Bopaodao Бакар Автобус Бар 6mm x 20mm x 78.74 инчен / 2000mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции

Bopaodao Бакар Автобус Бар 6mm x 20mm x 78.74 инчен / 2000mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар

DEN 8946.00

Неодамнешно

Това е достапна

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 20mm x 78.74 инчен / 2000mm, за Т 1/4" x W 4/5".Цената е врз основа на воздухот превозот цена, ако можете да го прифатите околу 45 природни дена, како време на испорака, ние може да избере на морето, превозот што цената е пониска.Тоа може да го спаси вашиот многу пари, особено треба bulks на бакар buss бар.Како фабрика продавачот, ние би сакале да прифати било прилагодување за бакар бар, вклучувајќи го и должина, длабочина и свиткување или било кои други посебни потреби, ве молиме контактирајте со нас.Бакар бар е направен од 0.9999 бакар, кој е C110 Cu, ние исто така, обезбеди конзервирани бакар бар и Никел-обложено бакар бар.Бакар барови се нарекуваат и бакар автобус барови или бакар buss барови.Тие се направени од бакар и имаат правоаголна или chamfered (заокружен) правоаголни крст-делови. (Во денешно време, заоблени бакар барови се генерално се користи за да се избегне совет празнење).Коло ја игра улогата на пренесување на тековната и поврзување на електрична опрема.Понекогаш, исто така, може да бидат направени како занаети или украси.Спецификации Бренд : Bopaodao Style : 6mm x 20mm (Дебелина и ширина, речиси подеднакво како 0.25" x 0.8" или 1/4" x 4/5").

Додатоци на производот

OLJF Алуминиумски Прачки Цврст Метал Барови Алуминиум Солидна Тркалезни Бар Различни Големини/Должина/Дијаметар,100mmX100mm Неодамнешно
Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 50mm x 60.63 инчен / 1540mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Неодамнешно
Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 50mm x 60.63 инчен / 1540mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 3мм x 50mm x 60.63 инчен / 1540mm, за Т 1 / 8" x W 2".Цената е врз основа на возд

DEN 8774.40
JSSO Олимписки Навивам Бар - 47 Инчи Свиткување Бар Стандард EZ Навивам Тежина Barbell За Дома Салата за Статистика, Неодамнешно
Bodybuilding Појавување Справи со Кабел Прилог, Про-Зафат се Врти Навивам Бар, Tricep Притиснете Надолу Лентата Неодамнешно
Bodybuilding Појавување Справи со Кабел Прилог, Про-Зафат се Врти Навивам Бар, Tricep Притиснете Надолу Лентата

★Повеќе намени : Ова tricep притиснете надолу лентата за придава на вашата домашна фитнес системи, Смит ма

DEN 1737.60
Bopaodao Бакар Автобус Бар 5мм х 50мм x 57.48 инчен / 1460mm, 1Pcs C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции Неодамнешно
Bopaodao Бакар Автобус Бар 5мм х 50мм x 57.48 инчен / 1460mm, 1Pcs C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции

1 Pcs c110 бакар рамен автобуска лента, 5мм х 50мм x 57.48 инчен / 1460mm, за Т 1 / 5" x W 2".Цената е врз основа на воздухот

DEN 6950.16
Bopaodao Бакар Автобус Бар 6mm x 20mm x 48.82 инчен / 1240mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Неодамнешно
Bopaodao Бакар Автобус Бар 6mm x 20mm x 48.82 инчен / 1240mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 20mm x 48.82 инчен / 1240mm, за Т 1 / 4" x W 4 / 5".Цената е врз основа на воз

DEN 5948.16
Фитнес Република Пондерирана Бар Sculpting Тренингот Барови за Вежбање | Тело Бар Рамнотежа Бар, Сила за обука Неодамнешно
Kojic Киселина Сапун за Лице & Тело Измијте - Природни Хидратантен Кожата Чистење на самото Место Пенкалата Неодамнешно
MHUI Нерѓосувачки Челик Род Хексагонални Род Бар S3/S3.5Mm за Вратило Опрема Вежба Стругови Здодевен Машина Неодамнешно
MHUI Нерѓосувачки Челик Род Хексагонални Род Бар S3/S3.5Mm за Вратило Опрема Вежба Стругови Здодевен Машина

Цврстина : Нерѓосувачки челик хексагонални род бар е со комбинација на цврстина и жилавост за отпорност

DEN 1900.80
Титан Фитнес Печат Ред Бар V2 72 x 8.5 50 lb. Неодамнешно
Титан Фитнес Печат Ред Бар V2 72 x 8.5 50 lb.

ПОДОБРИ ВАШИТЕ РЕДОВИ : Користете го овој специјалитет barbell сам или со chestsupported ред на клупата, и се даде п

DEN 4319.76
КАТ Пластични Бар - 3/8 Дебела x 4 Широк x 12 Долго Неодамнешно
КАТ Пластични Бар - 3/8 Дебела x 4 Широк x 12 Долго

Облик : Бар; Материјал : ЅИРКААТ; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 3 / 8"; Толеранција На

DEN 7337.52
Онлајн Метал Снабдување А2 Алатка Челик Прецизност Земјата Рамна Преголеми, 3/8 x 3/8 x 24 Неодамнешно
Онлајн Метал Снабдување А2 Алатка Челик Прецизност Земјата Рамна Преголеми, 3/8 x 3/8 x 24

А2 Алатка Челик Прецизност Земјата Рамна.Дебелина : 0.375".Ширина : 0.375".Должина : 24".Крај : Прецизност Земјата

DEN 141.60
Најлон 6/6 Правоаголна Бар, Нетранспарентно Off-Бела, Стандард Толеранција, ASTM D5989, 1/8 Дебелина, 6 Ширина, Неодамнешно
Најлон 6/6 Правоаголна Бар, Нетранспарентно Off-Бела, Стандард Толеранција, ASTM D5989, 1/8 Дебелина, 6 Ширина,

Најлон 6 / 6 нуди одлични абење и отпорност на триење и има нискатриење површина.Најлон 6 / 6, овозможува по

DEN 267.12
8 Парчиња од Полипропилен Бар 1/4 (.250) Дебела x 3.00 Широк x 48 Долго, 32 стапки Неодамнешно
8 Парчиња од Полипропилен Бар 1/4 (.250) Дебела x 3.00 Широк x 48 Долго, 32 стапки

Полипропилен Бар 1 / 4" (.250") Дебела x 3.00" Широк x 48" Долго, 32 стапки.Пластични Тип : Полипропилен.Лист Должина

DEN 1360.80
Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 50mm x 13.78 инчен / 350mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции Неодамнешно
Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 50mm x 13.78 инчен / 350mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 3мм x 50mm x 13.78 инчен / 350mm, за Т 1 / 8" x W 2".Бакар рамен барови се корис

DEN 2734.08
Synergee Фиксна Barbell Пред Пондерирана Директно Челична Лента со Гума Тегови - Фиксна Тежина Неодамнешно
Synergee Фиксна Barbell Пред Пондерирана Директно Челична Лента со Гума Тегови - Фиксна Тежина

Нашите челик Фиксна Barbells се обложена со Хром и спорт стандард knurl.Нашите челик Фиксна Barbells се обложена с

DEN 4438.80
1 X 1 Нерѓосувачки Челик Плоштадот Бар, 304 Општа Намена Плоча, 36 Должина, Мил Парк, 1.0 инчи Дебела Неодамнешно
1 X 1 Нерѓосувачки Челик Плоштадот Бар, 304 Општа Намена Плоча, 36 Должина, Мил Парк, 1.0 инчи Дебела

Дебелина : 1 инч.Должина : 36 инчи.Материјал Тип : 304 Општа Намена Не ' Рѓосувачки Челик.Крај : Неполиран (Мил)

DEN 3861.60
1/4 x 6 x 24 долго АЛ Алуминиум Рамен Лента Лист, Плоча 6061 Мелница Заврши Неодамнешно
1/4 x 6 x 24 долго АЛ Алуминиум Рамен Лента Лист, Плоча 6061 Мелница Заврши

1 / 4" x 6" x 24" долго 6061 алуминиум рамен лента мелница заврши.Материјал : Алуминиум Легура : 6061 Облик : Плоча Ш

DEN 438.00
GOTOTOP Гира Барови Пар Гира Барови Трајни Гира се Справи со Barbell Сет од 2 Салата Дома Обука Гира Барови Неодамнешно
GOTOTOP Гира Барови Пар Гира Барови Трајни Гира се Справи со Barbell Сет од 2 Салата Дома Обука Гира Барови

Knurled Рачка : Оваа премија фитнес бар има knurled рачка за подобрување на контрола при кревање.На ткаеше баро

DEN 1185.12