Leonore од Манчестер Sterling Silver Бифтек Нож го Поставите 4pc HHWS Обичај 8 1/2

Leonore од Манчестер Sterling Silver Бифтек Нож го Поставите 4pc HHWS Обичај 8 1/2

DEN 6936.00

Неодамнешно

Това е достапна

Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Манчестер.Тип : Бифтек Нож Во Собата.Возраст : Пост-1940 Година. LEONORE ОД МАНЧЕСТЕР Sterling silver шупливи се справи со не ' рѓосувачки serrated сечилото БИФТЕК НОЖ го ПОСТАВИТЕ 4-ПАРЧЕ СОПСТВЕНИ НАПРАВЕНИ 8 1/2; во моделот LEONORE ОД МАНЧЕСТЕР.Тоа НЕ е monogrammed и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Додатоци на производот

Жан Dubost Laguiole 6 Бифтек Ножеви Поставите француски Бифтек Нож Сет од 6, Направени во Франција Со Микрофибер Неодамнешно
Жан Dubost Laguiole 6 Бифтек Ножеви Поставите француски Бифтек Нож Сет од 6, Направени во Франција Со Микрофибер

Секој нож во овој сет има мерач на 2,5 mm, е ставен преку 25 различни фази на производство пред да се печат, п�

DEN 3840.00
Светот Садови Исецка Куќа S/S 10 Стек Нож w/Црна Bakelite Рачка Неодамнешно
Светот Садови Исецка Куќа S/S 10 Стек Нож w/Црна Bakelite Рачка

Црна Bakelite Се Справи.Зашилен Врв.Должина : 9¾".Материјал : S / S, Пластични.Модел # : 201 2692 Светот Садови Исецка

DEN 2311.20
Arcos Табела Ножеви - Стек Нож Табела Нож - Сечилото Nitrum Нерѓосувачки Челик 5 - се Справи со Polyoxymethylene Неодамнешно
Arcos Табела Ножеви - Стек Нож Табела Нож - Сечилото Nitrum Нерѓосувачки Челик 5 - се Справи со Polyoxymethylene

Nitrum нерѓосувачки челик сечилото, ексклузивен азот челик ARCOS формула која обезбедува поголема цврстина,

DEN 397.92
Хемптон Судската со полиња за & Barton Sterling Silver Бифтек Нож 8 1/2 HHWS Обичај Неодамнешно
Хемптон Судската со полиња за & Barton Sterling Silver Бифтек Нож 8 1/2 HHWS Обичај

Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Полињата за СОПСТВЕНИ НАПРАВЕНИ во моделот ХЕМПТОН СУДСКАТА СО �

DEN 1896.00
Victorinox Швајцарската Армија Модерна Бифтек Нож Неодамнешно
Victorinox Швајцарската Армија Модерна Бифтек Нож

Еден COUNTERTOP од СУШТИНСКО значење : Како мајстор на кујната, што го заслужуваат правото алатки за да ја изр

DEN 1250.40
Колонијалната Тема од Lunt Sterling Silver Бифтек Нож го Поставите 4pc Тексас Големина Обичај Неодамнешно