Електрични Сол и црн Пипер Мелница Сет, Батерија, Автоматски Сол Мелница, Бибер Мелница, Прилагодливи Мелница, Коктел Shaker, Зачин Мелница, Пакување од 2

Електрични Сол и црн Пипер Мелница Сет, Батерија, Автоматски Сол Мелница, Бибер Мелница, Прилагодливи Мелница,

DEN 1682.40

Неодамнешно

Това е достапна

Прилагодливи Мелница Coarseness-сол, Електрична мелница се направи совршен мелење со лесно прилагодување на coarseness на вашиот зачин со вртење на вредноста knob на чело на мелница,овозможувајќи за мелење од грубата да парична казна.Лесен за Употреба Лесно да се Пополни-Еден раце работа мелница.Не треба рачно мелење, без копчиња за да притиснете.Гравитацијата сензор Индукција сол и црн пипер grindr .Одлично за клиенти кои страдаат од Хронични Рака Болка, Едноставно навалите автоматски да го активира зачин мелница.Враќање на вертикалните да престане да работи.Висок Квалитет и Модерен Дизајн-Висок квалитет акрилик материјал, не-корозивни и антиоксидативни, го прави зачини свежи и здрави,тоа е потрајни од стакло.Едноставен и моден дизајн,погоден за сите вечера маси и кујна контра блузи.Голем Капацитет-Miuly Сол и црн пипер мелница сет,Големи акрилик дното на преградата за да се пополни зачин и лесно да се види износот на спајс лево.Може да се користи со било кој број на жито пипер, сол рок, морска сол кристал, сушени билка или зачин дозволува широк спектар на кулинарски апликации. 100% Гаранција за квалитет-Ние сме посветени на 100% задоволството на клиентите.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, контактирајте со нас за прв пат,ние ќе направиме сè што можеме за да им помогне.Добредојдовте на Chuang Lz.Се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство!Карактеристики *Јасно стакло тело за брзо да го проверите ако рефил е потребно *Може да се прилагоди од грубата да казна за мелење лесно *Лесен за употреба : сол мелници се целосно автоматски, батерија напојува вози *Доволно Капацитет : Држете го 80 ML на Сол или Бибер или Зачини (не се вклучени),им овозможи да Трае Долго Време Забелешка : 1.Имајте нагоре кога пресврт пипер мелница за мелење надолу пипер, инаку сол мелници додаток може да се откажат ако надолна 2.Пополнување со 80% состојка, бибер мелници ќе работат непречено 3.На мелница за бибер можеби заглавени со бибер за време на работата, само треба да се тресат тоа лесно ќе биде во ред 4.Спецификација : 6 X22.5 CM, Бара од 6 х ААА батерии секој (не се вклучени) .Пакетот вклучува : 2 * Сол & Пипер Мелници Забелешка : 1. Боја на производ може да се разликува од сликата се должи на светлина или снимање агол. 2. Производ големина се мери со рака, може да има грешки, ви благодариме за вашето разбирање.Продавница опис : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку 's e-mail систем, како е можно поскоро, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи!.

6X22.5CM, Requires 6 x AAA batteries each (not included) . :
Package include:
2 * Salt & Pepper Mills :
Note:
1. The color of the product may differ from the image due to light or shooting angle. :
2. Product size is measured by hand, there may be errors, thank you for your understanding. :
Store description:
If you have any questions, please contact us through 's email system as soon as possible, we will try our best to serve you! :

Додатоци на производот

2PC Пипер Мелница Прирачник Храна Билка Прилагодливи Брусилки Житни Снек Сол, Зачин Складирање Тегла Контејнери Неодамнешно
Peugeot во Париз ICÔNE Пипер Мелница, 16 Инчи, Чоколадо Неодамнешно
Peugeot во Париз ICÔNE Пипер Мелница, 16 Инчи, Чоколадо

Висок квалитет црн пипер, сол или зачин мелница ви дава можност да се избере и промена на coarseness според вк

DEN 2061.12
Кујна Gadgets, Готвење СКАРА Алатки Нерѓосувачки Челик Преносни Пипер Мелница Мелница за Бибер Упатство Зачин Неодамнешно
Цртичка Лесен за Употреба Сол или Бибер Мелница Мелница со Еден Допир Копчето + Прилагодливи Coarseness, за Неодамнешно
Цртичка Лесен за Употреба Сол или Бибер Мелница Мелница со Еден Допир Копчето + Прилагодливи Coarseness, за

На coarseness прилагодувач ви помага да ја изберете точната големина на зрно, па лесно можете да сезона разли

DEN 2131.20
JUSTDOLIFE Пипер Мелница Практичен Прирачник Зачин Мелница Сол Мелница Пипер Shaker Кујна Материјали Неодамнешно
JUSTDOLIFE Пипер Мелница Практичен Прирачник Зачин Мелница Сол Мелница Пипер Shaker Кујна Материјали

Материјал : Изработени од нерѓосувачки челик, керамички и гума, дрво, квалитетни и издржливи.Практична н

DEN 191.76
通用 Younglsm Електрична Мелница за Бибер, Прилагодлив Пипер Сол Мелница за Кафе Мелница Мелница за Домашна Кујна Неодамнешно
SSMDYLYM Мелница за Бибер Црн Пипер Зрна црн Пипер Мелница Шише Прирачник Бибер не ' Рѓосувачки Челик Пипер Неодамнешно
SSMDYLYM Мелница за Бибер Црн Пипер Зрна црн Пипер Мелница Шише Прирачник Бибер не ' Рѓосувачки Челик Пипер

Име на производ : 304 од не ' рѓосувачки челик grinder.Спецификација : 250ml.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик

DEN 2693.52
Peugeot во Париз у'Select Сол & Пипер Мелница, Подарок Сет, Црно-Бел Лак - Со Нерѓосувачки Челик Лажичка Зачин/Торба Неодамнешно
Електрични Сол и црн Пипер Мелница, Нерѓосувачки Челик, Мека на Допир Тело Прилагодливи Coarseness со Светлина,D Неодамнешно
CYHO Сол Тегла Shaker Преносни,Носат-Отпорни, Додаток за Полнење Во Кантина;Ресторан;Семејството;Хотел;Скара;Пикник;Хотел, Неодамнешно
Премиум Сол и црн Пипер GrinderStainless Челик Рачна Ротација Зачин Сол црн Пипер Мелница Мелница Домашна Кујна Неодамнешно
Myle Сол, Електрична Мелница или црн Пипер Мелница, Меморијата на Чекање, Една Рака Управувана од не ' Рѓосувачки Неодамнешно