Неодамнешно
Airbrush Чистење Тенџере Игла Млазницата Четка во Собата, 1airbrush Чистење Тенџере +1 Чист Нож + 5clean Четка

? Оваа млазницата игла е идеален за отстранување на наслагите со сува боја и може да биде внимателно вра�

DEN 2270.40
Airbrush Зафат Поставите Airbrush Спреј Машина Дел Висока Цврстина Боја Спреј Пиштол Кит Неодамнешно
Airbrush Зафат Поставите Airbrush Спреј Машина Дел Висока Цврстина Боја Спреј Пиштол Кит

Одлична изработка и разумен дизајн, лесно да се користи.Лесно да го инсталирате, со нут за прицврстување

DEN 2265.60
Okuyonic Занает Сликарство Airbrush Airbrushing Поставите Лесно да се Работи за Возрасни(САД прописи, Transl) Неодамнешно
Okuyonic Занает Сликарство Airbrush Airbrushing Поставите Лесно да се Работи за Возрасни(САД прописи, Transl)

Лесно да се спреј за течни и лесен за чистење, одлична прскање ефект, нема боја разлика.Може да се корист�

DEN 974.40
Т TOGUSH Преносни Воздушниот Компресор со 3 Млазницата на Airbrush 0.2 0.3 mm mm 0.5 mm Занает Чевли Боење Неодамнешно
Т TOGUSH Преносни Воздушниот Компресор со 3 Млазницата на Airbrush 0.2 0.3 mm mm 0.5 mm Занает Чевли Боење

【Лесен 【Висока Ценаефикасен за Почетници】Ова е одлична комплет за почетници.На airbrush работат добро и �

DEN 2375.76
menolana 4 Поставува Гума O - за Airbrush Спреј Пиштол Машина Неодамнешно
menolana 4 Поставува Гума O - за Airbrush Спреј Пиштол Машина

Стил за Основните Спреј глобална напојување за AC100 О Гумени Печати Airbrush Додаток Соодветни Внатрешни За�

DEN 311.76
Jazar Airbrush Комплет, Airbrush Шминка Комплет Airbrush Сликарство Материјали Помине Airbrush Комплет Airbrush Неодамнешно
Jazar Airbrush Комплет, Airbrush Шминка Комплет Airbrush Сликарство Материјали Помине Airbrush Комплет Airbrush

Направени од високо‑квалитет бакар делови, една акција на воздухот пен, се овозможува на воздухот да пр

DEN 1821.60
Airbrush Поставува 0.4 mm Airbrush Млазницата Airbrush Игли Замена на Делови за Спреј Sprayer 3 Поставување Неодамнешно
Airbrush Поставува 0.4 mm Airbrush Млазницата Airbrush Игли Замена на Делови за Спреј Sprayer 3 Поставување

На 0.4 mm млазницата игла комплет одговара на повеќето спреј модели, и е лесно да се инсталира.Лесен за нос�

DEN 407.76
Господар Перформанси S68 Мулти-Цел Прецизност Dual-Акција за Св Хранат Airbrush, 0.35 mm Совет, 3/4 мл Течност Неодамнешно
Господар Перформанси S68 Мулти-Цел Прецизност Dual-Акција за Св Хранат Airbrush, 0.35 mm Совет, 3/4 мл Течност

Господар Airbrush Бренд Нашиот Најголем Економски и Разноврсна Св Хранат Airbrush!.Спрејови со повеќето типови

DEN 431.76
Потешко & Steenbeck Еволуција Silverline самостојна airbrush 126023 со БОНУС Неодамнешно
Потешко & Steenbeck Еволуција Silverline самостојна airbrush 126023 со БОНУС

Автоцентрирање приклучок од типот на млазницата 0.2 мм.Гравитацијата се хранат 2ml првенство.Игла прилаго

DEN 3696.00
OPHIR 110V Про клима Резервоарот Компресор со 0.2 0.3 mm mm 0.5 mm Airbrush & Чистење Колекции за Модел Хоби Неодамнешно
OPHIR 110V Про клима Резервоарот Компресор со 0.2 0.3 mm mm 0.5 mm Airbrush & Чистење Колекции за Модел Хоби

Компресорот е погодна за make up,тен,тетоважа, хоби / модел,нокт слика,пекарница и така натаму.Високи Перфор

DEN 1185.60
Garosa Airbrush Комплет Мулти-Цел Двојна Акција Боја Спреј Пиштол Професионални Воздух Четка Компресор Сет Неодамнешно
Garosa Airbrush Комплет Мулти-Цел Двојна Акција Боја Спреј Пиштол Професионални Воздух Четка Компресор Сет

Двојна акција предизвика контроли, лесни да се справи и лесен за да го отворите списанието latch за брзо вч

DEN 1010.16
SAGUD 9pcs Airbrush Адаптер Поставите Воздух Четка Монтирање Конектор за Полнење Airbrush Додатоци за Мини Неодамнешно
SAGUD 9pcs Airbrush Адаптер Поставите Воздух Четка Монтирање Конектор за Полнење Airbrush Додатоци за Мини

Комплетен сет на воздухот четка полнач додаток девет различни адаптери.G1 / 8 машкиG1 / 4 машки, G1 / 4 машкиG14 �

DEN 287.76
Jovenn Airbrush, Ноктите Airbrush Комплет Airbrush Сликарство Материјали Airbrush Сетови, за Нокти Дизајн Торта Неодамнешно
Jovenn Airbrush, Ноктите Airbrush Комплет Airbrush Сликарство Материјали Airbrush Сетови, за Нокти Дизајн Торта

Совршено за хоби, занаети, автомобил, графика, привремени тетоважи, торта декорација, ликовната уметнос�

DEN 547.20