ASICS Mens Гел Nimbus 20 Трага Работи за Чевли

ASICS Mens Гел Nimbus 20 Трага Работи за Чевли

DEN 2759.76

Неодамнешно

Това е достапна

Текстил.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.FLYTEFOAM MIDSOLE ТЕХНОЛОГИЈА Нашите Flyte Foam технологија овозможува исклучителни отскокнување назад и одговорност без оглед на далечината, користење на органски супер влакна да помогне да се намали пакување од кои традиционално се случува со помеки, ниска густина пени.FLUIDRIDE MIDSOLE : ASICS Fluid Ride midsole обезбедува крајната комбинација на отскокнување назад и амортизирање својства со намалена тежина и исклучителна цврстина.Мазна, удобно возење дека е 20 години во изработка.Се одликува со нашата револуционерна лесни flytefoam® амортизирање и други напредни технологии од ASICS® институт за спортски науки, на Nimbus задоволува неутрален тркачи на сите нивоа.Нејзиното искачување жакард-mesh течност одговара® горниот стратешки прилагодува на ногата е природно движење додека 3-d печатени облоги нудат дополнителна поддршка за да ви даде прилагодено одговара дека ви држи случува километар по километар.Тежина : 8.8. Пета висина : 25мм.Forefoot висина : 12mm.

Додатоци на производот

Reebok Жените Flexagon Сила D Крстот Тренер Трчање Неодамнешно
Reebok Жените Flexagon Сила D Крстот Тренер Трчање

Кожа и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ :

DEN 1320.00
Најк Metcon X Sf Mens Работи Тренери Bq3123 Патики Чевли Неодамнешно
Најк Metcon X Sf Mens Работи Тренери Bq3123 Патики Чевли

На Најк Metcon SF repels кал за супериорна контрола и канализација вода за да се задржи вашата тежина надолу.Не

DEN 2540.16
Puma Men ' s NRGY Neko Инженер Поврзана Трчање, Црно-Ревен Неодамнешно
Puma Men ' s NRGY Neko Инженер Поврзана Трчање, Црно-Ревен

Гумен ѓон.Carson 2 X Поврзана Мажите Фитнес Чевли : Трчање со уникатен изглед на горен дел во Пума Црна, Асфал

DEN 1208.88
USYFAKGH Sandles За Женска Лак Поддршка Сандали Orthotic Прилагодливи Камшик Флип Апостолки Неодамнешно
USYFAKGH Sandles За Женска Лак Поддршка Сандали Orthotic Прилагодливи Камшик Флип Апостолки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ако имате било какви прашања или коме

DEN 389.52
Најк Metcon X Sf Mens Работи Тренери Bq3123 Патики Чевли Неодамнешно
Најк Metcon X Sf Mens Работи Тренери Bq3123 Патики Чевли

На Најк Metcon SF repels кал за супериорна контрола и канализација вода за да се задржи вашата тежина надолу.Не

DEN 2540.16