GYQYYGZ Birdcage Голема Големина на 304 Нерѓосувачки Челик Папагал Кафез Двојно Птичји Кафез s 125cmX60 Нето Маска

GYQYYGZ Birdcage Голема Големина на 304 Нерѓосувачки Челик Папагал Кафез Двојно Птичји Кафез s 125cmX60 Нето

DEN 1228.80

Неодамнешно

Това е достапна

Одржите вашиот дом чист : птицата семе guard здолниште може да се применат за различни делови на вашиот птичји кафез, тоа може да го опколуваат птица во кафез 360 степени за да се избегне досадни лебди пердув, одржите вашиот дом чист и уреден.Карактеристики : 304 нерѓосувачки Челик материјал.Големина : 125cm X60 50*25*65".Иновативни, пластовидно одгледувачот кафез со divider на мирување.Идеален за множители на мали птици, како што се canaries, финч и parakeets.Ова семе пердув catcher може да се спречи храна внатре во птичји кафез од шири кон надвор, помагање за одржување на birdcage и подот tidiness.Внимателен подарок за луѓе кои сакаат да се подигне птици и папагали, која може да донесе голема погодност за живот.Карактеристики : 304 од не 'рѓосувачки Челик material Size : 125cm X60 50*25*65"Иновативни, пластовидно одгледувачот кафез со divider на stand Ideal за множители на мали птици, како што се canaries, финч и parakeets Quality ковано железо изградба, со лесен features Notice : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5мм ќе се случи.моли за милост!2. Со исклучок на други предмети од птичји кафез прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца.

Додатоци на производот

YML Игра Врвот Ковано Железо Папагал Кафез Неодамнешно
YML Игра Врвот Ковано Железо Папагал Кафез

Голем Замав Out Door Со 3 / 4 Бар Проред 2 Фидер Врати, 4 Пластични Чаши И 2 Perches.Лесно Чистење Пренослив Метални

DEN 3503.52
Yaheetech Отвори Врвот Возен Папагал Птичји Кафез за Cockatiel Сонцето Parakeet Зелена Образ Conure Средна Неодамнешно
Yaheetech Отвори Врвот Возен Папагал Птичји Кафез за Cockatiel Сонцето Parakeet Зелена Образ Conure Средна

Интерактивна игра top : за Да ја задржите вашата птица стимулира и да се обезбеди и вие и вашите feathery прија

DEN 1271.76
Bao Xing Bei Фирма рачно изработени Стариот Бамбус Птичји кафез Бамбус Thrush Птичји кафез со Голем Капацитет Неодамнешно
Bao Xing Bei Фирма рачно изработени Стариот Бамбус Птичји кафез Бамбус Thrush Птичји кафез со Голем Капацитет

★【Отворен дизајн】врвот на кафез може да се отворат многу широк, и птици може да се игра и одмор надвор �

DEN 4333.92
SHUTING2020 Птичји кафез Големи Папагал Птичји Кафез Cockatiel Parakeet Канарските Lovebird Budgie Parrotlet Неодамнешно
SHUTING2020 Птичји кафез Големи Папагал Птичји Кафез Cockatiel Parakeet Канарските Lovebird Budgie Parrotlet

Оваа птица кафез е удобно засолниште за вашиот симпатична папагали или птици.Оваа птица кафез се направ

DEN 1536.00
Голем Птичји Кафез,Папагалот Птичји Кафез Birdhouses Шега Кафез Креативни Рачно Изработени Птичји Кафез Папагал Неодамнешно
YML Мали Кафези за Одгледување, Пакет на 6 Неодамнешно
YML Мали Кафези за Одгледување, Пакет на 6

1 / 2 Инчи Бар Проред И Големи Лифт До Предната Врата 2 Фидер Чаши (Може да Дојде во чист или Бела) и 2 Фидер В

DEN 7119.84
YML A6924 3/8 Бар Проред Високи Рамен Врвот Мала Птица Кафез Неодамнешно
YML A6924 3/8 Бар Проред Високи Рамен Врвот Мала Птица Кафез

4 фидер врати, 4 чаши, 4 perches.Лесен за чистење пренослив метални решетки и лизгајте од дното пластична лент

DEN 3187.44
HSTFⓇ Метал Птичји Кафез за Мали Папагали Finches Канарските Виси Медиум Кафез Quaker Cockatiels Сонцето Conure Неодамнешно
HSTFⓇ Метал Птичји Кафез за Мали Папагали Finches Канарските Виси Медиум Кафез Quaker Cockatiels Сонцето Conure

✐ Овој висок квалитет папагал кафез е погодна за двете домашна и надворешна употреба.Голем простор, едн

DEN 880.80
HYX НИ Големи Папагал Птичји Кафез 304 од не 'Рѓосувачки Челик Вила Кафез од не' Рѓосувачки Челик Фиока Тип Неодамнешно
HYX НИ Големи Папагал Птичји Кафез 304 од не 'Рѓосувачки Челик Вила Кафез од не' Рѓосувачки Челик Фиока Тип

☀【Супер голем простор】 : Супер голем простор, едноставна и внимателен дизајн, го прават овој birdcage совр�

DEN 1855.20
BPF 24 во. x 20 во. x 60 во. Ковано Железо Одберете Кафез - Pewter Неодамнешно
BPF 24 во. x 20 во. x 60 во. Ковано Железо Одберете Кафез - Pewter

Надворешни димензии : 34 L x 30 D x 641 / 2 H.Внатре димензии : 24 L x 20 D x 343 / 4 H 3 / 4 Жица проред 4 Нерѓосувачки челик ча

DEN 2879.52
Птица Патување Кафез Преносни Транспарентен Папагали Превозници Дише Милениче Чанта 44x30x26cm Преносни Папагали Неодамнешно
Xkun кафез Птичји кафез од не ' Рѓосувачки Челик Птичји кафез Метал хексадецимален Птичји кафез Неодамнешно
Xkun кафез Птичји кафез од не ' Рѓосувачки Челик Птичји кафез Метал хексадецимален Птичји кафез

Оваа птица кафез е вашиот loveless птица навика, вашиот птица може да остане таму, да играат едни со други; мо

DEN 9741.60
LICAILONGJIN7 Parakeet Кафез Двојно Покривот Папагал Кафез Одгледување Група Птичји Кафез Папагал Птичји Кафез Неодамнешно
LICAILONGJIN7 Parakeet Кафез Двојно Покривот Папагал Кафез Одгледување Група Птичји Кафез Папагал Птичји Кафез

1 Дизајн : Двоен покривот дизајн, фиока тип шасија, може да се откажам одгледување кутија, со две задолжен

DEN 8420.64
JKXWX Птичји Кафез Големи Папагал Macaw Канарските Финч Одгледување Птица Метален Кафез Црна Вена Боја на Папагалот Неодамнешно
ZHANGJINYISHOP Птичји Кафез Дома Папагал Птица Излет Пакет, Авијација Птичји Кафез, Папагалот Излет Кутија Неодамнешно
ZHANGJINYISHOP Птичји Кафез Дома Папагал Птица Излет Пакет, Авијација Птичји Кафез, Папагалот Излет Кутија

Мека, грациозен ткаенина им овозможува на циркулацијата на воздух, и да не блокира светлина, па вашиот п�

DEN 2044.80
ZOCONE Птица Семе Чувари & Catchers Еластичен Прилагодливи Drawstring Птичји Кафез Мрежа Нето Покрие Кафез Неодамнешно Најдобра цена
ZOCONE Птица Семе Чувари & Catchers Еластичен Прилагодливи Drawstring Птичји Кафез Мрежа Нето Покрие Кафез

✮Големина информации✮На birdcage семе catcher еDJНиТАБLE!Околу 13 инчи, широк и максимален обем до 100 инчи долго...

DEN 263.76
HOSD Птичји Кафез Покрие 2 Парчиња Папагал Кафез Најлон Мрежа Здолниште Птичји Кафез Додатоци Црна Неодамнешно
HOSD Птичји Кафез Покрие 2 Парчиња Папагал Кафез Најлон Мрежа Здолниште Птичји Кафез Додатоци Црна

Слаба светлина : Лесни мрежа покрива им овозможува на циркулацијата на воздух.Тоа не го блокираат светл�

DEN 407.76
SINFUN Универзална Птичји Кафез Семе Catcher Birdcage Покрие Птичји Кафез Здолниште Папагал Мека Најлон Мрежа Неодамнешно
SINFUN Универзална Птичји Кафез Семе Catcher Birdcage Покрие Птичји Кафез Здолниште Папагал Мека Најлон Мрежа

Прилагодлива Големина : Оваа птица кафез семе catcher со 78.7 инчи / 200cm во дебелина, 15.7 инчи / 40cm во висина.Пого�

DEN 1651.20
Bonaweite 3 Pack Птичји Кафез за Чистење со Четка во Собата, Стигнале Лопата Birdcage Метла Почиста, Пет Снабдување Неодамнешно
liushop Птичји Кафез Папагал Кафез Стадото Птичји Кафез Големи Луксузни Ковано Железо Одгледување на Птичји Неодамнешно
Prevue Милениче Производи SPV475 Црна Челик Ferret Кафез со Стенд Неодамнешно Најдобра цена
Prevue Милениче Производи SPV475 Црна Челик Ferret Кафез со Стенд

Ferret кафез што е направен од челик материјал.Возен рициново стои со рамка за да се одржи на челична база н

DEN 6709.68
YINTATECH 52-инчен Ковано Железо Лет Птица Parakeet Папагал Кафез за Големи Cockatiel, Канарските, Финч, Lovebird, Неодамнешно Најдобра цена
YINTATECH 52-инчен Ковано Железо Лет Птица Parakeet Папагал Кафез за Големи Cockatiel, Канарските, Финч, Lovebird,

【ЦВРСТ И ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】 Птица кафез што е направен од дебела, ковано железо.На здрав метална рамк

DEN 3960.00
Miljoona 2 Парчиња Големи Птичји Кафез Семе Catcher Најлон Мрежа Нето Покрие Меки Здолниште Guard (Црно-Бело) Неодамнешно
Miljoona 2 Парчиња Големи Птичји Кафез Семе Catcher Најлон Мрежа Нето Покрие Меки Здолниште Guard (Црно-Бело)

★Пакет Вклучуваат☞ќе добиете 2 парчиња птичји кафез нето опфаќа, 1 парче во бела боја и 1 парче во црна б�

DEN 335.76
01 Птици во Кафез Ноктите, Економски и Практични, М Ноктите, Не Обновливи Практични Поправка Алатка Додаток Неодамнешно