Zenmarkt Водат Бендови за Танчери и Gymnasts - Вежба Бендови за Танц, Балет, Гимнастика, Cheerleading, Пилатес Тренингот се Протега Бенд Танц Водат Бендови за Флексибилност Балет B

Zenmarkt Водат Бендови за Танчери и Gymnasts - Вежба Бендови за Танц, Балет, Гимнастика, Cheerleading, Пилатес

-100 %

DEN 694.80

Неодамнешно

Това е достапна

Мулти-вежба водат бенд; направени од премиум природна гума, Zenmarkt танц бенд е посветен на двете почетник или професионални танчери, gymnasts, cheerleaders и сите други перформанси спортови кои бараат високо ниво на флексибилност.Најдобар подарок за играчите, ако сте во потрага за совршен балет водат бенд за танчери ќе се во право место; лесен и лесно да се постави, може да се земе тоа каде и што ќе стане вашиот омилен флексибилност обука алатка.Лесен за користење што се водат бенд; повеќе од обичен балет водат бенд за танчери, нашите протега бендот се користи во физичка терапија за луѓе кои имаат ITBS синдром; постојаниот ITB водат може да се направи било каде со Zenmarkt флексибилност бенд.Најдобрите балет бенд; како нашите социјални медиуми танчери заедница бараше, онлајн книги : се Протега Водич е вклучена со секое купување; еластичен но цврсти една големина дизајн е совршен за двете мали и возрасни корисници.Грижа на клиентите како ветување; вашето искуство со нашиот танц водат бендови за флексибилност е нашиот водич и ние ќе се грижи лично од било жалат дека би можеле да се појават, само нас контакт директно и ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат.Еве Како Можете Да го Подобри Вашиот Флексибилност Во Удобноста На Вашиот Дом!.Во потрага по лесен и практичен начин да се водат вашите мускули додека дома?Сакаат да работат, но немаат време да се вози во теретана секој ден?Сакате да ја зголеми вашата флексибилност и конечно да биде во можност да го стори тоа сплит сте се работи за толку долго?.Воведување На Крајната Водат Бенд За Максимална Флексибилност Од Страна На Zenmarkt!.Дали сте подготвени за најлесен и повеќето удобно начин да вртоглаво се зголемуваат вашата флексибилност и мобилност?Нашите тешки-должност протега бенд е тука да ви помогне да го надградите вашиот тренингот, рашири ги рацете и нозете, а зајакнување на вашите мускули.И сето тоа без да се оди во теретана!Сите што треба да направите е да го користите нашиот балет кој се протега на бендот за да додадете повеќе различни на вашиот тренингот и вежба за целото тело!.Пред почетокот на било кој тип на физичкиот тренинг или вежбање, препорачливо е да се консултирате со вашиот ЛЕКАР или други здравствени услуги.Илјадници задоволни клиенти.Најди ги ни на Социјалните Медиуми : @Zenmarkt.

Додатоци на производот

Yes4All Премиум Балет Barre Преносни за Дома, 5FT/7FT/8FT Multicolor, Двојно Балет Бар за Деца & Возрасни лица Неодамнешно
Yes4All Премиум Балет Barre Преносни за Дома, 5FT/7FT/8FT Multicolor, Двојно Балет Бар за Деца & Возрасни лица

❤ БЕЗБЕДНО и СТАБИЛНО ❤ : Антилизга гумени нозе обезбеди контрола и ограничување на гребење на подот.Пр

DEN 1005.60
AceAcr Mens Момчиња Балет Хулахопки Поврзана Мека Gymnastic Танц Панталони Неодамнешно
AceAcr Mens Момчиња Балет Хулахопки Поврзана Мека Gymnastic Танц Панталони

Се повлече На затворање.Машина За Миење.Направени од водат и дише ткаенина која се вклопува и се чувству

DEN 719.76
Costzon Преносни Балет Barre, 4ft Самостојна Двојно Балет Бар со Прилагодлива Висина, Фитнес Танц Бар w/Пена Неодамнешно
Costzon Преносни Балет Barre, 4ft Самостојна Двојно Балет Бар со Прилагодлива Висина, Фитнес Танц Бар w/Пена

????Цврстата Структура & Меки Влошки : Направен од висококвалитет челична рамка со боени, оваа анти ' рѓа д�

DEN 554.40
Туту Торба - Премиум, Балет Розова Боја, 39 инчен дијаметар. Има 2-3 Туту е. Дебела квалитет на ткаенина. Складирање Неодамнешно
iEFiEL Девојки Долги Ракави Балет Танц Леотар Dancewear Гимнастика Деца се Потсмеваат на Вратот Jumpsuit Unitard Неодамнешно
iEFiEL Девојки Долги Ракави Балет Танц Леотар Dancewear Гимнастика Деца се Потсмеваат на Вратот Jumpsuit Unitard

Леотар е изработен од полиестер и spandex материјал, рака мие.Големина на Табела значи возраст се движи за д

DEN 222.96
Hidance Leotards за Девојки, Основните Танц Балет Leotards Долг Ракав , Crisscross Ремени Назад Танц на Врвот Неодамнешно
Hidance Leotards за Девојки, Основните Танц Балет Leotards Долг Ракав , Crisscross Ремени Назад Танц на Врвот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Удобно Материјал : 93% памук, 7% Lycra spandex.И

DEN 311.76
iEFiEL Девојки Долги Ракави Балет Танц Леотар Dancewear Гимнастика Деца се Потсмеваат на Вратот Jumpsuit Unitard Неодамнешно
iEFiEL Девојки Долги Ракави Балет Танц Леотар Dancewear Гимнастика Деца се Потсмеваат на Вратот Jumpsuit Unitard

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Леотар е изработен од полиестер и spandex

DEN 222.96
iEFiEL Девојки Долги Ракави Балет Танц Леотар Dancewear Гимнастика Деца се Потсмеваат на Вратот Jumpsuit Unitard Неодамнешно
iEFiEL Девојки Долги Ракави Балет Танц Леотар Dancewear Гимнастика Деца се Потсмеваат на Вратот Jumpsuit Unitard

Леотар е изработен од полиестер и spandex материјал, рака мие.Големина на Табела значи возраст се движи за д

DEN 222.96
Zenmarkt Балет Вртење на Одборот за Танчери - уметничко Лизгање Балет Танц Вртење Pirouette Одбор за Обука Неодамнешно
Zenmarkt Балет Вртење на Одборот за Танчери - уметничко Лизгање Балет Танц Вртење Pirouette Одбор за Обука

Се вртат како про; тренира подобро со Zenmarkt е танц пак одбор; достапен во Розова и Виолетова, прибл 6 унци, 1

DEN 598.80
iEFiEL Девојки Долги Ракави Балет Танц Леотар Dancewear Гимнастика Деца се Потсмеваат на Вратот Jumpsuit Unitard Неодамнешно
iEFiEL Девојки Долги Ракави Балет Танц Леотар Dancewear Гимнастика Деца се Потсмеваат на Вратот Jumpsuit Unitard

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Леотар е изработен од полиестер и spandex

DEN 222.96
CampTeck Еластична Водат Бенд за Балет, Танц, Јога, Аеробик, Тренингот, Пилатес, Флексибилност и сл. – Мулти Неодамнешно
CampTeck Еластична Водат Бенд за Балет, Танц, Јога, Аеробик, Тренингот, Пилатес, Флексибилност и сл. – Мулти

Балет што се протега бендови направени од премиум латекс, силни и издржливи.Преносни и лесни, доаѓаат со

DEN 239.76
La Esmeralda Водат Бендови Сет од 2 за Балет, Танчери, Гимнастика .Отпор Бендови да се Подобри Флексибилноста, Неодамнешно
La Esmeralda Водат Бендови Сет од 2 за Балет, Танчери, Гимнастика .Отпор Бендови да се Подобри Флексибилноста,

Нашиот бенд е издржлив и со цел да помогне за подобрување на флексибилноста на грбот, нозете, па дури и к�

DEN 478.80