Бебе Туш, Капење Безбедно Прилагодливи Лесно Да го Користите за Миење на Косата за Бебе Бања и Деца Бања(Надградба на уво заштита жолт)

Бебе Туш, Капење Безбедно Прилагодливи Лесно Да го Користите за Миење на Косата за Бебе Бања и Деца Бања(Надградба

DEN 335.76

Неодамнешно

Това е достапна

ПРИЛАГОДЛИВИ ДИЗАЈН : Прилагодлив дизајн, големината на шапка може да се прилагоди според бебето е обемот на главата, правење на бебе повеќе удобен за носење.ФУНКЦИЈА : угоре свиткани пред стреата дизајн може ефикасно да се спречи водата да тече на бебето очите, заштити бебето очи, и ќе не блокира бебето е на повидок.Со earmuffs, можете да ги покрие вашето бебе е уши и да го заштити вашето бебе е уши дури и ако вода случајно паѓа надвор.БЕЗБЕДНОСТ МАТЕРИЈАЛ : бебето сонцето стакло е направен од мек материјал и ќе не нула бебето, па бебе е многу безбедно и удобно да го користите, погодна за девојки, момчиња, бебиња и години.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : сонцето стакло на бебето туш спречува шампон и вода да влезат во неговата ушите, очите или устата.Помогне да се елиминира на вашето дете страда од hydrophobia, инфекции на увото и сувост, што го прави полесно за вашето дете да се искапеш!Тоа е исто така погоден за коса за сечење, коса за сечење и обликување.ЦВРСТИНА : Во тока дизајн го прави полесно да се користат и поцврста за да се спречи од лизгање надвор во текот shampooing.Функција : 1. Прилагодливи дизајн, може да се прилагоди на големината на шапка според бебе глава на обемот, така што бебето може да се носат поудобно.2. На угоре свиткани пред cornice дизајн може да се спречи вода за бебето очи ефикасно и да се заштити бебето очи и ќе не блокира бебе е на повидок.3. Со уво muffs, може да ги покрие вашето бебе е уши, дури и ако вода случајно надвор, исто така, ќе се заштити бебето уши.4. Вметнете тока дизајн, лесно да се користи и повеќе фирма, за да се избегне шапка се лизга во процесот на шампон.5. Изработени од мек материјал, кој ќе не нула бебето, па тоа е многу безбеден и удобен за бебето да се користи.Како да го Користите : 1. Лизгајте го тока за да ја подесите големината на капа.2. Се утврди позицијата на челото.3. Обезбеди тока.4. Го дофати точка во предниот дел на шапка и прилагодување тоа повторно.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Туш Cap Material : Пластични, силикони, TPESuitable Возраст : 3 месеци -12 години стариот Пакет Листа : 1 x Baby Туш Cap2 x Уво muffs.

Item Type:  Baby Shower Cap
Material: Plastic, silicone, TPE
Suitable Age: 3 months -12 years old
Package List:
1 x​​Baby Shower Cap2 x Ear muffs :

Додатоци на производот

FEBT Безбедност Заклучување, Безбедно Еко-Пријателски Не-Токсични Бебе Деца Вратата Затка, Здрав за Дома Неодамнешно
FEBT Безбедност Заклучување, Безбедно Еко-Пријателски Не-Токсични Бебе Деца Вратата Затка, Здрав за Дома

Сите бои се нетоксичен, безбеден и Екопријателски.Направени од високо квалитетна ABS материјали, цврсти �

DEN 931.20
Бебе Туш Капа Години Капење Шапка Catoon Бања Стакло Бебе Коса Перење Shield Доенчиња Мека Уши Заштита Смешно Неодамнешно
Виткање Када Преносни Вода Када, ПВЦ Топло Гумени Бања, Масажа, Spa Насловна Бања Барел (Боја : A) Неодамнешно
Виткање Када Преносни Вода Када, ПВЦ Топло Гумени Бања, Масажа, Spa Насловна Бања Барел (Боја : A)

Голем простор : Можете слободно да се рашири ги нозете во вода, доволно за две лица да се тушираат.Лесно з

DEN 5837.04
3PCS Безбедно Шампон Туш Капење Заштита Бања Капа Мека Прилагодливи Стакло Капа за Деца, Бебе, Деца, Деца Неодамнешно
3PCS Безбедно Шампон Туш Капење Заштита Бања Капа Мека Прилагодливи Стакло Капа за Деца, Бебе, Деца, Деца

Материјал Ова туш капа е направен од висок квалитет на лесни ЕВА пена, BPA free, мала тежина,флексибилни и т�

DEN 664.80
Цртан филм Тапа Extender, Потоне се Справи со Extender Продолжен Светло‑обоени Уникатен Дизајн за Повеќето Неодамнешно
Цртан филм Тапа Extender, Потоне се Справи со Extender Продолжен Светло‑обоени Уникатен Дизајн за Повеќето

【Симпатична Цртан филм Стил】Симпатична цртан филм форма, шрафовите на разредител може да се прилагоди

DEN 1512.00
DERCLIVE Бебе Бања Подлога Младата Када Перница Седиште Новороденче Против Пролизгување Када Подлога за Бебе Неодамнешно
Тапа Extender | Силикони Потоне се Справи со Extender за Надворешна Миење на рацете и Вода за Пиење,Децата Неодамнешно
Тапа Extender | Силикони Потоне се Справи со Extender за Надворешна Миење на рацете и Вода за Пиење,Децата

【ТриБоја Тапа Extender】боја силикони тапа extender содржи 3 бои : сина, pinkish и зелена.На силиконски тапа extender мож

DEN 262.80
Бебе Капење Заштита Шапка, Туш Безбедност Стакло Розова Обновливи со Прилагодливи Тока за Младата за Коса, Неодамнешно
OUNONA Бебе Туш Капа - Прилагодлив Безбедно Шампон Туш Заштита на Капа за Деца, Бебе, Деца, Деца(Жолт) Неодамнешно
OUNONA Бебе Туш Капа - Прилагодлив Безбедно Шампон Туш Заштита на Капа за Деца, Бебе, Деца, Деца(Жолт)

Отпорност на топлина температура : 80 степени целзиусови степени.Со копчиња да ја прилагодите, одговара �

DEN 1341.60
Artibetter Бебе Бања Стакло Прилагодливи Капење Капа за Заштита Шампон Туш Капа за Деца Деца Деца Мијат Косата Неодамнешно
Бања & Туш Земи Барови, Дома Силна Вакуум Бања Вшмукување Чаша Се Справи Со Анти-Лизга Поддршка Помагање Земи Неодамнешно
Yinuoday Тапа Extender Потоне се Справи со Extender Бања Тапа Extender за Години Бебе Бања, Трајни и Здрав Неодамнешно
Yinuoday Тапа Extender Потоне се Справи со Extender Бања Тапа Extender за Години Бебе Бања, Трајни и Здрав

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 287.76
WZRY Бања & Туш Земи Барови, Бања Справи Земи Барови за Стари лица од не ' Рѓосувачки Челик Оневозможено Бања Неодамнешно
WZRY Бања & Туш Земи Барови, Бања Справи Земи Барови за Стари лица од не ' Рѓосувачки Челик Оневозможено Бања

Издржливи, рѓаотпорни нерѓосувачки челик изградба.Во прилог да не се иста должина, други димензии се ис�

DEN 2227.20
Barcley Тапа Extender за Деца - Наместете го на 2 Животинско Spout Полнила за Потоне Чешми - Миење на рацете Неодамнешно
Barcley Тапа Extender за Деца - Наместете го на 2 Животинско Spout Полнила за Потоне Чешми - Миење на рацете

Пластика.МИЕЊЕТО ЗАБАВА : Направи забава за деца и години да се мијат рацете со симпатична слон и патка п

DEN 787.20
Децата(Големи) Туш Туш Капа Силикони Прилагодливи Бебе Бања Капа, Бања Производи (Жолт) Неодамнешно
Децата(Големи) Туш Туш Капа Силикони Прилагодливи Бебе Бања Капа, Бања Производи (Жолт)

Шема Дизајн 】 【 Убава Светла Боја, Флексибилни И Удобно.Вашето Бебе Ќе Се Љубовта.Многу Погодна За Бања

DEN 1168.80
Бебе Не Се Лизга Бања Мат (14.7x26.9) Мозаик Плоштадот Модел со 112 Големо Вшмукување Чаши за Деца Неодамнешно
Бебе Не Се Лизга Бања Мат (14.7x26.9) Мозаик Плоштадот Модел со 112 Големо Вшмукување Чаши за Деца

Материјал : Материјал : Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, BPAfree, латексбесплатно, phthalateбесплат�

DEN 647.76
Преносни Бања за Возрасни Свитлива Спа Впива Када Пластични Самостојна Кади Големи Виткање Домаќинство детски Неодамнешно
WZRY Бања & Туш Земи Барови, Вшмукување Чаша Безбедност Када Бања Бања Туш Када Зафат Преносни Земи Бар Рачка Неодамнешно
Бања & Туш Земи Барови, Бања Туш Када се Справи со Анти се Лизга се Справи со Ѕид Монтирани Рака Остатокот Неодамнешно
ARTIBETTER Бебе Туш Капа Водоотпорен Прилагодливи Силикони Капење Безбедност Стакло Шапка за Заштита на Додатоци Неодамнешно
Тапа Extender, Лесни Бања Тапа Extender за Подарок за Деца(сив) Неодамнешно
Тапа Extender, Лесни Бања Тапа Extender за Подарок за Деца(сив)

★★★★★【Ефект】се Соберат вода, намалување на нота, спречување на децата од мокрење и зачувување на во�

DEN 1221.60
Елени Еленски Против Селски Дрвени Бања Мат Овална 14.7 x 26.9 Против Пролизгување Туш Душеци на Подот со Вшмукување Неодамнешно
Бања Мат за Када 26.9 во x 14.7 Животни во Главата '-Мозоци Дупки, Вшмукување Чаши за Деца, Деца, Бебе и целото Неодамнешно
Бања Мат за Када 26.9 во x 14.7 Животни во Главата '-Мозоци Дупки, Вшмукување Чаши за Деца, Деца, Бебе и целото

Материјал : Материјал : Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, BPAfree, латексбесплатно, phthalateбесплат�

DEN 647.76
TIYGHI Деца Уво Заштитна Капа Прилагодливи Бебе Круна Бања Шапка Мека Шампон Пена Заштитна Маска Бебе Водоотпорен Неодамнешно
Healifty 4 Парчиња Тапа Extender Прилагодливи Безбедност Допрете Упатство Потоне Extender Долго Вода Цевка Неодамнешно
Healifty 4 Парчиња Тапа Extender Прилагодливи Безбедност Допрете Упатство Потоне Extender Долго Вода Цевка

Убав помошник на децата за перење рака.Лесно да се инсталира на повеќето големина тапа.Идеален за kithchen, �

DEN 1065.60
Промена на начин на Живот Безбедно-er-Зафат Четка Бар Неодамнешно
Промена на начин на Живот Безбедно-er-Зафат Четка Бар

Нередот слободни countertops.Вшмукување чаша бар 6 слотови за чешли или четка.Организира бања countertops со Четка

DEN 364.56
Детски Шампон регулируема Облегалка 5-Брзински Прилагодливи Шампон Кревет за 1-12 Години Стара Бања Седиштето Неодамнешно
Newmind Новороденче Шампон Првенство Бања Додаток со Рачка Водопад Rinser Перење Главата Мултифункционален Неодамнешно
Newmind Новороденче Шампон Првенство Бања Додаток со Рачка Водопад Rinser Перење Главата Мултифункционален

* Отстранлив дизајн, лесно да се чисти Симпатична цртан филм свиња форми може да ги привлече деца вниман�

DEN 228.00
ЗНАЦИ на Младата и малите Деца, Бебе Шампон Првенство за Бања Туш Вода Лажичка Мечка Капење Домаќинство Шампон Неодамнешно
ЗНАЦИ на Децата Миење на рацете Duckbill Тапа Extender Потоне Помош, за Малата Птица, Деца Перење Миење на Неодамнешно
ЗНАЦИ на Децата Миење на рацете Duckbill Тапа Extender Потоне Помош, за Малата Птица, Деца Перење Миење на

Продолжи тапа, не се грижи за бебето се доволно, нека детето да падне во љубов со миење на рацете.Постоја�

DEN 1057.20