GYQYYGZ Birdcage Дрво Птица Кафезот Отворен Декорација Украсни Птици Гнездо Милениче Птичји Кафез со Одгледување на Изведување Кутија Нето Маска

GYQYYGZ Birdcage Дрво Птица Кафезот Отворен Декорација Украсни Птици Гнездо Милениче Птичји Кафез со Одгледување

DEN 1387.92

Неодамнешно

Това е достапна

Одржите вашиот дом чист : птицата семе guard здолниште може да се применат за различни делови на вашиот птичји кафез, тоа може да го опколуваат птица во кафез 360 степени за да се избегне досадни лебди пердув, одржите вашиот дом чист и уреден. 1. Покривот на птица вила е направена од кората, на враќање кон природата и изработка на птици се чувствуваат поудобно. 2. Имитација на дрво гранки и дизајн, лесно за птици да се сфати и да застане, лесно да влезе и да излезе. 3. Име на производ : Креативни Птичји Кафез, Материјал : Пауловнија, Боја : Дрво Боја, Големина : 16*17.5*15 CM, Карактеристики на Производот : Мода, Убавина. 4. Одберете коноп јаже, трајни и лесни да висат во отворено, удобен и практичен.Ова семе пердув catcher може да се спречи храна внатре во птичји кафез од шири кон надвор, помагање за одржување на birdcage и подот tidiness.Внимателен подарок за луѓе кои сакаат да се подигне птици и папагали, која може да донесе голема погодност за живот.Име на производ : Креативни Птица Cage Material : Paulownia Color : како shown Size : 16*17.5*15 CMProduct карактеристики : мода, убава.Логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.прашува : 1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2 Исклучува предмети/додатоци освен птица кафези прикажани во производот фотографија.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме understand4. Мерењето е прирачник за мерење, грешка е нормално, ве молиме овозможи 2-3cm разликата, во зависност од конкретната цел.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Додатоци на производот

Птица Патување Кафез Преносни Транспарентен Папагали Превозници Дише Милениче Чанта 44x30x26cm Преносни Папагали Неодамнешно
Miljoona 2 Парчиња Големи Птичји Кафез Семе Catcher Најлон Мрежа Нето Покрие Меки Здолниште Guard (Црно-Бело) Неодамнешно
Miljoona 2 Парчиња Големи Птичји Кафез Семе Catcher Најлон Мрежа Нето Покрие Меки Здолниште Guard (Црно-Бело)

★Пакет Вклучуваат☞ќе добиете 2 парчиња птичји кафез нето опфаќа, 1 парче во бела боја и 1 парче во црна б�

DEN 335.76
HOSD Птичји Кафез Покрие 2 Парчиња Папагал Кафез Најлон Мрежа Здолниште Птичји Кафез Додатоци Црна Неодамнешно
HOSD Птичји Кафез Покрие 2 Парчиња Папагал Кафез Најлон Мрежа Здолниште Птичји Кафез Додатоци Црна

Слаба светлина : Лесни мрежа покрива им овозможува на циркулацијата на воздух.Тоа не го блокираат светл�

DEN 407.76
YML Игра Врвот Ковано Железо Папагал Кафез Неодамнешно
YML Игра Врвот Ковано Железо Папагал Кафез

Голем Замав Out Door Со 3 / 4 Бар Проред 2 Фидер Врати, 4 Пластични Чаши И 2 Perches.Лесно Чистење Пренослив Метални

DEN 3503.52
Bao Xing Bei Фирма рачно изработени Стариот Бамбус Птичји кафез Бамбус Thrush Птичји кафез со Голем Капацитет Неодамнешно
Bao Xing Bei Фирма рачно изработени Стариот Бамбус Птичји кафез Бамбус Thrush Птичји кафез со Голем Капацитет

★【Отворен дизајн】врвот на кафез може да се отворат многу широк, и птици може да се игра и одмор надвор �

DEN 4333.92
JKXWX Птичји Кафез Големи Папагал Macaw Канарските Финч Одгледување Птица Метален Кафез Црна Вена Боја на Папагалот Неодамнешно
SINFUN Универзална Птичји Кафез Семе Catcher Birdcage Покрие Птичји Кафез Здолниште Папагал Мека Најлон Мрежа Неодамнешно
SINFUN Универзална Птичји Кафез Семе Catcher Birdcage Покрие Птичји Кафез Здолниште Папагал Мека Најлон Мрежа

Прилагодлива Големина : Оваа птица кафез семе catcher со 78.7 инчи / 200cm во дебелина, 15.7 инчи / 40cm во висина.Пого�

DEN 1651.20
liushop Птичји Кафез Папагал Кафез Стадото Птичји Кафез Големи Луксузни Ковано Железо Одгледување на Птичји Неодамнешно
Xkun кафез Птичји кафез од не ' Рѓосувачки Челик Птичји кафез Метал хексадецимален Птичји кафез Неодамнешно
Xkun кафез Птичји кафез од не ' Рѓосувачки Челик Птичји кафез Метал хексадецимален Птичји кафез

Оваа птица кафез е вашиот loveless птица навика, вашиот птица може да остане таму, да играат едни со други; мо

DEN 9741.60
YML Мали Кафези за Одгледување, Пакет на 6 Неодамнешно
YML Мали Кафези за Одгледување, Пакет на 6

1 / 2 Инчи Бар Проред И Големи Лифт До Предната Врата 2 Фидер Чаши (Може да Дојде во чист или Бела) и 2 Фидер В

DEN 7119.84
GYQYYGZ Birdcage Голема Големина на 304 Нерѓосувачки Челик Папагал Кафез Двојно Птичји Кафез s 125cmX60 Нето Неодамнешно
GYQYYGZ Birdcage Голема Големина на 304 Нерѓосувачки Челик Папагал Кафез Двојно Птичји Кафез s 125cmX60 Нето

Одржите вашиот дом чист : птицата семе guard здолниште може да се применат за различни делови на вашиот пти

DEN 1228.80
ZHANGJINYISHOP Птичји Кафез Дома Папагал Птица Излет Пакет, Авијација Птичји Кафез, Папагалот Излет Кутија Неодамнешно
ZHANGJINYISHOP Птичји Кафез Дома Папагал Птица Излет Пакет, Авијација Птичји Кафез, Папагалот Излет Кутија

Мека, грациозен ткаенина им овозможува на циркулацијата на воздух, и да не блокира светлина, па вашиот п�

DEN 2044.80
HYX НИ Големи Папагал Птичји Кафез 304 од не 'Рѓосувачки Челик Вила Кафез од не' Рѓосувачки Челик Фиока Тип Неодамнешно
HYX НИ Големи Папагал Птичји Кафез 304 од не 'Рѓосувачки Челик Вила Кафез од не' Рѓосувачки Челик Фиока Тип

☀【Супер голем простор】 : Супер голем простор, едноставна и внимателен дизајн, го прават овој birdcage совр�

DEN 1855.20
Екстра Големи Ковано Железо Птичји Кафез Папагал Кафези Macaw Dometop 36x26x65Зелени Вена Неодамнешно
Екстра Големи Ковано Железо Птичји Кафез Папагал Кафези Macaw Dometop 36x26x65Зелени Вена

Кафез димензија : 36"L x 26"W x 50"H со вкупна висина од 65"(Вклучувајќи штанд).Бар проред : 1" , Жица величини : 3.5 mm, �

DEN 16798.80
Голем Птичји Кафез,Папагалот Птичји Кафез Birdhouses Шега Кафез Креативни Рачно Изработени Птичји Кафез Папагал Неодамнешно
01 Птици во Кафез Ноктите, Економски и Практични, М Ноктите, Не Обновливи Практични Поправка Алатка Додаток Неодамнешно
SHUTING2020 Птичји кафез Големи Папагал Птичји Кафез Cockatiel Parakeet Канарските Lovebird Budgie Parrotlet Неодамнешно
SHUTING2020 Птичји кафез Големи Папагал Птичји Кафез Cockatiel Parakeet Канарските Lovebird Budgie Parrotlet

Оваа птица кафез е удобно засолниште за вашиот симпатична папагали или птици.Оваа птица кафез се направ

DEN 1536.00
ZOCONE Птица Семе Чувари & Catchers Еластичен Прилагодливи Drawstring Птичји Кафез Мрежа Нето Покрие Кафез Неодамнешно Најдобра цена
ZOCONE Птица Семе Чувари & Catchers Еластичен Прилагодливи Drawstring Птичји Кафез Мрежа Нето Покрие Кафез

✮Големина информации✮На birdcage семе catcher еDJНиТАБLE!Околу 13 инчи, широк и максимален обем до 100 инчи долго...

DEN 263.76
Yaheetech Отвори Врвот Возен Папагал Птичји Кафез за Cockatiel Сонцето Parakeet Зелена Образ Conure Средна Неодамнешно
Yaheetech Отвори Врвот Возен Папагал Птичји Кафез за Cockatiel Сонцето Parakeet Зелена Образ Conure Средна

Интерактивна игра top : за Да ја задржите вашата птица стимулира и да се обезбеди и вие и вашите feathery прија

DEN 1271.76
YINTATECH 52-инчен Ковано Железо Лет Птица Parakeet Папагал Кафез за Големи Cockatiel, Канарските, Финч, Lovebird, Неодамнешно Најдобра цена
YINTATECH 52-инчен Ковано Железо Лет Птица Parakeet Папагал Кафез за Големи Cockatiel, Канарските, Финч, Lovebird,

【ЦВРСТ И ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】 Птица кафез што е направен од дебела, ковано железо.На здрав метална рамк

DEN 3960.00
Bonaweite 3 Pack Птичји Кафез за Чистење со Четка во Собата, Стигнале Лопата Birdcage Метла Почиста, Пет Снабдување Неодамнешно
BPF 24 во. x 20 во. x 60 во. Ковано Железо Одберете Кафез - Pewter Неодамнешно
BPF 24 во. x 20 во. x 60 во. Ковано Железо Одберете Кафез - Pewter

Надворешни димензии : 34 L x 30 D x 641 / 2 H.Внатре димензии : 24 L x 20 D x 343 / 4 H 3 / 4 Жица проред 4 Нерѓосувачки челик ча

DEN 2879.52
Prevue Милениче Производи SPV475 Црна Челик Ferret Кафез со Стенд Неодамнешно Најдобра цена
Prevue Милениче Производи SPV475 Црна Челик Ferret Кафез со Стенд

Ferret кафез што е направен од челик материјал.Возен рициново стои со рамка за да се одржи на челична база н

DEN 6709.68
HSTFⓇ Метал Птичји Кафез за Мали Папагали Finches Канарските Виси Медиум Кафез Quaker Cockatiels Сонцето Conure Неодамнешно
HSTFⓇ Метал Птичји Кафез за Мали Папагали Finches Канарските Виси Медиум Кафез Quaker Cockatiels Сонцето Conure

✐ Овој висок квалитет папагал кафез е погодна за двете домашна и надворешна употреба.Голем простор, едн

DEN 880.80
LICAILONGJIN7 Parakeet Кафез Двојно Покривот Папагал Кафез Одгледување Група Птичји Кафез Папагал Птичји Кафез Неодамнешно
LICAILONGJIN7 Parakeet Кафез Двојно Покривот Папагал Кафез Одгледување Група Птичји Кафез Папагал Птичји Кафез

1 Дизајн : Двоен покривот дизајн, фиока тип шасија, може да се откажам одгледување кутија, со две задолжен

DEN 8420.64
YML A6924 3/8 Бар Проред Високи Рамен Врвот Мала Птица Кафез Неодамнешно
YML A6924 3/8 Бар Проред Високи Рамен Врвот Мала Птица Кафез

4 фидер врати, 4 чаши, 4 perches.Лесен за чистење пренослив метални решетки и лизгајте од дното пластична лент

DEN 3187.44