Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 40mm x 73.23 инчен / 1860mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции

Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 40mm x 73.23 инчен / 1860mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар

DEN 7522.32

Неодамнешно

Това е достапна

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 3мм x 40mm x 73.23 инчен / 1860mm, за Т 1/8" x W 8/5".Цената е врз основа на воздухот превозот цена, ако можете да го прифатите околу 45 природни дена, како време на испорака, ние може да избере на морето, превозот што цената е пониска.Тоа може да го спаси вашиот многу пари, особено треба bulks на бакар buss бар.Како фабрика продавачот, ние би сакале да прифати било прилагодување за бакар бар, вклучувајќи го и должина, длабочина и свиткување или било кои други посебни потреби, ве молиме контактирајте со нас.Бакар бар е направен од 0.9999 бакар, кој е C110 Cu, ние исто така, обезбеди конзервирани бакар бар и Никел-обложено бакар бар.Бакар барови се нарекуваат и бакар автобус барови или бакар buss барови.Тие се направени од бакар и имаат правоаголна или chamfered (заокружен) правоаголни крст-делови. (Во денешно време, заоблени бакар барови се генерално се користи за да се избегне совет празнење).Коло ја игра улогата на пренесување на тековната и поврзување на електрична опрема.Понекогаш, исто така, може да бидат направени како занаети или украси.Спецификации Бренд : Bopaodao Style : 3мм x 40mm (Дебелина и ширина, речиси подеднакво како 0.125" x 1.6" или 1/8" x 8/5").

Додатоци на производот

1 X 1 Нерѓосувачки Челик Плоштадот Бар, 304 Општа Намена Плоча, 36 Должина, Мил Парк, 1.0 инчи Дебела Неодамнешно
1 X 1 Нерѓосувачки Челик Плоштадот Бар, 304 Општа Намена Плоча, 36 Должина, Мил Парк, 1.0 инчи Дебела

Дебелина : 1 инч.Должина : 36 инчи.Материјал Тип : 304 Општа Намена Не ' Рѓосувачки Челик.Крај : Неполиран (Мил)

DEN 3861.60
OLJF Алуминиумски Прачки Цврст Метал Барови Алуминиум Солидна Тркалезни Бар Различни Големини/Должина/Дијаметар,100mmX100mm Неодамнешно
Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 40mm x 110.24 инчен / 2800mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Неодамнешно
Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 40mm x 110.24 инчен / 2800mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 3мм x 40mm x 110.24 инчен / 2800mm, за Т 1 / 8" x W 8 / 5".Цената е врз основа на в

DEN 18885.60
ПВЦ-Шупливи Правоаголна Бар, Сива, NSF 61, 4.72 X 4.72, 0.098 Ѕид, 24 Должина Неодамнешно
ПВЦ-Шупливи Правоаголна Бар, Сива, NSF 61, 4.72 X 4.72, 0.098 Ѕид, 24 Должина

Пакетот должина е 60.96 сантиметри.Пакетот висина е 12.7 сантиметри.Пакетот ширина е 12.7 сантиметри.Пакет Те

DEN 860.64
5Ft/6Ft/7Ft Barbell Бар Олимписки Кревање Бар - Директно Бар Сила за Обука Бар, затворен простор Вежба Бар, Неодамнешно
5Ft/6Ft/7Ft Barbell Бар Олимписки Кревање Бар - Директно Бар Сила за Обука Бар, затворен простор Вежба Бар,

Вкупна должина : 5ft.Дијаметар : 2 инчи.Тежина : 21lb, Материјал : Q235 челик.Макс Оптоварување : 330lbs.Пакетот вклу

DEN 2303.28
Synergee Фиксна Barbell Пред Пондерирана Директно Челична Лента со Гума Тегови - Фиксна Тежина Неодамнешно
Synergee Фиксна Barbell Пред Пондерирана Директно Челична Лента со Гума Тегови - Фиксна Тежина

Нашите челик Фиксна Barbells се обложена со Хром и спорт стандард knurl.Нашите челик Фиксна Barbells се обложена с

DEN 4438.80
XRX Barbell за Кревање, Стандардна Големина 7ft Barbell Фитнес Опрема која се Користи за Squats Deadlift Клупата Неодамнешно
XRX Barbell за Кревање, Стандардна Големина 7ft Barbell Фитнес Опрема која се Користи за Squats Deadlift Клупата

PREFERREDМАТЕРИЈАЛ : Овој Олимписки barbell е направен од висококвалитет на јаглероден челик, комбинирани со ла

DEN 107.28
MHUI Нерѓосувачки Челик Род Хексагонални Род Бар S2-S10mm за Вратило Опрема Вежба Стругови Здодевен Машина Неодамнешно
MHUI Нерѓосувачки Челик Род Хексагонални Род Бар S2-S10mm за Вратило Опрема Вежба Стругови Здодевен Машина

Цврстина : Нерѓосувачки челик хексагонални род бар е со комбинација на цврстина и жилавост за отпорност

DEN 2145.60
GOTOTOP Гира Барови Пар Гира Барови Трајни Гира се Справи со Barbell Сет од 2 Салата Дома Обука Гира Барови Неодамнешно
GOTOTOP Гира Барови Пар Гира Барови Трајни Гира се Справи со Barbell Сет од 2 Салата Дома Обука Гира Барови

Knurled Рачка : Оваа премија фитнес бар има knurled рачка за подобрување на контрола при кревање.На ткаеше баро

DEN 1185.12
КАТ Пластични Бар - 3/8 Дебела x 2 Широк x 24 Долго Неодамнешно
КАТ Пластични Бар - 3/8 Дебела x 2 Широк x 24 Долго

Облик : Бар; Материјал : ЅИРКААТ; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 3 / 8"; Толеранција На

DEN 7372.80
Bopaodao Бакар Автобус Бар 6mm x 20mm x 75 инчен / 1905mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции Неодамнешно
Bopaodao Бакар Автобус Бар 6mm x 20mm x 75 инчен / 1905mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 20mm x 75 инчен / 1905mm, за Т 1 / 4" x W 4 / 5".Цената е врз основа на возд

DEN 8719.20
1/2 X 3 од не 'Рѓосувачки Челик Рамен Лента, 304 Општа Намена Плоча, 1 Должина, Мил Парк, 0.5 инчи Дебела Неодамнешно
1/2 X 3 од не 'Рѓосувачки Челик Рамен Лента, 304 Општа Намена Плоча, 1 Должина, Мил Парк, 0.5 инчи Дебела

Дебелина : 1 / 2 инч.Должина : 1 инч.Материјал Тип : 304 Општа Намена Не ' Рѓосувачки Челик.Крај : Неполиран (Мил

DEN 883.20
Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 50mm x 60.63 инчен / 1540mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Неодамнешно
Bopaodao Бакар Автобус Бар 3мм x 50mm x 60.63 инчен / 1540mm, 2 парчиња C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 3мм x 50mm x 60.63 инчен / 1540mm, за Т 1 / 8" x W 2".Цената е врз основа на возд

DEN 8774.40
Dorjuli 6ft Олимписки Бар за Кревање и Моќност Лифтинг Виткање Тежина Вежба Домашна Фитнес Опрема за Вежбање Неодамнешно
Олимписки Cerakote Навивам Бар Barbell 47Inch/86Inch/7Ft EZ Навивам Бар,Бакар Ракав и Имајќи Конекција,Цврст Неодамнешно
Олимписки Cerakote Навивам Бар Barbell 47Inch/86Inch/7Ft EZ Навивам Бар,Бакар Ракав и Имајќи Конекција,Цврст

47inch Олимписки челик Ez Навивам бар воведува уникатен полимеркерамички композитен слој—популаризира во

DEN 1346.40
1-1/2 x 1-1/2 Алуминиумски Агол 6061, 1 Должина, T6511 Мил Парк, 1/4 Дебели Неодамнешно
1-1/2 x 1-1/2 Алуминиумски Агол 6061, 1 Должина, T6511 Мил Парк, 1/4 Дебели

Дебелина : 1 / 4 инчи.Должина : 1 инч.Материјал Тип : 6061 Општа Намена Алуминиум.Крај : Неполиран (Мил).Специфи

DEN 1708.80
1/4 x 6 x 24 долго АЛ Алуминиум Рамен Лента Лист, Плоча 6061 Мелница Заврши Неодамнешно
1/4 x 6 x 24 долго АЛ Алуминиум Рамен Лента Лист, Плоча 6061 Мелница Заврши

1 / 4" x 6" x 24" долго 6061 алуминиум рамен лента мелница заврши.Материјал : Алуминиум Легура : 6061 Облик : Плоча Ш

DEN 438.00
Гира Барови, 2 парчиња/Set Салата Дома Обука Гира Барови Дигање се Справува со 4 Spinlock Јака за Спорт Тренингот Неодамнешно
Рајт Опрема 15KG Следната Генерација Имајќи Бар Црното-Црно Неодамнешно
Рајт Опрема 15KG Следната Генерација Имајќи Бар Црното-Црно

На Рајт Опрема 15kg V 4 Олимписки Barbell се направени во САД во Алабама.Вратило на овој Олимписки Бар е 165,000 psi

DEN 632.64
Bopaodao Бакар Автобус Бар 5мм х 50мм x 57.48 инчен / 1460mm, 1Pcs C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции Неодамнешно
Bopaodao Бакар Автобус Бар 5мм х 50мм x 57.48 инчен / 1460mm, 1Pcs C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции

1 Pcs c110 бакар рамен автобуска лента, 5мм х 50мм x 57.48 инчен / 1460mm, за Т 1 / 5" x W 2".Цената е врз основа на воздухот

DEN 6950.16
8 Парчиња од Полипропилен Бар 1/4 (.250) Дебела x 3.00 Широк x 48 Долго, 32 стапки Неодамнешно
8 Парчиња од Полипропилен Бар 1/4 (.250) Дебела x 3.00 Широк x 48 Долго, 32 стапки

Полипропилен Бар 1 / 4" (.250") Дебела x 3.00" Широк x 48" Долго, 32 стапки.Пластични Тип : Полипропилен.Лист Должина

DEN 1360.80
Luwint Олимписки Синџир Јаки Barbell Стеги со Јамки за Кревање Тренингот, Сет од 2 Неодамнешно
Luwint Олимписки Синџир Јаки Barbell Стеги со Јамки за Кревање Тренингот, Сет од 2

Синџирот носителот јаки доаѓаат со силна клипови прилози за дигање синџири, Max тежина е 400 кг секој.Секој

DEN 719.76
UHMW (Ултра Висок Молекуларна Тежина Полиетилен) Правоаголни Бар, Нетранспарентно Бела, Стандард Толеранција, Неодамнешно
Црна Acetal Пластични Бар - 2-1/2 Дебела x 6 Широк x 12 Долго Неодамнешно
Црна Acetal Пластични Бар - 2-1/2 Дебела x 6 Широк x 12 Долго

Облик : Бар; Материјал : Acetal Кополимер; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 21 / 2"; Толеран

DEN 4730.88
Најлон 6/6 Правоаголна Бар, Нетранспарентно Off-Бела, Стандард Толеранција, ASTM D5989, 1/4 Дебелина, 4 Ширина, Неодамнешно
Најлон 6/6 Правоаголна Бар, Нетранспарентно Off-Бела, Стандард Толеранција, ASTM D5989, 1/4 Дебелина, 4 Ширина,

Најлон 6 / 6 нуди одлични абење и отпорност на триење и има нискатриење површина.Најлон 6 / 6, овозможува по

DEN 220.56
ПВЦ (Polyvinyl Хлорид) Агол, Нетранспарентно Сива, Еднакви Нога Должина, Квадрат Агли, УЛ 94/ASTM D1784, 1-1/4 Неодамнешно
ПВЦ (Polyvinyl Хлорид) Агол, Нетранспарентно Сива, Еднакви Нога Должина, Квадрат Агли, УЛ 94/ASTM D1784, 1-1/4

ПВЦ нуди одличен баланс на силата и тежината, и обично е отпорен на киселини, бази, како и повеќето други

DEN 670.80