Homeford Светулка Увозот Правоаголна Кристал Пластични Украси Влакно, 10мм, 10 Јарди, Бела

Homeford Светулка Увозот Правоаголна Кристал Пластични Украси Влакно, 10мм, 10 Јарди, Бела

DEN 280.08

Неодамнешно

Това е достапна

Објектот Пакет Димензии должина е : 4.5"Л Објектот Пакет Димензии Ширина е : 9.0"В Објектот Пакет Димензии Висина е : 0.75"H. Земјата на Потекло на Производот : Кина.Кристал трим, заедно со уникатни кристал плоскости и синџири се совршен домот трим да ги користите за декорација на облека и дома декор проекти - дури и како тапацир на вашата свадбена торта.Овој производ е произведен во Кина.

Додатоци на производот

3/8 Пинк Bugle Beaded Намали за 2-Јарди Неодамнешно
3/8 Пинк Bugle Beaded Намали за 2-Јарди

*Розова / Топла розова Beaded Скриј лента со Пад Нуклеарни лента Мерење : 3 / 8" мушка bugle и семе мониста со 1 / 4"

DEN 406.80
KAOYOO 1 Двор Цвет во Облик на Полна Дијамант Кристал Кристал Синџир во Златна Месинг База Prong да се Шие Неодамнешно
KAOYOO 1 Двор Цвет во Облик на Полна Дијамант Кристал Кристал Синџир во Златна Месинг База Prong да се Шие

[УНИКАТЕН ДИЗАЈН] : рачно изработени,Druable,Светкавиот.Светкавиот под светлината нека вашите производи ун

DEN 404.40
LoveinDIY 10 Јарди Цвет Кристал Мушка Синџир Лента Намали За Шиење Оркестарот Разубавувањето Неодамнешно
LoveinDIY 10 Јарди Цвет Кристал Мушка Синџир Лента Намали За Шиење Оркестарот Разубавувањето

Материјал : Пластика.Совршен за облека, облека, дом на текстил, дома мебел, играчки, подарок пакување, сва

DEN 239.52
Eoohan 10 Јарди Бисер Rhinestones Синџир Скратува 6mm 0.24Ширина и 4mm 0.16RhinestonesXОблик Flatback за Фустан Неодамнешно
Eoohan 10 Јарди Бисер Rhinestones Синџир Скратува 6mm 0.24Ширина и 4mm 0.16RhinestonesXОблик Flatback за Фустан

Материјал : Пластични Бисер и Кристал.Големина : 6mm / 0.24 Инчен Ширина;2.6 mm / 0.1 Инчен Дебелина;Кристал Голем

DEN 359.76
Pssopp Кристал Лента Tassel Кристал Дополнителните Светла Сјајни Кристали Tassel Намали за Шиење Занаети Ѓердан Неодамнешно
PH PandaHall 10 Јарди Кристал Кристал Блиску Синџир Средување на Ноктот Синџир за Шиење Занает За 2300pcs Rhinestones, Неодамнешно
PH PandaHall 10 Јарди Кристал Кристал Блиску Синџир Средување на Ноктот Синџир за Шиење Занает За 2300pcs Rhinestones,

▲КВАЛИТЕТ КРИСТАЛ БЛИСКУ СИНЏИР : Направен од кристал кристал и месинг ноктот, цврсти и трајни, не е лес

DEN 342.96
Занает String на Бисери 6MM Бисер Лежиште, 66 Нозе слонова коска Faux Бисер Гарланд се Тркалаат Насоки за Свадба Неодамнешно Најдобра цена
2Yards 15Mm Ширина Abs Домот Двојно Памук Линија Имитација Бисери Gourd Монистра Синџир Трим Гарланд за Божиќ Неодамнешно
2Yards 15Mm Ширина Abs Домот Двојно Памук Линија Имитација Бисери Gourd Монистра Синџир Трим Гарланд за Божиќ

Широко се Користи : Овие Вештачки Бисер Монистра Синџир можат да се применат за различни декорација пот

DEN 246.96
Jerler Бисер Гарланд 10yards Вештачки Бисер Мушка Синџир Трим Насоки се Тркалаат, Идеален за DIY Занаети, Свадба, Неодамнешно
Jerler 10 Јарди Кристал Кристал Трим Блиску Синџир за Шиење Занаети Идеален Свадба Партија DIY Декорација (Црна, Неодамнешно
Diydeg Кристал Бисер Рака Лента, Кристално Синџир Уреденост(Двоен Ред Бели 1 Метар) Неодамнешно
Diydeg Кристал Бисер Рака Лента, Кристално Синџир Уреденост(Двоен Ред Бели 1 Метар)

Направени од високо квалитетен материјал, безбедно и трајно да ја користите.Според вашата потреба, овој

DEN 174.96
2Yards Розово Злато Еластична Sequins Чипка Скриј Лента за Танц Облечи Костим за Шиење Supplie Водат Paillette,Црна,Цена Неодамнешно
ViaGasaFamido 2.5 cm Заврши Панделки се Тркалаат, Симулирани Rhinestones Накит Декорација Кристал Bling Трим Неодамнешно
ViaGasaFamido 2.5 cm Заврши Панделки се Тркалаат, Симулирани Rhinestones Накит Декорација Кристал Bling Трим

Mesh.Широко се Користина Овој кристал мрежа лента се тркалаат се користи многу сцени,вклучувајќи ги краса

DEN 234.96
ZHONGJIUYUAN 246 Нозе/74Metters се Тркалаат 8мм+3мм Бисер Гарланд се Тркалаат Beaded Синџир Акрилик Стакло Неодамнешно
ZHONGJIUYUAN 246 Нозе/74Metters се Тркалаат 8мм+3мм Бисер Гарланд се Тркалаат Beaded Синџир Акрилик Стакло

1.Материјал : ABS Бисер.Монистра, Големина : 3мм До 8mm грав мешани / 2.Lenght : 246 Нозе / 74 Metters по ролна.Боја : бела...

DEN 600.00
Phicmanlo 1 Двор AB Дополнителните Кристал Синџир Трим Круна Форма Holographic Кристал Заварување Средување Неодамнешно
Phicmanlo 1 Двор AB Дополнителните Кристал Синџир Трим Круна Форма Holographic Кристал Заварување Средување

Пакетот вклучува : 1 ролна(1 Двор) на кристал трим Кристал Намали Големина : 1.49x35.4 In(W*L).Постојана Синџир ср

DEN 527.76
KAOYOO 1 Дворот Полн Дијамант Кристал Кристал Синџир Намали за Шиење Свадба Декорација Занает Beaded Трим Неодамнешно
KAOYOO 1 Дворот Полн Дијамант Кристал Кристал Синџир Намали за Шиење Свадба Декорација Занает Beaded Трим

[УНИКАТЕН ДИЗАЈН] : рачно изработени,Druable,Светкавиот.Светкавиот под светлината нека вашите производи ун

DEN 378.00
1 Тркалаат (10.9 Метри) Кристално Кристал Блиску Синџир Трим 2mm Кристал Еден Ред Бел Кристал Кристал Монистра Неодамнешно
Beaded Трим ББ-928-11/38 2-1/2-Инчен Акрилик со 1/2-Инчен Плетенка, 15-Двор се Тркалаат, Reseda Неодамнешно
Beaded Трим ББ-928-11/38 2-1/2-Инчен Акрилик со 1/2-Инчен Плетенка, 15-Двор се Тркалаат, Reseda

Пакетот Висина на Производот е 6 инчи.Пакетот Должина на Производот е 14 инчи.Пакетот Ширина на Производо

DEN 2351.28
Jerler 1 Двор Кристал Трим, Домот Кристал Кристал Синџир, Лист Облик Јасно Кристал Applique, Идеален за DIY Неодамнешно
Jerler 1 Двор Кристал Трим, Домот Кристал Кристал Синџир, Лист Облик Јасно Кристал Applique, Идеален за DIY

ГОЛЕМИНА И ДОЛЖИНА : Кристал големина : 7mm; Должина : 1 двор / 36 инчи.КРИСТАЛ RHINESTONES : Направен од 888 Кристал у

DEN 479.76