La Esmeralda Водат Бендови Сет од 2 за Балет, Танчери, Гимнастика .Отпор Бендови да се Подобри Флексибилноста, Разделување и Сила. 3 Бои, Подарок Кутија, Упатство Книшка, То?

La Esmeralda Водат Бендови Сет од 2 за Балет, Танчери, Гимнастика .Отпор Бендови да се Подобри Флексибилноста,

DEN 478.80

Неодамнешно

Това е достапна

Нашиот бенд е издржлив и со цел да помогне за подобрување на флексибилноста на грбот, нозете, па дури и колковите.00 мм или 0.12 инчи и ширина од 1,5 во и обемот 90 инчи.Направени од страна на танчери за танцувачите.Нашиот бенд е издржлив и со цел да помогне за подобрување на флексибилноста на грбот, нозете, па дури и колковите.На пример, повеќето бендови се направени со 1.Тоа е дизајниран за почетник или професионални танчери, gymnasts, и други спортови или уметност.Но, La Esmeralda водат групата има дебелина од 3.

Додатоци на производот

iEFiEL Девојки Долги Ракави Балет Танц Леотар Dancewear Гимнастика Деца се Потсмеваат на Вратот Jumpsuit Unitard Неодамнешно
iEFiEL Девојки Долги Ракави Балет Танц Леотар Dancewear Гимнастика Деца се Потсмеваат на Вратот Jumpsuit Unitard

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Леотар е изработен од полиестер и spandex

DEN 222.96
Costzon Преносни Балет Barre, 4ft Самостојна Двојно Балет Бар со Прилагодлива Висина, Фитнес Танц Бар w/Пена Неодамнешно
Costzon Преносни Балет Barre, 4ft Самостојна Двојно Балет Бар со Прилагодлива Висина, Фитнес Танц Бар w/Пена

????Цврстата Структура & Меки Влошки : Направен од висококвалитет челична рамка со боени, оваа анти ' рѓа д�

DEN 554.40
CampTeck Еластична Водат Бенд за Балет, Танц, Јога, Аеробик, Тренингот, Пилатес, Флексибилност и сл. – Мулти Неодамнешно
CampTeck Еластична Водат Бенд за Балет, Танц, Јога, Аеробик, Тренингот, Пилатес, Флексибилност и сл. – Мулти

Балет што се протега бендови направени од премиум латекс, силни и издржливи.Преносни и лесни, доаѓаат со

DEN 239.76
AceAcr Mens Момчиња Балет Хулахопки Поврзана Мека Gymnastic Танц Панталони Неодамнешно
AceAcr Mens Момчиња Балет Хулахопки Поврзана Мека Gymnastic Танц Панталони

Се повлече На затворање.Машина За Миење.Направени од водат и дише ткаенина која се вклопува и се чувству

DEN 719.76
Zenmarkt Балет Вртење на Одборот за Танчери - уметничко Лизгање Балет Танц Вртење Pirouette Одбор за Обука Неодамнешно
Yes4All Премиум Балет Barre Преносни за Дома, 5FT/7FT/8FT Multicolor, Двојно Балет Бар за Деца & Возрасни лица Неодамнешно
Yes4All Премиум Балет Barre Преносни за Дома, 5FT/7FT/8FT Multicolor, Двојно Балет Бар за Деца & Возрасни лица

❤ БЕЗБЕДНО и СТАБИЛНО ❤ : Антилизга гумени нозе обезбеди контрола и ограничување на гребење на подот.Пр

DEN 1005.60
Hidance Leotards за Девојки, Основните Танц Балет Leotards Долг Ракав , Crisscross Ремени Назад Танц на Врвот Неодамнешно
Hidance Leotards за Девојки, Основните Танц Балет Leotards Долг Ракав , Crisscross Ремени Назад Танц на Врвот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Удобно Материјал : 93% памук, 7% Lycra spandex.И

DEN 311.76
iEFiEL Девојки Долги Ракави Балет Танц Леотар Dancewear Гимнастика Деца се Потсмеваат на Вратот Jumpsuit Unitard Неодамнешно
iEFiEL Девојки Долги Ракави Балет Танц Леотар Dancewear Гимнастика Деца се Потсмеваат на Вратот Jumpsuit Unitard

Леотар е изработен од полиестер и spandex материјал, рака мие.Големина на Табела значи возраст се движи за д

DEN 222.96
Туту Торба - Премиум, Балет Розова Боја, 39 инчен дијаметар. Има 2-3 Туту е. Дебела квалитет на ткаенина. Складирање Неодамнешно
iEFiEL Девојки Долги Ракави Балет Танц Леотар Dancewear Гимнастика Деца се Потсмеваат на Вратот Jumpsuit Unitard Неодамнешно
iEFiEL Девојки Долги Ракави Балет Танц Леотар Dancewear Гимнастика Деца се Потсмеваат на Вратот Jumpsuit Unitard

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Леотар е изработен од полиестер и spandex

DEN 222.96
iEFiEL Девојки Долги Ракави Балет Танц Леотар Dancewear Гимнастика Деца се Потсмеваат на Вратот Jumpsuit Unitard Неодамнешно
iEFiEL Девојки Долги Ракави Балет Танц Леотар Dancewear Гимнастика Деца се Потсмеваат на Вратот Jumpsuit Unitard

Леотар е изработен од полиестер и spandex материјал, рака мие.Големина на Табела значи возраст се движи за д

DEN 222.96