Крстот Класичен Век Бранеа Црна PVD Rollerball Пен

Крстот Класичен Век Бранеа Црна PVD Rollerball Пен

DEN 2042.40

Неодамнешно

Това е достапна

Полиран хром топка-точка пенкало и молив со 23-karat злато состаноци обезбеди непречено, домот пишување искуство.Марка конусна совет, Елегантен, тенок дизајн.Производителот живот механички гаранција.Вклучува 1 Црна Медиум Топка-Точка Рефил (8513) во пенкало и 5 Молив Води (8710) / 1 Молив Гумичка (8753) во молив.Произведено во Кина.Опис на производот Класичен Век medalist пенкало и Молив во собата.Стилски комбинација од полиран хром и 23 karat Злато позлатен состаноци прави на класичен Век топка-точка пенкало и 0. 7mm Молив поставите безвременски изјава за оние со зафатен распоред.Американски класичен-уште од 1946 година. Икона на средината век модерен дизајн, ова е Крстот пенкало секој знае и сака.Ние може да имаат долг пат од тогаш, но овој носталгични омилен опфаќа шеесет години од песни и писма, добри желби и ви благодарам што би.Од Производителот Класичен Век Medalist Пенкало и Молив во Собата.Стилски комбинација од полиран хром и 23 karat злато позлатен состаноци прави на Класичен Век топка-точка пенкало и 0.7 мм молив поставите безвременски изјава за оние со зафатен распоред.Американски класичен-уште од 1946 година. Икона на средината век модерен дизајн, ова е Крстот пенкало секој знае и сака.Ние може да имаат долг пат од тогаш, но овој носталгични омилен опфаќа шеесет години од песни и писма, добри желби и ви благодарам ' е.Можеби нашата повеќето познати пенкало, Класичен Век е икона на Американскиот дизајн и иновации уште од 1946 година. Класичен Век го симболизира духот на претприемништвото и волја за да успее.

Додатоци на производот

Планетата Пенкала Фудбал Новина Пен – Убаво, Забава & Уникатен Деца & Возрасни Канцелариски Материјали Ballpoint Неодамнешно
Кликнете Акција Ballpoint Пенкало со Гума Зафат - Clemson Тигри Неодамнешно
Кликнете Акција Ballpoint Пенкало со Гума Зафат - Clemson Тигри

Се одликува со ергономски гума зафат за вашето пишување удобност.Хром акцент прстени, совет, и кликнете

DEN 450.72
Кликнете Акција Ballpoint Пенкало со Гума Зафат - Сиракуза Портокал Неодамнешно
Кликнете Акција Ballpoint Пенкало со Гума Зафат - Сиракуза Портокал

Се одликува со ергономски гума зафат за вашето пишување удобност.Хром акцент прстени, совет, и кликнете

DEN 318.00
Мулти-Културни Диви Smilez Пенкала – Сет на 12 – Вклучува 4 Пенкала на Секој Тонот на Кожата – Светлина, Средни Неодамнешно
Планетата Пенкала Поларна Мечка Новина Пен - Симпатична & Забавуваат Децата & Возрасни Канцелариски Материјали Неодамнешно