20000M Моќ Банка 10000mAh Пренослив Апарат,Т-CORE Најмалите Надворешни Батеријата Најсветлите Ултра Компактен Голема Брзина 2USB Мобилен Телефон Мобилен Пакет за iPhone Xs 8 7 6 Sams

20000M Моќ Банка 10000mAh Пренослив Апарат,Т-CORE Најмалите Надворешни Батеријата Најсветлите Ултра Компактен

DEN 2272.80

Неодамнешно

Това е достапна

Вие нема да сакаат да одат надвор со моќ банка како гломазна како цигла.Ние сме развиени најмалите моќ банка тоа е само половина од нормалната големина на банкарска картичка, па лесно може да се стави во џебот.Ако некогаш сте се загрижени за ненадејно исклучување за време на онлајн бизнис преговори, нашите 10,000 ма преносни моќ банката може да го реши вашиот проблем, со својот капацитет за целосно да ја наполните i Phone 8 за 5 пати.Тоа може да работи со не само сите телефони, таблети, но вашиот помали уреди како Air Pods, Bluetooth слушалки, фитнес trackers, паметни часовници, итн.Се разбира, вие не ќе сакаат тоа да го полните на полжав е простор.Ние ги донесуваат КК 2.0 брзо полнење технологија што може да се постигне вкупен капацитет до 3А, вие целосно може да го полните телефонот за помалку од 30 минути.Тоа може да го поддржи 2 USB излез на време, достапни за молња, микро и Тип-C интерфејс.И покрај својата супериорна функционалност, на алумина-направени, огледало-ефект школка е high-end, модерен, и совршен за да се користи како огледало.И интелектуална дигитални за јачина на екранот може да стигне до 1% точност.Посветени сме да ви најдобри по продажба на услуги постојано да ја заштити безбедноста на вас и нашата моќ на банките.И што е уште поважно,нашата грижете се-бесплатен 24-месечен гарантен и пријателски услуги на клиентите.

Додатоци на производот

Lenmar Батеријата за Nintendo DS Игра Системи Неодамнешно
Lenmar Батеријата за Nintendo DS Игра Системи

3.7 v 850mah.Го Заменува Nintendo Ntr001 & Ntr003 1 година Гаранција.Одговара на Nintendo НСД, NTR001 Одговара на Nintendo НСД NTR001 Го

DEN 551.76
Голем Капацитет Додаток 2100mAh Батерија Li_ion А+ Батеријата за Директно Разговор/Tracfone/Net10 LG Бунтовнички Неодамнешно
Голем Капацитет Додаток 2100mAh Батерија Li_ion А+ Батеријата за Директно Разговор/Tracfone/Net10 LG Бунтовнички

* Овластен Ace Soft Дилер Пакетот вклучува : Ace Soft 2100 m Ah Батерија Li_ion Батеријата x 1 Универзална Патување Прик�

DEN 1736.16
Kyocera KX1 K4130 мобилен телефон Батеријата Вратата Замена Сребро Задниот Поклопец Оригиналниот Неодамнешно
Kyocera KX1 K4130 мобилен телефон Батеријата Вратата Замена Сребро Задниот Поклопец Оригиналниот

Состојба : Користено.Количина : 1 Бренд : Kyocera.Боја : Сребро.Модел : KX1 K4130 / Дел : Видиме Задниот Поклопец на �

DEN 1054.08
14.52 V YCR-M07-20W, YCR-MT12-S1 Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за iCLEBO O5, Омега, YCR-M07-20W (6800mAh) Неодамнешно
14.52 V YCR-M07-20W, YCR-MT12-S1 Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за iCLEBO O5, Омега, YCR-M07-20W (6800mAh)

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број / Дел БР.) : YCRM0720 W, YCRMT12S1 Батеријата Дета

DEN 609.60
KNB-45L KNB-45 7.4 V 2000mAh Батерија Li-ion Батерија за Kenwood Радио-апарат TK-3312-апарат TK-3200-апарат Неодамнешно
KNB-45L KNB-45 7.4 V 2000mAh Батерија Li-ion Батерија за Kenwood Радио-апарат TK-3312-апарат TK-3200-апарат

[Алтернатива за Батерија] kenwood KNB45 KNB45 L KNB45 Li KNB29 N [Компатибилен со kenwood Радио Модели] kenwood TK2200апарат TK2207апа�

DEN 839.76
mophie 3566_PWRSTION-XXL-20K-RGLD Powerstation XXL Надворешна Батерија - Розово Злато & 3559_PWRSTION-6.2 К-SGRY Неодамнешно
mophie 3566_PWRSTION-XXL-20K-RGLD Powerstation XXL Надворешна Батерија - Розово Злато & 3559_PWRSTION-6.2 К-SGRY

Производ 1 : Батерија 20,000 m Ah универзална батеријата.Производ 1 : Тројна тестирани батеријата обезбедува �

DEN 504.00
Panasonic Б.К.-3MCCA8BA eneloop АА 2100 Циклус Ni-МЗ Пред-Обвинет Акумулатори, 8 Pack & Напредни Индивидуални Неодамнешно Најдобра цена
Panasonic Б.К.-3MCCA8BA eneloop АА 2100 Циклус Ni-МЗ Пред-Обвинет Акумулатори, 8 Pack & Напредни Индивидуални

Ја дополните до 2100 пати.Одржување до 70% на нивна надлежност по 10 години (кога не се користи) 2000m Ah тип, 1900m Ah

DEN 887.52
Dutyone 4000mAh Замена на Батеријата Компатибилен со V7 21.6 V Животинско Cordless Стап Вакуум V7 Motorhead Неодамнешно
Dutyone 4000mAh Замена на Батеријата Компатибилен со V7 21.6 V Животинско Cordless Стап Вакуум V7 Motorhead

Батерија Тип : Литиумјонска, Напон : 21.6 Volts, Вати : 86.4 Пот Поголем капацитет 4.0 Ах, да се направи вашиот почи

DEN 623.76
Расклопна Телефон Носителот Пренослив Апарат Моќ Банка 4000mAh (Тип В ЦРВЕНО) Неодамнешно
Расклопна Телефон Носителот Пренослив Апарат Моќ Банка 4000mAh (Тип В ЦРВЕНО)

【Преносни】 големината е само 6.5Х5.5.X3 CM, таписерии и преносни, рачен големина.Антиотпечатоци дизајн, пов�

DEN 1228.80
P7plug Преносни Моќ Банка 10000mAh Мобилни Телефони Надворешни Двојна USB Батеријата Полначот Копија Powerbank Неодамнешно
P7plug Преносни Моќ Банка 10000mAh Мобилни Телефони Надворешни Двојна USB Батеријата Полначот Копија Powerbank

100% Сосема нов и висок квалитет!.Тоа се многу погодни и за животната средина, заштитни.Компатибилност, це�

DEN 331.92
Батерија за Electrolux 900273706 900273707 900273708 900273709 900273730 900273739 900273740 900273743 900273744 Неодамнешно
Батерија за Electrolux 900273706 900273707 900273708 900273709 900273730 900273739 900273740 900273743 900273744

Замена за модели : Electrolux 900273706, 900273707, 900273708, 900273709, 900273730, 900273739, 900273740, 900273743, 900273744, 900273745, 900273784, 900940801, 900940803, 900

DEN 1320.00
Лаптоп со Батерија за Toshiba PA3534U-1BRS Toshiba Satellite A200 A205 L201 L202 L203 L205 L300 L300D L305 Неодамнешно
Лаптоп со Батерија за Toshiba PA3534U-1BRS Toshiba Satellite A200 A205 L201 L202 L203 L205 L300 L300D L305

Целосно компатибилен со вашата оригинална батерија,brand new од Професионални Производителот, CE, Ro HS уверен

DEN 482.16
Соларна Енергија Банка 20000mAh Изградена-во 4 Кабли Чи Безжичен Полнач за Motorola Мото Г-7 Плус со LED Соларна Неодамнешно
Соларна Енергија Банка 20000mAh Изградена-во 4 Кабли Чи Безжичен Полнач за Motorola Мото Г-7 Плус со LED Соларна

[ВисокоКапацитет на Батеријата 20000m Ah] Овој пренослив соларна енергија банка може да ја полните вашата у�

DEN 2287.20
AC Лекар INC Лаптоп со Батерија за Toshiba Satellite A200 A205 A210 A215 A300 A300D A305 A500 A505 L200 L300 Неодамнешно
AC Лекар INC Лаптоп со Батерија за Toshiba Satellite A200 A205 A210 A215 A300 A300D A305 A500 A505 L200 L300

Димензија : 205.60*51.80*20.00 мм.Капацитет : 5200m Ah, Мобилен грофот : 6 Напон : 10.8 V Liion Лаптоп Батерии.Која е сертифиц

DEN 482.16
XFUNY (TM) 4 x Батерија и Quad 4 Полначот Dock Станица за Полнење за Wii Remote Controller Бела Неодамнешно
XFUNY (TM) 4 x Батерија и Quad 4 Полначот Dock Станица за Полнење за Wii Remote Controller Бела

Тоа може да ви наплати 4pcs контролори во исто време.Поврзуваа со 4 големи капацитет NiМЗ батерии, едностав�

DEN 444.24
Uniden DECT1580 Батерија - Замена за Uniden Cordless Телефонската Батерија (1200mAh, 2.4 V, NI-МЗ) - Компатибилен Неодамнешно
Uniden DECT1580 Батерија - Замена за Uniden Cordless Телефонската Батерија (1200mAh, 2.4 V, NI-МЗ) - Компатибилен

Замена Uniden Батеријата BT1007, DCX150, DECT1580, EZX290, DECT1560, DECT15802, CEZAi2998, DECT14803, DECT15882, BT1007, EZAi2997, DECT1363, DECT15603, DECT15885, DECT14805,

DEN 214.80
8000 mAh Преносни Мобилен Телефон Полначот-Универзитетот во Северно Колорадо -Црна Неодамнешно
8000 mAh Преносни Мобилен Телефон Полначот-Универзитетот во Северно Колорадо -Црна

Производ Големина : 6" x 3" x .3125".Патент Случај Вклучени.Полнење Кабелот Вклучен.Ласерски Гравирани Службе�

DEN 1723.20
Соларна Енергија Банка 20000mAh Изградена-во 4 Кабли Чи Безжичен Полнач за Oppo A9x со LED Соларна Светилка Неодамнешно
Соларна Енергија Банка 20000mAh Изградена-во 4 Кабли Чи Безжичен Полнач за Oppo A9x со LED Соларна Светилка

[ВисокоКапацитет на Батеријата 20000m Ah] Овој пренослив соларна енергија банка може да ја полните вашата у�

DEN 814.80
2 Пакет - Замена за Garmin Nuvi 1450 Батеријата со Алатки - Компатибилен со Garmin GPS Navigator Батерија (1200mAh Неодамнешно
2 Пакет - Замена за Garmin Nuvi 1450 Батеријата со Алатки - Компатибилен со Garmin GPS Navigator Батерија (1200mAh

Замена на Garmin Nuvi 1450 Батеријата со Алатки.Замена за Garmin GPS Navigator Батерии.Количина : 2 Батерии, 1 Алатки За По�

DEN 2639.76
CQCQ AMME2415 Батеријата за ZEBAR AMME2415 1ICP4/77/110-2 Голема Таблета Лаптоп (3.8 V 33.06 Wh/8700mAh) Неодамнешно
CQCQ AMME2415 Батеријата за ZEBAR AMME2415 1ICP4/77/110-2 Голема Таблета Лаптоп (3.8 V 33.06 Wh/8700mAh)

Батерија Тип : Liion Напон : 3.8 V Капацитет : 33.06 Wh / 8700m Ah.Компатибилен Дел Број : AMME2415 1 ICP4 / 77 / 1102 Погодни За : За

DEN 1132.80
Фенси Купување 807956-001 Лаптоп со Батерија за HP Резервни 807957-001 807612-421 807611-421 807611-131 HS04 Неодамнешно Најдобра цена
Фенси Купување 807956-001 Лаптоп со Батерија за HP Резервни 807957-001 807612-421 807611-421 807611-131 HS04

♣Напон : 14.8 V Клетки : 4клетка Одделение А клетки се обезбеди брзо цени и ниска потрошувачка на енергија; �

DEN 767.76
Voltaic Системи Осигурач Брза Телефон Соларен Панел Полнач | Вклучува V25 Батеријата Pack (Моќ Банка) и 2 годишна Неодамнешно
BatPower EX7L 98Wh Лаптоп Моќ Банка Компатибилен со Lenovo ThinkPad Јаглерод Ultrabook IdeaPad Хеликс Flex Неодамнешно
BatPower EX7L 98Wh Лаптоп Моќ Банка Компатибилен со Lenovo ThinkPad Јаглерод Ultrabook IdeaPad Хеликс Flex

Спецификации : DC излез : 20 V (Max 90 W) Компатибилен со Леново Лаптоп Моќ Банка Надворешни Батеријата Лаптоп П

DEN 287.52
кс Замена на батеријата Gpsmap Батерија за Garmin GPSmap 478, GPSmap 296, GPSmap 276c, GPSmap 376c , GPSmap Неодамнешно
кс Замена на батеријата Gpsmap Батерија за Garmin GPSmap 478, GPSmap 296, GPSmap 276c, GPSmap 376c , GPSmap

【Компатибилни модели】Висок квалитет на заменетата батерија за 0100054300, 100054300, 3580100054300, EGM478, GPSMAP 276, GPSMAP 276c,

DEN 647.76
21.6 V 4000mAh Замена V6 Батеријата Литиум Компатибилен со V6 DC58 DC59 DC61 DC62 DC72 Животинско 595 650 770 Неодамнешно
21.6 V 4000mAh Замена V6 Батеријата Литиум Компатибилен со V6 DC58 DC59 DC61 DC62 DC72 Животинско 595 650 770

Лесен за полнење, немаат меморија ефект, може да ви наплати во секое време.Идеална Замена за V6 постари ор

DEN 520.80
Литиум Јонска Куче Јака Батеријата, 3.7 v 700mAh | BG-DC48 Неодамнешно
Литиум Јонска Куче Јака Батеријата, 3.7 v 700mAh | BG-DC48

Garmin Делта XC Далечински Куче Обука Јака 800 M, Garmin GAD007, Garmin Pro Контрола 2, Garmin Спорт Далечински Предаватело

DEN 431.76
Заливот Долина Делови Замена 22.2 V 3AH Тип На Батерија за Dyson DC31 DC35 D34 917083-01 917083-03 917083-04 Неодамнешно
Заливот Долина Делови Замена 22.2 V 3AH Тип На Батерија за Dyson DC31 DC35 D34 917083-01 917083-03 917083-04

Батерија Тип : Liion ; Напон : 22.2 V ; Капацитет : 3000m Ah (66.6 Пот).Компатибилен Модел : Замена на батерии за DYSON DC31 н�

DEN 981.60
Bscame M20000 Пренослив Апарат 12000mAh Моќ Банка Брзо Полнење,22.5 W PD USB C High-Speed Надворешни Батеријата Неодамнешно
Bscame M20000 Пренослив Апарат 12000mAh Моќ Банка Брзо Полнење,22.5 W PD USB C High-Speed Надворешни Батеријата

Среќно,Bscame 12000m Ah моќ банки е голем Празник Електроника Подарок за вашите семејства и пријатели.ние се из

DEN 959.76
PX03XL Лаптоп Батеријата Компатибилен со HP Завист 14 Touchsmart M6-К K002TX K022DX M6-k125dx M6-k025dx M6-k015dx Неодамнешно
PX03XL Лаптоп Батеријата Компатибилен со HP Завист 14 Touchsmart M6-К K002TX K022DX M6-k125dx M6-k025dx M6-k015dx

МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ : Bovekeey специјализирани во Лаптоп Додатоци, вклучувајќи Лаптоп Батерии, Адаптери и друг

DEN 767.76
8000 mAh Преносни Мобилен Телефон Полначот-Mississippi Долина на Државниот Универзитет -Црна Неодамнешно
8000 mAh Преносни Мобилен Телефон Полначот-Mississippi Долина на Државниот Универзитет -Црна

Мисисипи Долина на Државниот Универзитет кредитна картичка тенка моќ банка е пренослив 8000 m Ah полнач шт�

DEN 1914.00