MEINIU Бобо балон 50 Пакети Хелиум Стил Транспарентен балон за LED Светло До Балони,Подароци за Божиќ,Свадба,Роденден Украси Девојка Жените Денот на Вљубените Годишнина

MEINIU Бобо балон 50 Пакети Хелиум Стил Транспарентен балон за LED Светло До Балони,Подароци за Божиќ,Свадба,Роденден

DEN 1824.00

Неодамнешно

Това е достапна

Do-it-yourself украси : може да се стави пердуви,sequins,фотографии,кукли,confetti,ливчиња и други додатоци во балон.Како соба или партија декорација,ве молиме да се врзуваат лента и висат од таванот до понатамошна промена на атмосферата.Светли бои се лесно да го привлече окото и да се создаде удобна атмосфера.Романтични Подароци : Многу погодна за многу прослави, како што се семејни дружења, роденденски забави, свадби, Божиќ, Денот на Вљубените и други јубилеи, донесе романтични DIY подароци за вашата девојка и жена и изненадување нив!Балони може да се пренесе романтична атмосфера на љубов, дозволувајќи им на вас и вашето семејство да уживаат во пријатен време заедно.Атмосферата Создавање : Сите видови на романтична и слатки додатоци може да се стави во бобо балони, која може да помине сакаат да пријателки, пријатели или членови на семејството и споделување на романтични моменти со едни со други.Ова е одлична идеја.Широка примена : Нашата транспарентен ПВЦ Бобо балони може да се користи со LED string светла, совршена декорација за свадбена прослава, карневал, нова година партија, празник партија, Божиќ партија, јубилеј,танц,роденден или било која партија ќе може да се замисли,лесно е лесен за носење,лесно да се работи,и не заземаат простор.Боја : Транспарентна Материјал : ПВЦ Големина : 36 инчи Убаво спакуван : 50 x едрилица транспарентен Карактеристики : : најголемата атракција на транспарентен балони е дека тие можат да го изнесам сите видови на креативност и confetti модели.Б : Семејството интеракција : Место на транспарентен балони на подот, ставете ги на ѕидот,плови,висат нив,а потоа ги красат нив со балони за да се создаде забава атмосфера.Во секој случај,ги красат вашите посебни годишнината со вашите најблиски со балони за да го подобрат едни од други чувства.C : Лесен за користење : Бобо балони може да биде оптоварен со резервоар за гас.Не се надува балон со вашата уста.Тоа е лесно да се работи и може да се користи со други шарени балони.D : На дува постапка,пред да дува,се водат на балон неколку пати според инсталација барања.Се водат на балон неколку пати да се направи тоа дури и повеќе.Овој процес е многу важна.Answer : ___________________________ Note : 1.Поради различни монитори и светлосни ефекти,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме за вашето разбирање. 2.Поради прирачник за мерење,ве молиме оставете порака за грешка од 1 до 3 см.ви благодарам многу.

Додатоци на производот

JULLIZ 145pcs Сина Сребро Балони Гарланд Комплет, и 148pcs Мудрец Зелена Праска Руменило Розова Organe Балон Неодамнешно Најдобра цена
JULLIZ 145pcs Сина Сребро Балони Гарланд Комплет, и 148pcs Мудрец Зелена Праска Руменило Розова Organe Балон

Пакетот вклучува : 48 морнарско сини балони, 52 бели балони, 28 металик сребрена балони, 12 сребрени confetti бал�

DEN 599.76
4D Сребрена Фолија Балон 10 инчен Mylar Хелиум Балон за Роденден, Свадба Бебе Туш Партија Корист Материјали, Неодамнешно
4D Сребрена Фолија Балон 10 инчен Mylar Хелиум Балон за Роденден, Свадба Бебе Туш Партија Корист Материјали,

Сребрена Фолија Балон 10 инчен балони 20 точки, ултра дебели висок квалитет на балони 4 D Сребро Хелиум Бал�

DEN 263.76
Creaides 12pcs Морски Школки Хелиум Балони Фолија Океанот Балони за Бебе Туш Роденден на Хаваи Свадба Лето Неодамнешно
Creaides 12pcs Морски Школки Хелиум Балони Фолија Океанот Балони за Бебе Туш Роденден на Хаваи Свадба Лето

① ОПИС : Материјал : Алуминиум фолија; Боја : Виолетова и Розова боја; Големина Прибл : 19.7x18.9 инчен / 50x48 cm �

DEN 287.52
(100) Балон Декорација Романтична Свадба Балон Свадба Соба Декорација Роденден Срце Облик На Балон Свадба Свадба Неодамнешно
NCONCO Балон Гарланд Лак за Полнење Металик Златно Латекс Балони со Балон Синџир за Роденден, Свадба Партија Неодамнешно
Злато Месечината во Облик на Фолија Mylar Балони Злато Ѕвезда Форма Фолија Mylar Балони Pentagram Балон 36Inch Неодамнешно
Злато Месечината во Облик на Фолија Mylar Балони Злато Ѕвезда Форма Фолија Mylar Балони Pentagram Балон 36Inch

Партија од суштинско значење украси.Совршен за Бебето тушеви, детски роденден, Свадба, Булчински туш, Де

DEN 118.08
Amscan Топла Розова Боја Латекс Партија Балони, Пакување од 10 Неодамнешно
Amscan Топла Розова Боја Латекс Партија Балони, Пакување од 10

Пакет од 10 Жешка розова премиум латекс балони.Погоден за хелиум се пополни.Сите наши балони се одличен к

DEN 119.76
PartyForever Розово Злато Роденден Балони 16inch Писма, Реклама Роденден Декорации и додатоци за Девојки и Неодамнешно
PartyForever Розово Злато Роденден Балони 16inch Писма, Реклама Роденден Декорации и додатоци за Девојки и

Совршена Големина Од 16 Инчи се Зголеми Висина Златен Сјај РОДЕНДЕН Фолија Балони Банер кои ќе стојат на�

DEN 311.52
Божиќ Латекс Балони Гарланд Лак за полнење, 120 КОМПЈУТЕРИ 12In 10In 5In Црвена Зелена Црвена и Зелена Confetti Неодамнешно
Божиќ Латекс Балони Гарланд Лак за полнење, 120 КОМПЈУТЕРИ 12In 10In 5In Црвена Зелена Црвена и Зелена Confetti

????Висок Квалитет : Овој Божиќ балон е направен од висококвалитет на латекс и се многу безбедни.Можете да

DEN 359.76
Фенси Црвена 19-ТИ Роденден Декорација Материјали Црвено Црн Подоцна Балони Среќен Роденден Торта Topper Sash Неодамнешно
SDALU Сина Балон Гарланд Комплет, 130pcs Кралска Сина Сребро Бела Confetti Балони Лак за Полнење Свадба, Роденден Неодамнешно
Карневалот Циркус Балон Лак Гарланд Комплет Црвени Сино Жолта Балони Виножито Confetti Балон со 4 Бои Палачинка Неодамнешно
Роуз Злато 32 инчен Писмо Балони Азбука Балони Фолија Mylar Свадба Партија Bachelorette Роденден Булчински Неодамнешно
Роуз Злато 32 инчен Писмо Балони Азбука Балони Фолија Mylar Свадба Партија Bachelorette Роденден Булчински

Големина : 28 Инчи секоја буква / број.Материјал : Алуминиум Фолија.Пакет : Opp Вреќа.Функција : Партија Деко�

DEN 95.76
32 инчен Писмо Балони Сребро Азбука Број Балони Фолија Mylar Свадба Партија Bachelorette Роденден Булчински Неодамнешно
32 инчен Писмо Балони Сребро Азбука Број Балони Фолија Mylar Свадба Партија Bachelorette Роденден Булчински

Големина : 28 Инчи секоја буква / број.Материјал : Алуминиум Фолија.Пакет : Боја Картичка Хартија+Opp Вреќа.Ф

DEN 95.76
Анаграм Меѓународни 2816201 Дизни Fr ozen Форма Балон Пак, 31 Неодамнешно
Анаграм Меѓународни 2816201 Дизни Fr ozen Форма Балон Пак, 31

Големи партии.Одличен прилог за партиите и лесен за употреба.Многу издржливи.Овој производ е лесен за у�

DEN 184.08
161 компјутери Raya и Последниот Змеј Партија потрошен материјал за Деца Вклучува Роденден Банер, Торта Topper,Cupcake Неодамнешно
PASOCON 50 КОМПЈУТЕРИ Декоративни Балони Прстени Тока , Балон Погодно Клип Конектор Балон Додатоци за Лак Гарланд,Балон Неодамнешно
10 Поставува Балон Стојат Комплет, Табела Балон Стојат Носителот, Обновливи Централен со База за Роденден Украси, Неодамнешно
Мини 1-ви Роденден Материјали Џамбо Балон Букет за Полнење Неодамнешно
Мини 1-ви Роденден Материјали Џамбо Балон Букет за Полнење

Ќе имаат се што ви треба да ја заврши својата партија украси со овој балон букет!.Додадете појавување са�

DEN 840.00
HHmei 2019 Нова Година Број Фолија Балон Злато Сребро Партија Декорација - 2019 Дигитални Алуминиумска фолија Неодамнешно
HHmei 2019 Нова Година Број Фолија Балон Злато Сребро Партија Декорација - 2019 Дигитални Алуминиумска фолија

Синтетички Материјал.Кои се увезуваат во Америка.Количина : 1 PC; Одлични за секоја прилика, годишнина, за�

DEN 59.76