EuisdanAA Пластични Аквариум Риба Резервоар за Миење Рамка Четка за Чистење Алатка 2 во 1 Бела(Herramienta де limpieza де cepillo де марко де lavado де tanque де peces де acuario де plástico 2 en 1 бланко

EuisdanAA Пластични Аквариум Риба Резервоар за Миење Рамка Четка за Чистење Алатка 2 во 1 Бела(Herramienta

DEN 287.76

Неодамнешно

Това е достапна

Боја : Бела; Пакет Содржина : - 2 x Аквариум за Чистење со Четки; Материјал : Пластика,Најлон; Нето Тежина : 91g.Вкупна Големина : (Долго)22 x 3.5 х 2.5 цм/8.7" x 1.4" х 1.0"(L*W*H); (Краток)Вкупна Големина : 18 x 1 x 2.5 cm/7.1" x 0.4" х 1.0"(L*W*H).Чистењето далеку алги или други нечистотии без мокрење вашата страна.Чувајте ги вашите риби резервоарот со ова едноставно, но ефикасно чистење алатка.(Mantenga дин pecera limpia един esta sencilla перо eficaz herramienta де limpieza.Погодни за употреба во свежа вода и морски аквариум.Исплакнете и сува пред и по секоја употреба.(Adecuado став дин uso en agua dulce y acuarios marinos.Enjuague y seque antes y después де cada uso.Euisdan AA Пластични Аквариум Риба Резервоар за Миење Рамка Четка за Чистење Алатка 2 во 1 White Scrubbing далеку алги или други нечистотии без мокрење вашата страна.Добри перформанси пластична рачка, лесен пристап до тешко да се постигне места.Виси функција на рачка за лесно складирање.Чувајте ги вашите риби резервоарот со ова едноставно, но ефикасно чистење алатка.Основна алатка за одржување на вашата риба резервоарот писклив-.Погодни за употреба во свежа вода и морски аквариум.Исплакнете и сува пред и по секоја употреба.Опис на Spanish Herramienta де limpieza де cepillo де марко де lavado де tanque де peces де acuario де plástico 2 en 1 blanco Color бланко; Contenido del paquete : 2 cepillos де limpieza став acuarios; Материјал : plástico, nailon; Peso neto : 91g Tamaño вкупно : (largo) 22 x 3,5 x 2,5 cm / 8,7" x 1,4" x 1,0" (L * W * H); (Corto) Tamaño вкупно : 18 x 1 x 2.5 cm / 7.1" x 0.4" х 1.0" (L * W * H) Elimina лас algas у otras impurezas гревот mojarte la mano.Mantenga дин pecera limpia един esta sencilla перо eficaz herramienta де limpieza.Adecuado став дин uso en agua dulce y acuarios marinos.Enjuague y seque antes y después де cada uso.

Додатоци на производот

Марина Економија Алги Scrubber Неодамнешно
Марина Економија Алги Scrubber

Издржливи, алги scrubber за стакло и акрил аквариуми.Уникатен аглеста дизајн.Армиранорачка за подобра конт�

DEN 119.76
5 во 1 Аквариум Риба Резервоарот Четка Долга Рачка Cleaning Tool Kit Четка Стакло Гумичка Чистење 26.4 оз Неодамнешно
5 во 1 Аквариум Риба Резервоарот Четка Долга Рачка Cleaning Tool Kit Четка Стакло Гумичка Чистење 26.4 оз

Алатка за Полнење Риба Резервоарот Четка Пет функции, сеопфатно чистење на резервоарот, силна род тело,

DEN 2119.20
YongliJc Аквариум Пластични Алги Scraper,Риба Резервоарот Алги Scraper,Стакло Почиста Риба Резервоарот Scraper Неодамнешно
YongliJc Аквариум Пластични Алги Scraper,Риба Резервоарот Алги Scraper,Стакло Почиста Риба Резервоарот Scraper

Голема големина нож главата, чистење на аквариум стакло повеќе темелно.Погоден за saltwater резервоарот и с�

DEN 1617.60
Lifegard Aquatics 3-Инчен со 3-Инчен Бела Алги Подлога Неодамнешно
Lifegard Aquatics 3-Инчен со 3-Инчен Бела Алги Подлога

3Инчен со 3инчен бела подлога.Бело е акрилик резервоарот површини.Исто така достапни во две погодно голе

DEN 202.80
ISTA 5 во 1 Аквариум Гума Alage Scraper Повеќе Syphone Почиста Чистење на Комплет Неодамнешно
ISTA 5 во 1 Аквариум Гума Alage Scraper Повеќе Syphone Почиста Чистење на Комплет

аквариум.scraper.alage.Одржување на аквариум е толку ebsy, сите потребни алатки кои се тука за вашиот избор за да

DEN 575.76
Кент Морски Про Scraper I & II Замена Пластични Ножеви Неодамнешно
Кент Морски Про Scraper I & II Замена Пластични Ножеви

Замена ножеви за Кент Pro Scraper и Proscraper II се наменети за употреба на стакло и акрил аквариуми.За разлика од �

DEN 365.52
Xiaoyztan Аквариум Песок Scraper Пластични Чакал Цедилка Лопата Чисти Алатка за Риба Резервоарот или Терариум Неодамнешно
Xiaoyztan Аквариум Песок Scraper Пластични Чакал Цедилка Лопата Чисти Алатка за Риба Резервоарот или Терариум

❶PACKAGE 1 x Аквариум Резервоарот парична Казна Дупка Чакал Цедилка Лопата ❷DESIGN Шупливи slats дизајн и брзо �

DEN 359.76
Риба Резервоарот Cleaning Tool Риба Резервоарот Силни Магнетни Чистење Стакло Четка за Аквариум Неодамнешно
Риба Резервоарот Cleaning Tool Риба Резервоарот Силни Магнетни Чистење Стакло Четка за Аквариум

На flannelette ткаенини за надворешни четка е мека, носат отпорни, и лесно да се.Школка донесе квалитетна ABS м�

DEN 796.80
Famtasme Аквариум Магнетни Четка, Стакло Алги Пловечки Scraper Крива Стакло Почиста Мини Scrubber Алатка за Неодамнешно
Famtasme Аквариум Магнетни Четка, Стакло Алги Пловечки Scraper Крива Стакло Почиста Мини Scrubber Алатка за

Висока густина и Мека : аквариум магнетни четка е мека, чиста, избрана од страна на неtearable ткаенини за да

DEN 137.28
Риба Резервоарот Четка, Трајни Лесен за Чистење со Четка, Риба Резервоарот Scraper, Почиста за Аквариум за Неодамнешно
Риба Резервоарот Четка, Трајни Лесен за Чистење со Четка, Риба Резервоарот Scraper, Почиста за Аквариум за

Удобен зафат : риба резервоарот четка е ергономски, удобни за контрола на четка.Кука и јамка дизајн : тоа

DEN 309.36
homozy Магнетни Аквариум Стакло Почиста Алги Scraper, Магнет Лебди Scrubber Четка за Чистење на Аквариуми Риби Неодамнешно
homozy Магнетни Аквариум Стакло Почиста Алги Scraper, Магнет Лебди Scrubber Четка за Чистење на Аквариуми Риби

Направени од високо квалитетни пластични, издржливи и долготрајни.Само да се движат и се чисти надвор, в

DEN 743.76
Автоматско Аквариум Почиста, Електрични Аквариум Почиста Брз Cleanups за Риболов(Без одмастување филм, 12/16mm) Неодамнешно
Автоматско Аквариум Почиста, Електрични Аквариум Почиста Брз Cleanups за Риболов(Без одмастување филм, 12/16mm)

3 1 ЕДИНИЦА : 3 во 1 единица за брзи cleanups или целосно аквариум одржување.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Едноставен и лес�

DEN 1428.00
Zerodis Магнетни Риба Резервоарот Четка, Двострано Лебди Аквариум Стакло Почиста Аквариум Алги Scraper со Алги Неодамнешно
EuisdanAA Аквариум Риба Резервоарот Двојно Двострано за Чистење со Четка Подлога Почиста Scrubber 2 ПАРЧИЊА(Tanque Неодамнешно
Hislaves Домаќинство Cleaning Tool,Мини Магнетни Аквариум Риба Четка Алги Стакло Почиста Сунѓерот Scrubber Неодамнешно
Hislaves Домаќинство Cleaning Tool,Мини Магнетни Аквариум Риба Четка Алги Стакло Почиста Сунѓерот Scrubber

Мини магнетни риба, аквариум за чистење со четка за лесно може да се одржи во својата рака, тоа е многу уд

DEN 190.80
ALG PIRANHA ЛЕБДИ МАГНЕТИ Неодамнешно
ALG PIRANHA ЛЕБДИ МАГНЕТИ

Овозможува интензивно чистење на алги без грижа на одред и ја да се ископа почиста исклучите б.Силна, не�

DEN 719.76
Две Мали Fishies BettaMag Магнетни Почиста Неодамнешно
Две Мали Fishies BettaMag Магнетни Почиста

Мал магнет почиста која се отстранува алги.Работи на стакло и акрил; Подлога големина 3 / 4" Долго, 1 / 2" Шир

DEN 340.80