Pasamer Хартија Гарланд, 4M Шарени Круг Виси Хартија Круг Гарланд String Синџир Дома Свадба Партија Декорација Нови(#1)

Pasamer Хартија Гарланд, 4M Шарени Круг Виси Хартија Круг Гарланд String Синџир Дома Свадба Партија Декорација

DEN 1288.80

Неодамнешно

Това е достапна

Гарланд е направена од квалитетот занает хартија & рака-пораби со конец.Вкупната Должина на хартија жлезда е 4 метри и дијаметар на секој круг картичка е околу 5cm.Идеален за декорирање на ѕид, прозорец, mantels и партиските маси.Добар избор за свадба забава, роденден, училница и Децата соба и сл.Unroll & unwrap garlands внимателно, темата е лесно да се испреплетени.Опис : Нашите Шарени гарланд е одлична декорација за свадба партија и роденден, тоа може да создаде среќна атмосфера и додадете повеќе забава во вашата партија.Тоа е исто така добар избор за да ги красат училница или детска соба.Може да се држи на ѕидот и стакло, или стави во рамка на врата, оградата и таванот.Нашите хартија гарланд направени на животната средина-пријателски материјал, тоа е безопасно.И можеше да се повторна употреба за nexttime, тоа е многу издржлив и практични.Карактеристики : 1.Нашите гарланд е направен од хартија, животната средина-пријателски и нема штета на здравјето на луѓето. 2.Можете да ги користите лента да се држиме круг гарланд на ѕидот,стакло или на мебел, и гарланд, исто така, може да се закачи на вратата рамка,ограда или таванот.Се разбира можете да го користите за да ги красат она што ви се допаѓа. 3.На гарланд може да биде укината до лесно за резерви, и тоа е исто така многу издржливи да се употребуваат. 4.Шарени хартија гарланд може да се користи како украс во роденден, свадба партија, дома и практики итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјал : хартија Тип : Тркалезна Форма Вкупна Должина : Околу 4 M / 157.48 инчен Дијаметар на Круг Хартија : Околу 5cm / 1.9 инчен Дијаметар помеѓу Две Тркалезни Картичка : Прибл 2cm / 0.8 инчен (1inch = 2.54 см) Тежина : Околу. 24g Пакет се Вклучени : 1 x 4 M Круг Хартија Гарланд ве Молиме Имајте во предвид : 1. Ве молиме да се биде внимателен кога ќе го unroll и unwrap хартија гарланд, темата е лесно да се испреплетени. 2. Ве молиме овозможи 1-3 mm грешка поради прирачник за мерење,бидејќи хартија гарланд е sewed со рака.Ви благодариме за вашето разбирање. 3. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Додатоци на производот

Среќна Нова Година 2022 Злато Банер Позадина Позадина на Знамето Сјајот Balck Златна Шампањ Тема Оркестарот Неодамнешно
Среќна Нова Година 2022 Злато Банер Позадина Позадина на Знамето Сјајот Balck Златна Шампањ Тема Оркестарот

Пред насобраните : Вие само треба да се отвори и да ги красат токму сега!Совршен за секоја партија , на фе�

DEN 215.76
Роуз Злато Среќен 16-ти Роденден Фото Банер - Слатка Шеснаесет Фото Проп Партија Bunting Роденден Декорации Неодамнешно Најдобра цена
Роуз Злато Среќен 16-ти Роденден Фото Банер - Слатка Шеснаесет Фото Проп Партија Bunting Роденден Декорации

Применливи фото големина : 6 инчен (4 R : 15.2*10.2 cm).Високо Квалитетен Материјал : банерот е направен од лесен �

DEN 215.76
Jiudungs Kwanzaa Декорација Отворено Среќен Kwanzaa Банер Kwanzaa Kinara Свеќи Оркестарот Африка Африкански Неодамнешно
Jiudungs Kwanzaa Декорација Отворено Среќен Kwanzaa Банер Kwanzaa Kinara Свеќи Оркестарот Африка Африкански

Полиестер.Материјал : Полиестер Ткаенини,силни и издржливи,светла боја,водоотпорен без исчезнува еднок

DEN 1910.40
Божиќ Банер За Камин, Ткаенина Гарланд Божиќ Банер За Дрво, Божиќ Декорација За Полнење, Божиќ Украси, Три Неодамнешно
Среќен Денот на Благодарноста Надворешна Реклама Декорација, Голема Благодарност Банер со Тикви и Јавор Лисја Неодамнешно
Добредојдовте Дома Декорација Воена, Добредојде Дома Балони За Полнење, Добредојде Дома Банер, Добредојде Дома Неодамнешно
xigua Божиќ Вратата Украси за Божиќни Птица Снешко Вратата Маска,35x79in Големи Ткаенина Одмор Партија Украси Неодамнешно
xigua Божиќ Вратата Украси за Божиќни Птица Снешко Вратата Маска,35x79in Големи Ткаенина Одмор Партија Украси

МИКРО ВЛАКНА.Увезени 【Совршена Големина】мерење на нашата врата поклопецот е 79 X35inches / 200 X90cm, што одгова�

DEN 2258.40
Големи Среќен Роденден Знак Cutouts Банер Роденден, Годишнина Декорација Партија Материјали Вратата Знак Роденден Неодамнешно
Креативни Конвертирање Светла и Храбар Поврзувани Среќен Роденден Банер со Приспособливи Возраст Налепници Неодамнешно
TURNMEON 26 Пакет за Денот на Вљубените Лице Украси Собата, Валентин Светла Виси Swirls Срцето Гарланд Банер Неодамнешно
TURNMEON 26 Пакет за Денот на Вљубените Лице Украси Собата, Валентин Светла Виси Swirls Срцето Гарланд Банер

[ 26 Пакет за Денот на Вљубените Декорација за Полнење ] ќе се добијат вкупно 26 пакет за Денот на Вљубените

DEN 479.76
Банери Златна Дијамант Ангажман Прстени Виси Банер За Ѕид Затворен Тремот Надвор Од Вратата Ноќта На Вештерките Неодамнешно
WeBenison Сјајот Добредојде Назад Банер за Дома Партија Оркестарот Воена Sweet Home Housewarming Семејство Неодамнешно
WeBenison Сјајот Добредојде Назад Банер за Дома Партија Оркестарот Воена Sweet Home Housewarming Семејство

Банери се направени од сјајна картон.Тие се многу дебели, еколошки и невкусна.Овој банер тоа трае неколк

DEN 167.76
Умот е Окото Неонски Среќен Ден Банер - Партија Декорација Неодамнешно
Умот е Окото Неонски Среќен Ден Банер - Партија Декорација

ШАРЕНИ ЗАБАВА : Мојот Ум Око претставува оваа Неонски Среќен Ден Банер!Вклучени се шарени писма кои запи

DEN 214.08
Среќен 21-ви Роденден Украси Банер Позадина за Неа Неодамнешно
Среќен 21-ви Роденден Украси Банер Позадина за Неа

[Вие ќе добиете]1pcs 21от роденден на тема банер backgdrop партија декорација,Розово злато 21от роденден на бане�

DEN 551.52
Pssopp Роденден Фото Банер Kraft Хартија Картичка Банер Роденден Украси Гарланд за Роденден Бебе Соба Оркестарот Неодамнешно
Надворешниот Простор Партија Материјали, 87Pcs Партија Украси - Ракета Балони, Сончев Систем се Вртат Украси, Неодамнешно
Alipher Денот на Таткото Банер Најдобар Татко Банер Среќен Денот на Таткото Декорација Банер Роденден Обезбедува Неодамнешно
БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќен ноќта на Вештерките Трик или Лекување на 11 Оз Винил ПВЦ Flex Банер Декорација Неодамнешно
Сјајот на Среброто Среќен 30-Годишнината Банер - Триесет Тема Знак - 30-ти Роденден Банер - 30 Свадба Годишнината Неодамнешно
Excelloon 90 Роденден Украси - 8Pcs Фолија 90 Виси Swirls, Среќен 90 Роденден на Шапка Торта Подарок Ѕвезда Неодамнешно Најдобра цена
Excelloon 90 Роденден Украси - 8Pcs Фолија 90 Виси Swirls, Среќен 90 Роденден на Шапка Торта Подарок Ѕвезда

[Вие ќе добиете] 8 Pcs на 90 роденден виси се вртат украси, розово злато, двострано дизајн [Роман дизајн] Сод

DEN 191.76