JIGUANG Пура Ashtray Креативни Метал Ashtray, Цигари Ashtray (7 2.5 см), Лесно да се Носат Отворено, Месинг Бои 烟灰缸

JIGUANG Пура Ashtray Креативни Метал Ashtray, Цигари Ashtray (7 2.5 см), Лесно да се Носат Отворено, Месинг

DEN 1106.40

Неодамнешно

Това е достапна

Мултифункционален преносни креативни ashtray, ретро стил, дома декор, метал мини цигара ashtray.Производ Големина : 7*2.5 cm / 2.8*во 1.0, Материјал : Метал, Пакување*1. Модерен Дизајн, Handprint Совршен Модел, Роденден, Годишнина, Денот на Вљубените Специјални Подароци.Предмет : дневна соба, студија, спална соба, канцеларија, бар, тајно место, работниот простор и на отворено.Превозот време : пристигне околу 15-25 дена.Таписерии и компактен мини стил, лесно да се носат, без разлика каде и да одите, покажуваат сопственикот на мирна и атмосфера, господин и elegance A избор на високо-квалитетни месинг материјали, рачно направена од мастер занаетчии, полн со благородна квалитет, и за ракување и полирање на секој детал е одраз на духот на занаетчии.Име : Ashtray Color : Месинг colour Material : Metal Additional карактеристики : собирање, decoration Feature : Еко-Пријателски, лесно да се use Suitable за наврати : свеченото отворање, birthday (роденден), церемонијата на доделување награди, свадба, рекламни промоции, деловни подароци, прослави годишнината, планирање на односите со јавноста, саеми, фестивали и надоместоци на вработените, housewarming This производ е Ashtray, остатокот не е за sale Manual мерење е прирачник за мерење.Поради различни фактори, како што мерење алатки и мерни методи, 1-3cm грешка ќе се случи.Побара прошка.Производот се зема во вид, затоа што екранот е различен, ве Молиме да преовладуваат во вид, ви благодариме за understanding Quality Уверување : Квалитетот е најважниот уметност во сад.Ако не сте задоволни со било која причина, ве молиме да ни каже што ќе се добие целосна наплата или замена и пријателски клиент service Note : 1. Овој производ содржи само еден производ, рачни мерења на локации, може да има некоја грешка од 1-3cm2. Поради разликата помеѓу центарот на вниманието и на екранот, постојат некои разлики помеѓу сликата и објектот.Имаме професионални пакување, внимание на детали, за доброто на клиентите, внимателно пакет секој производ да се осигури дека безбедноста на лекот се доставува до вас.Customer Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро, во рок од 24 часа, ви посакувам среќен шопинг!.

Додатоци на производот

ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ петок 13-ти Џејсон Маска Преносни Патување Големина Џеб Чанта Ashtray Keychain со Цигара Носителот Неодамнешно
DIAOD Ashtray, Ashtray Европската Ретро Смола Занаети Дневна Соба Кафе на Маса Канцеларија Декорација Пура Неодамнешно
DIAOD Ashtray, Ashtray Европската Ретро Смола Занаети Дневна Соба Кафе на Маса Канцеларија Декорација Пура

Лесен и лесно да се носат, погодна за отворен или затворен.Идеално за семејства, куќи, барови, кафулиња, х

DEN 3618.96
YUANFLQ Ashtray за Плевел Ashtray Преносни Не се Лизга Водата-Перат Цемент + Нерѓосувачки Челик Материјал Погоден Неодамнешно
YUANFLQ Ashtray за Плевел Ashtray Преносни Не се Лизга Водата-Перат Цемент + Нерѓосувачки Челик Материјал Погоден

1 Висококвалитетни материјали : На ashtray е направен од висококвалитетни нерѓосувачки челик, која има кара

DEN 2076.00
BLUCNO Стакло Ashtrays за Цигари Среќен Божиќ Преносни Декоративни Модерна Ashtray за Домашна Канцеларија Затворен Неодамнешно
Стакло Ashtrays Маслото Крава Преносни Декоративни Модерна Ashtray За Домашна Канцеларија Патио Употреба, Фенси Неодамнешно
Pulsar Допрете Фах Основните Силикони Ashtray - 4 / Избрани Бои (Црна/Сина) Неодамнешно
Pulsar Допрете Фах Основните Силикони Ashtray - 4 / Избрани Бои (Црна/Сина)

Топлина отпорни до 600 F.Цврсти центар купола е доволно силна за да чукнам пепел без опасни вашиот стакло.�

DEN 240.00
Дупка Риба Blobfish Пластични Чадот Од Цигари Ashtray Пепел Носителот Преносни Десктоп Пушењето Пепел Послужавник Неодамнешно
Американското Знаме ЦРВЕНО се Сеќавам на Секој Распоредени Пластични Чадот од Цигари Ashtray Пепел Носителот Неодамнешно
Мојот Најдобар Пријател Има Шепи Круг Стакло ashtray исклучителна десктоп декорација сопствени мали преносни Неодамнешно
Птицата на Рајот Ткаенина Ashtray Преносни Патување Големина Џеб Чанта Ashtray Keychain со Цигара Носителот Неодамнешно
Птицата на Рајот Ткаенина Ashtray Преносни Патување Големина Џеб Чанта Ashtray Keychain со Цигара Носителот

На ashtray е направен од хром позлатен лим.Тоа е околу 2.0" (5.1 cm) во дијаметар и 0.7" (1.8 cm) во висина.Притисни на о�

DEN 1276.80
Ashtray со Капак Чадот од Цигари Ashtray Бин Лесно да се Празни Метал Ashtray за Надворешна Home Office Бар Неодамнешно
Ashtray со Капак Чадот од Цигари Ashtray Бин Лесно да се Празни Метал Ashtray за Надворешна Home Office Бар

Големина : 11.5*9 cm.Фрлајте ги вашите пепел безбедно додека constricting мирис со елегантен и функционална врти as

DEN 287.76
YCLZNB Керамички Ashtray, Ретро Ashtray, Голем Капацитет Ashtray, Бар, кафуле, Хотел Затворен Или Отворен Дом Неодамнешно
YCLZNB Керамички Ashtray, Ретро Ashtray, Голем Капацитет Ashtray, Бар, кафуле, Хотел Затворен Или Отворен Дом

Уникатен дизајн : може ефикасно да се спречи ширењето на soot, заштита на здравјето, како и да се спречи сек

DEN 1498.08
PENGPENGBAIHUO Семејство Креативни Рибарски Брод Ashtray Дневна Соба Десктоп Windproof Ashtray Автомобил Ashtray Неодамнешно
PENGPENGBAIHUO Семејство Креативни Рибарски Брод Ashtray Дневна Соба Десктоп Windproof Ashtray Автомобил Ashtray

Исклучителна мали риби кошница се користи за да го изгаснат отпушоци од цигари.Трупот е прецизен во фор�

DEN 1514.40
Ashtray, Отворено Ashtray, Од Не ' Рѓосувачки Челик Ashtray Мини Windproof Отстранлив Круг Tabletop Пепел Носителот Неодамнешно
Ashtray, Отворено Ashtray, Од Не ' Рѓосувачки Челик Ashtray Мини Windproof Отстранлив Круг Tabletop Пепел Носителот

Круг Ashtray е погодна за домови, барови, градини, приватни куќи, кафулиња, хотели, ресторани, забави и сл.Отс

DEN 273.36
YCLZNB Цврсто Дрво Голем Капацитет Ashtray 形状,外形 Преносни Автомобил Отворен и Затворен Windproof Ashtray, Home Неодамнешно
YCLZNB Цврсто Дрво Голем Капацитет Ashtray 形状,外形 Преносни Автомобил Отворен и Затворен Windproof Ashtray, Home

Уникатен дизајн : може ефикасно да се спречи ширењето на soot, заштита на здравјето, како и да се спречи сек

DEN 1747.20
TTYUNDING Креативни Ashtray,Ashtray Креативна Личност Ретро Ashtray Дневна Соба Канцеларија Круг Големи Ashtray Неодамнешно
TTYUNDING Креативни Ashtray,Ashtray Креативна Личност Ретро Ashtray Дневна Соба Канцеларија Круг Големи Ashtray

Секој пепел лента е рачно изработени.Поради разликата во материјал, боја на секоја единица ќе имате нек�

DEN 5124.72
CAIMEI Пепел Носителот Цигари Сопствениците на Цигари Задник Кофа Ashtray Дома Бамбус Дното Фах Керамички Мала Неодамнешно
Паун во Облик на Пушењето Ashtray,Цигари Ashtray за Внатрешна или Надворешна Употреба,Десктоп Пушењето Пепел Неодамнешно
Паун во Облик на Пушењето Ashtray,Цигари Ashtray за Внатрешна или Надворешна Употреба,Десктоп Пушењето Пепел

【ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】 : се Направени од издржлив смола материјал.Цврстата структура, трајни с

DEN 311.76