Лавот во Космички Простор за Пушење Ashtray Стакло Чадот од Цигари Пепел Фах Обичај Пушач Носителот Круг Случај

Лавот во Космички Простор за Пушење Ashtray Стакло Чадот од Цигари Пепел Фах Обичај Пушач Носителот Круг Случај

DEN 455.76

Неодамнешно

Това е достапна

стакло.Квалитет : производство на цигари ashtray е направен од висок квалитет кристално стакло материјал, намалување и, јасност и мазна, тежок во раката, стабилен и здрав.Димензии : .Големина : големината на овој пушењето ashtray кристал пура носител е дијаметар 3.3 инчен(8.5 cm) и висина е 1,4 инчи (3.5 cm) круг ashtrays.Ова е еден доволно големина пепел послужавник за вашата канцеларија и дома.Анти-се Лизга на Дното : На дното на ashtray е направен со црна против пролизгување подлога,овој дизајн е не се лизга и тишина кога се движи,исто така, е да се спречи моделот од се рбет и да се зголеми стабилноста на ashtray.Стил : Овој кристал пура носител е еден обичај кристал пура,моделот е смешна,симпатична и кул.Изгледа едноставен, но елегантен, модерен и практичен.Тоа ќе го декорирате вашиот дом, тремот, кујна, балкон, канцеларија, патио.. Голема за секојдневна употреба, хотели и ресторани, барови, ресторани, на отворено, кафулиња, отворено забавни или домашна декорација.На ashtray за цигари со прилично дизајн ќе го направат вашиот соби повеќе модерен и смешно.Одлично за секојдневна употреба,подароци,барови,КТВ,ресторани,кафулиња,отворено забавни или домашна декорација.Ако имате било какви прашања за овој кристал пура пепел послужавник,добредојдовте да контактирате со нас сега.Ова е една убавина сопствен модел пушењето ashtray во круг големина.Бојата на ashtrays за цигари кристал може да бидат различни од сликите прикажани поради осветлување ефект или различни monitor display, ви благодариме за вашето разбирање.

Додатоци на производот

JIGUANG Пура Ashtray Домаќинство Луксузен Керамички Пура Ashtray Преносни Дома Цигара Ashtray Отворено Џеб Неодамнешно
JIGUANG Пура Ashtray Домаќинство Луксузен Керамички Пура Ashtray Преносни Дома Цигара Ashtray Отворено Џеб

Погоден за кафулиња, барови, книжарници, ресторани, домови, итн.Тоа може да ги красат вашата соба станува

DEN 287.76
Catel Пура Ashtray - Дрвени Пура Пепел Фах | Catel Пура Ashtrays се Совршен Пура Додатоци за Мажи и Големи Неодамнешно
Catel Пура Ashtray - Дрвени Пура Пепел Фах | Catel Пура Ashtrays се Совршен Пура Додатоци за Мажи и Големи

Рачно изработени ОД ЦВРСТО ДРВО : Нашата елегантно дизајниран ashtray е направена за да ги импресионираат п

DEN 718.80
Додатоци Ashtray Капак Ротација Круг Ashtray Иновативни Врти Канцеларија со Капак Пушењето Материјали за Складирање Неодамнешно
ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Божиќ Одмор Нема L Ноел Дедо Среќен Преносни Патување Големина Џеб Чанта Ashtray Keychain Неодамнешно
ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Божиќ Одмор Нема L Ноел Дедо Среќен Преносни Патување Големина Џеб Чанта Ashtray Keychain

ЧУВАЈТЕ ГО на ЧИСТИ : Вашата потрага по место за да го изгаснеме вашиот цигари е завршена!Оваа корисна ма

DEN 239.76
Okworld Слобода Ткаенина Tana Тревник Wiltshire Ashtray Преносни Патување Големина Џеб Чанта Ashtray Keychain Неодамнешно
Okworld Слобода Ткаенина Tana Тревник Wiltshire Ashtray Преносни Патување Големина Џеб Чанта Ashtray Keychain

На ashtray е направен од хром позлатен лим.Тоа е околу 2.0" (5.1 cm) во дијаметар и 0.7" (1.8 cm) во висина.Притисни на о�

DEN 837.60
Црвено Леано Железо Стои Оган Hydrant Ashtray 7 Високи за отпушоци од Цигари Неодамнешно
Црвено Леано Железо Стои Оган Hydrant Ashtray 7 Високи за отпушоци од Цигари

Тешки долг живот леано железо.Стои 7" Високи.Малку Црвено оган Hydrant.Голема потрага на било табела каде пу�

DEN 623.76
Розова И Темно Fleur-де-lis Модерна Пура Ashtray Кожа Пластична Цигара Пепел Носителот Преносни За Автомобил Неодамнешно
Розова И Темно Fleur-де-lis Модерна Пура Ashtray Кожа Пластична Цигара Пепел Носителот Преносни За Автомобил

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор �

DEN 477.36
YCLZNB Пластични Ashtrays, Автомобил Ashtrays, без чад Ashtrays, Преносни Цигари, Пепел Полици во Бањата На Неодамнешно
YCLZNB Пластични Ashtrays, Автомобил Ashtrays, без чад Ashtrays, Преносни Цигари, Пепел Полици во Бањата На

Метал и АБС материјал, антипаѓа, абразијаотпорни, висока температура отпор, оставајќи нема траги на пег�

DEN 1927.20
JIAH Десктоп Имитација Добиток цинк Легура Ashtray автомобил Отворен и Затворен Home Office Десктоп со капак Неодамнешно
JIAH Десктоп Имитација Добиток цинк Легура Ashtray автомобил Отворен и Затворен Home Office Десктоп со капак

Лесен за употреба и чиста.Постои подвижен mandrel во средината на отворено ashtray, кој може да ви помогне да се

DEN 1407.36
TTYUNDING Креативни Ashtray,Ashtray Креативна Личност Ретро Ashtray Дневна Соба Канцеларија Круг Големи Ashtray Неодамнешно
TTYUNDING Креативни Ashtray,Ashtray Креативна Личност Ретро Ashtray Дневна Соба Канцеларија Круг Големи Ashtray

Секој пепел лента е рачно изработени.Поради разликата во материјал, боја на секоја единица ќе имате нек�

DEN 5124.72
GRW Ashtray Астронаут во Облик на Цигара Ashtray Цигари Пепел Носителот Сад Spaceman Figurine Украс за на Отворено Неодамнешно
GRW Ashtray Астронаут во Облик на Цигара Ashtray Цигари Пепел Носителот Сад Spaceman Figurine Украс за на Отворено

Специјален подарок за вашето семејство и пријатели на нивниот роденден, годишнини, Божиќ, итн.Погодна з�

DEN 1106.40
Pulsar Допрете Фах Основните Силикони Ashtray - 4 / Избрани Бои (Црна/Сина) Неодамнешно
Pulsar Допрете Фах Основните Силикони Ashtray - 4 / Избрани Бои (Црна/Сина)

Топлина отпорни до 600 F.Цврсти центар купола е доволно силна за да чукнам пепел без опасни вашиот стакло.�

DEN 240.00
ЛГБТ Виножито Знаме Модерна Пура Ashtray Кожа Пластична Цигара Пепел Носителот Преносни За Автомобил Или Отворено Неодамнешно
Ретро Тапан Стапови Стакло Ashtray Дијаметар 3.3 Транспарентна Цигара плоча за Домашна Канцеларија Tabletop Неодамнешно
Ретро Тапан Стапови Стакло Ashtray Дијаметар 3.3 Транспарентна Цигара плоча за Домашна Канцеларија Tabletop

Стакло.Основни информации : стакло ashtray + не се лизга мат + 3 картичка чад падови.Предности : Ова ситно поли

DEN 383.76
YCLZNB Стакло Ashtray, Голем Дијаметар Ashtray, Модерен Ashtray, Отворен и Затворен, Home Office Декорација Неодамнешно
YCLZNB Стакло Ashtray, Голем Дијаметар Ashtray, Модерен Ashtray, Отворен и Затворен, Home Office Декорација

Материјал : трева Лесен за управување и одржување, висока цврстина, тешки доволно, на дното е многу стаби

DEN 1474.08
Кинески Змеј Митолошки Кожа ashtray Лесно Чистење Пренослив Луксузни Цигари Пепел Држач за во Автомобил Или Неодамнешно
Ashtray Смола Черепот Цигара Ashtrays Home Office Внатрешна Декорација Отворено Златна Неодамнешно
Ashtray Смола Черепот Цигара Ashtrays Home Office Внатрешна Декорација Отворено Златна

Материјал : ashtray е направен од висок квалитет смола материјал, безбедно и издржливи.И тоа е лесно да се чи

DEN 639.12
YCLZNB Керамички Ashtray, Ретро Ashtray, Голем Капацитет Ashtray, Бар, кафуле, Хотел Затворен Или Отворен Дом Неодамнешно
YCLZNB Керамички Ashtray, Ретро Ashtray, Голем Капацитет Ashtray, Бар, кафуле, Хотел Затворен Или Отворен Дом

Уникатен дизајн : може ефикасно да се спречи ширењето на soot, заштита на здравјето, како и да се спречи сек

DEN 1498.08
YCLZNB Керамички Голем Капацитет Ashtray 形状,外形 Windproof Ashtray, Ретро Ashtray, Бар, кафуле, Хотел Затворен Неодамнешно
YCLZNB Керамички Голем Капацитет Ashtray 形状,外形 Windproof Ashtray, Ретро Ashtray, Бар, кафуле, Хотел Затворен

Материјал : 材质 Лесно да се чисти и да се одржуваат, висока цврстина, тешки доволно, на дното е многу стаб�

DEN 573.60
YCLZNB Цврсто Дрво Голем Капацитет Ashtray 形状,外形 Преносни Автомобил Отворен и Затворен Windproof Ashtray, Home Неодамнешно
YCLZNB Цврсто Дрво Голем Капацитет Ashtray 形状,外形 Преносни Автомобил Отворен и Затворен Windproof Ashtray, Home

Уникатен дизајн : може ефикасно да се спречи ширењето на soot, заштита на здравјето, како и да се спречи сек

DEN 1747.20
YJ-додатоци Цемент Ashtray Дома Конкретни Ashtray Бар Едноставна Дизајнер Индустриски Правец Неодамнешно
YJ-додатоци Цемент Ashtray Дома Конкретни Ashtray Бар Едноставна Дизајнер Индустриски Правец

Дизајнот е едноставен, но многу стилски и практично дома.Тоа не имате било какви убави бои, но тоа може д�

DEN 732.00
Билијард Топки Стакло Ashtray Дијаметар 3.3 Транспарентна Цигара плоча за Домашна Канцеларија Tabletop Користете Неодамнешно
Дупка Риба Blobfish Круг Тешки Стакло Ashtray Десктоп Пушењето Пепел Држачот за Домашна Канцеларија Декоративни Неодамнешно
JIGUANG Пура Ashtray Добиток Декорација Дома Дневна Соба Тремот Канцеларија Декорација Подарок Студија Неодамнешно
JIGUANG Пура Ashtray Добиток Декорација Дома Дневна Соба Тремот Канцеларија Декорација Подарок Студија

Материјал : Смола + бакар.Тоа може да ги красат вашата соба станува се повеќе убава мода и индивидуалност

DEN 2078.40
ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ петок 13-ти Џејсон Маска Преносни Патување Големина Џеб Чанта Ashtray Keychain со Цигара Носителот Неодамнешно
Птицата на Рајот Ткаенина Ashtray Преносни Патување Големина Џеб Чанта Ashtray Keychain со Цигара Носителот Неодамнешно
Птицата на Рајот Ткаенина Ashtray Преносни Патување Големина Џеб Чанта Ashtray Keychain со Цигара Носителот

На ashtray е направен од хром позлатен лим.Тоа е околу 2.0" (5.1 cm) во дијаметар и 0.7" (1.8 cm) во висина.Притисни на о�

DEN 1276.80
Ashtray За Цигара Египетската Цивилизација Декоративни Фенси Ashtrays, Стакло Десктоп Пепел Држачот За Домашната Неодамнешно