Bopaodao Бакар Автобус Бар 5мм х 40mm x 77.17 инчен / 1960mm, 1Pcs C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции

Bopaodao Бакар Автобус Бар 5мм х 40mm x 77.17 инчен / 1960mm, 1Pcs C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции

DEN 7527.36

Неодамнешно

Това е достапна

1 Pcs c110 бакар рамен автобуска лента, 5мм х 40mm x 77.17 инчен / 1960mm, за Т 1/5" x W 8/5".Цената е врз основа на воздухот превозот цена, ако можете да го прифатите околу 45 природни дена, како време на испорака, ние може да избере на морето, превозот што цената е пониска.Тоа може да го спаси вашиот многу пари, особено треба bulks на бакар buss бар.Како фабрика продавачот, ние би сакале да прифати било прилагодување за бакар бар, вклучувајќи го и должина, длабочина и свиткување или било кои други посебни потреби, ве молиме контактирајте со нас.Бакар бар е направен од 0.9999 бакар, кој е C110 Cu, ние исто така, обезбеди конзервирани бакар бар и Никел-обложено бакар бар.Бакар барови се нарекуваат и бакар автобус барови или бакар buss барови.Тие се направени од бакар и имаат правоаголна или chamfered (заокружен) правоаголни крст-делови. (Во денешно време, заоблени бакар барови се генерално се користи за да се избегне совет празнење).Коло ја игра улогата на пренесување на тековната и поврзување на електрична опрема.Понекогаш, исто така, може да бидат направени како занаети или украси.Спецификации Бренд : Bopaodao Style : 5mm x 40mm (Дебелина и ширина, речиси подеднакво како 0.2" x 1.6" или 1/5" x 8/5").

Додатоци на производот

Титан Фитнес Печат Ред Бар V2 72 x 8.5 50 lb. Неодамнешно
Титан Фитнес Печат Ред Бар V2 72 x 8.5 50 lb.

ПОДОБРИ ВАШИТЕ РЕДОВИ : Користете го овој специјалитет barbell сам или со chestsupported ред на клупата, и се даде п

DEN 4319.76
XRX Barbell за Кревање, Стандардна Големина 7ft Barbell Фитнес Опрема која се Користи за Squats Deadlift Клупата Неодамнешно
XRX Barbell за Кревање, Стандардна Големина 7ft Barbell Фитнес Опрема која се Користи за Squats Deadlift Клупата

PREFERREDМАТЕРИЈАЛ : Овој Олимписки barbell е направен од висококвалитет на јаглероден челик, комбинирани со ла

DEN 107.28
Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 40mm x 73.23 инчен / 1860mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Неодамнешно
Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 40mm x 73.23 инчен / 1860mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 3мм x 40mm x 73.23 инчен / 1860mm, за Т 1 / 8" x W 8 / 5".Цената е врз основа на во

DEN 7522.32
METIS EZ Навивам Бар - Tricep Бар за Рака Тегови Вежби | Тежина Барови За Кревање | Bicep Навивам Бар | Сила Неодамнешно
METIS EZ Навивам Бар - Tricep Бар за Рака Тегови Вежби | Тежина Барови За Кревање | Bicep Навивам Бар | Сила

EZ БАР РАКА ТРЕНИНГОТ На METIS EZ Навивам Бар е најдобриот дел од тренингот опрема да се обучуваат bicep и tricep с

DEN 9119.76
Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 40mm x 110.24 инчен / 2800mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Неодамнешно
Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 40mm x 110.24 инчен / 2800mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 3мм x 40mm x 110.24 инчен / 2800mm, за Т 1 / 8" x W 8 / 5".Цената е врз основа на в

DEN 18885.60
Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 50mm x 13.78 инчен / 350mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции Неодамнешно
Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 50mm x 13.78 инчен / 350mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 3мм x 50mm x 13.78 инчен / 350mm, за Т 1 / 8" x W 2".Бакар рамен барови се корис

DEN 2734.08
Kojic Киселина Сапун за Лице & Тело Измијте - Природни Хидратантен Кожата Чистење на самото Место Пенкалата Неодамнешно
Рајт Опрема 15KG Следната Генерација Имајќи Бар Црното-Црно Неодамнешно
Рајт Опрема 15KG Следната Генерација Имајќи Бар Црното-Црно

На Рајт Опрема 15kg V 4 Олимписки Barbell се направени во САД во Алабама.Вратило на овој Олимписки Бар е 165,000 psi

DEN 632.64
Bodybuilding Појавување Справи со Кабел Прилог, Про-Зафат се Врти Навивам Бар, Tricep Притиснете Надолу Лентата Неодамнешно
Bodybuilding Појавување Справи со Кабел Прилог, Про-Зафат се Врти Навивам Бар, Tricep Притиснете Надолу Лентата

★Повеќе намени : Ова tricep притиснете надолу лентата за придава на вашата домашна фитнес системи, Смит ма

DEN 1737.60
1-1/2 x 1-1/2 Алуминиумски Агол 6061, 1 Должина, T6511 Мил Парк, 1/4 Дебели Неодамнешно
1-1/2 x 1-1/2 Алуминиумски Агол 6061, 1 Должина, T6511 Мил Парк, 1/4 Дебели

Дебелина : 1 / 4 инчи.Должина : 1 инч.Материјал Тип : 6061 Општа Намена Алуминиум.Крај : Неполиран (Мил).Специфи

DEN 1708.80
2 x 2 Алуминиумски Агол 6061, 1 Должина, T6511 Мил Парк, 1/8 Дебели Неодамнешно
2 x 2 Алуминиумски Агол 6061, 1 Должина, T6511 Мил Парк, 1/8 Дебели

Дебелина : 1 / 8 инчи.Должина : 1 инч.Материјал Тип : 6061 Општа Намена Алуминиум.Крај : Неполиран (Мил).Специфи

DEN 263.76
Ader Црна Олимписки 2 Празен Бар За Полнење Неодамнешно
Ader Црна Олимписки 2 Празен Бар За Полнење

Ader црна челик контракција.Ader бар комплет вклучува еден 47инчен стандард навивам бар, двајца 20инчен станд

DEN 430.80
КАТ Пластични Бар - 3/8 Дебела x 2 Широк x 24 Долго Неодамнешно
КАТ Пластични Бар - 3/8 Дебела x 2 Широк x 24 Долго

Облик : Бар; Материјал : ЅИРКААТ; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 3 / 8"; Толеранција На

DEN 7372.80
TFANUO Power Twister Бар Еластична Фитнес Бар Рака Стомачни Мускули Вежба 2 во 1 За Аеробик,core Сила за Обука Неодамнешно
TFANUO Power Twister Бар Еластична Фитнес Бар Рака Стомачни Мускули Вежба 2 во 1 За Аеробик,core Сила за Обука

【Надграден 2во1 вежба бар】Нова надградба, тоа е и вибрации бар и рака бар,Фитнес Вежби бар е повеќе флек

DEN 959.76
GOTOTOP Гира Барови Пар Гира Барови Трајни Гира се Справи со Barbell Сет од 2 Салата Дома Обука Гира Барови Неодамнешно
GOTOTOP Гира Барови Пар Гира Барови Трајни Гира се Справи со Barbell Сет од 2 Салата Дома Обука Гира Барови

Knurled Рачка : Оваа премија фитнес бар има knurled рачка за подобрување на контрола при кревање.На ткаеше баро

DEN 1185.12
HXFENA 4 Ft/5Ft Ez Навивам Бар, Цврсти Олимписки Barbell Тежина Бар за Стандард 2 инчен Тегови Плочи, за Салата Неодамнешно
HXFENA 4 Ft/5Ft Ez Навивам Бар, Цврсти Олимписки Barbell Тежина Бар за Стандард 2 инчен Тегови Плочи, за Салата

Цврст Структура : Направени од Цврст Челик, Структурата е Здрав и Има Силна Товарот Капацитет, Која Може

DEN 1240.80
Bopaodao Бакар Автобус Бар 6mm x 20mm x 75 инчен / 1905mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции Неодамнешно
Bopaodao Бакар Автобус Бар 6mm x 20mm x 75 инчен / 1905mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 20mm x 75 инчен / 1905mm, за Т 1 / 4" x W 4 / 5".Цената е врз основа на возд

DEN 8719.20
Bopaodao Бакар Автобус Бар 6mm x 20mm x 52.76 инчен / 1340mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Неодамнешно
Bopaodao Бакар Автобус Бар 6mm x 20mm x 52.76 инчен / 1340mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 20mm x 52.76 инчен / 1340mm, за Т 1 / 4" x W 4 / 5".Цената е врз основа на воз

DEN 6410.16
Олимписки Cerakote Навивам Бар Barbell 47Inch/86Inch/7Ft EZ Навивам Бар,Бакар Ракав и Имајќи Конекција,Цврст Неодамнешно
Олимписки Cerakote Навивам Бар Barbell 47Inch/86Inch/7Ft EZ Навивам Бар,Бакар Ракав и Имајќи Конекција,Цврст

47inch Олимписки челик Ez Навивам бар воведува уникатен полимеркерамички композитен слој—популаризира во

DEN 1346.40
Synergee Фиксна Barbell Пред Пондерирана Директно Челична Лента со Гума Тегови - Фиксна Тежина Неодамнешно
Synergee Фиксна Barbell Пред Пондерирана Директно Челична Лента со Гума Тегови - Фиксна Тежина

Нашите челик Фиксна Barbells се обложена со Хром и спорт стандард knurl.Нашите челик Фиксна Barbells се обложена с

DEN 4438.80
Црна Acetal Пластични Бар - 2-1/2 Дебела x 6 Широк x 12 Долго Неодамнешно
Црна Acetal Пластични Бар - 2-1/2 Дебела x 6 Широк x 12 Долго

Облик : Бар; Материјал : Acetal Кополимер; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 21 / 2"; Толеран

DEN 4730.88
METIS 33lb 6ft Олимписки Barbell - Олимписки Barbell Бар со Факултативниот Пар на Олимписките Тежина Плочи Неодамнешно
METIS 33lb 6ft Олимписки Barbell - Олимписки Barbell Бар со Факултативниот Пар на Олимписките Тежина Плочи

ОЛИМПИСКИ BARBELL ЗА КОМЕРЦИЈАЛНИ САЛАТА & ДОМ САЛАТА На 33lb капа barbell е совршена, како дел од комерцијални &

DEN 4559.76
КАТ Пластични Бар - 3/8 Дебела x 4 Широк x 12 Долго Неодамнешно
КАТ Пластични Бар - 3/8 Дебела x 4 Широк x 12 Долго

Облик : Бар; Материјал : ЅИРКААТ; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 3 / 8"; Толеранција На

DEN 7337.52
ПВЦ (Polyvinyl Хлорид) Агол, Нетранспарентно Сива, Еднакви Нога Должина, Квадрат Агли, УЛ 94/ASTM D1784, 1-1/4 Неодамнешно
ПВЦ (Polyvinyl Хлорид) Агол, Нетранспарентно Сива, Еднакви Нога Должина, Квадрат Агли, УЛ 94/ASTM D1784, 1-1/4

ПВЦ нуди одличен баланс на силата и тежината, и обично е отпорен на киселини, бази, како и повеќето други

DEN 670.80
Bopaodao Бакар Автобус Бар 6mm x 20mm x 28.35 инчен / 720mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции Неодамнешно
Bopaodao Бакар Автобус Бар 6mm x 20mm x 28.35 инчен / 720mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 20mm x 28.35 инчен / 720mm, за Т 1 / 4" x W 4 / 5".Цената е врз основа на воз

DEN 4260.72
Онлајн Метал Снабдување А2 Алатка Челик Прецизност Земјата Рамна Преголеми, 3/8 x 3/8 x 24 Неодамнешно
Онлајн Метал Снабдување А2 Алатка Челик Прецизност Земјата Рамна Преголеми, 3/8 x 3/8 x 24

А2 Алатка Челик Прецизност Земјата Рамна.Дебелина : 0.375".Ширина : 0.375".Должина : 24".Крај : Прецизност Земјата

DEN 141.60
Гира Барови, 2 парчиња/Set Салата Дома Обука Гира Барови Дигање се Справува со 4 Spinlock Јака за Спорт Тренингот Неодамнешно
1/2 X 3 од не 'Рѓосувачки Челик Рамен Лента, 304 Општа Намена Плоча, 1 Должина, Мил Парк, 0.5 инчи Дебела Неодамнешно
1/2 X 3 од не 'Рѓосувачки Челик Рамен Лента, 304 Општа Намена Плоча, 1 Должина, Мил Парк, 0.5 инчи Дебела

Дебелина : 1 / 2 инч.Должина : 1 инч.Материјал Тип : 304 Општа Намена Не ' Рѓосувачки Челик.Крај : Неполиран (Мил

DEN 883.20
UHMW (Ултра Висок Молекуларна Тежина Полиетилен) Правоаголни Бар, Нетранспарентно Бела, Стандард Толеранција, Неодамнешно
Dorjuli 6ft Олимписки Бар за Кревање и Моќност Лифтинг Виткање Тежина Вежба Домашна Фитнес Опрема за Вежбање Неодамнешно