Рефлексивни Сјајот на Ноктите Прав Хром Помине во Прав Огледало Ефект за Аурора Светкава Бисерна Нокти Уметност Декорација Сјај за Нокти Декорација (1 Кутија) (07)

Рефлексивни Сјајот на Ноктите Прав Хром Помине во Прав Огледало Ефект за Аурора Светкава Бисерна Нокти Уметност

DEN 167.76

Неодамнешно

Това е достапна

Овој сјај на ноктите буре има 7 бои за вашиот избор, многу фини и мазни, па сјајот ефект е подобро отколку нормално помине во прав.Изработени од 100% чист синтетичка смола, тоа е не-токсични и долготрајни.Пред поставувањето на holographic сјајот на ноктите во прав, треба да се применуваат на база на капут и на горниот слој.По примена на прав, нема потреба да се применуваат врвот капут, само да се стави вашите нокти под УВ/LED светло за 100 секунди.Holographic сјајот во прав е погоден за УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти, природни нокти, итн.Оваа прав е корисен за нокти декорација DIY.Ќе добиете 1 кутија на сјајот на ноктите во прав, ова е повеќе парична казна од претходната не е лесно да летаат нагоре.Сјајот на ноктите во прав ќе се направи вашите нокти блесне како дијамант.Мали честички на дијаманти се одрази шарени ѕвезди.Сјајот на ноктите во прав е совршен подарок кој е погоден за сите, жени од сите возрасти.Ова е нов производ објавени неодамна, ефектот на почеток е супер добро, не сте го виделе?Обидете се тоа!Вие не ќе го жалам!Како да го искористи сјајот на ноктите прав : се Применува 1 thincoats на гел лак лек секој грб 80% сува Применуваат 1 грб ofno избрише врвот грб излечи, 80% сува Применуваат 1 сјајот на ноктите во прав се Примени 1 грб ofno избрише врвот грб лек 100% сува тоа Како да се отстрани сјајот на ноктите прав : Чекор 1 : датотека thetop слој на ноктите Чекор 2 : впие thenail во гел смена влошки и да чекаат for15 минути Чекор 3 : gentlyremove прав со cuticle тласкач Чекор 4 : ако thereis остатоци, заврши нокти и повторно се отстранат Ноктите во прав.

Додатоци на производот

GLITTIES - Слатка Лаванда - Виолетова Лабава парична Казна Сјајот во Прав (.008) - Одлично за Помине Уметност, Неодамнешно
GLITTIES - Слатка Лаванда - Виолетова Лабава парична Казна Сјајот во Прав (.008) - Одлично за Помине Уметност,

Добиете професионална салон изгледа нокти или педикир лесно дома.Оваа сјајот е Растворувач Отпорни и м

DEN 334.80
FXCCOMKSHM Притиснете На Ноктите за Дете Само Лепило Велигден Bunny Притиснете На Шарени Нокти Лажни Нокти Неодамнешно
FXCCOMKSHM Притиснете На Ноктите за Дете Само Лепило Велигден Bunny Притиснете На Шарени Нокти Лажни Нокти

Лесен За Користење : Секој од нашите лажни ноктите биле претходно залепени, не треба да се применуваат д

DEN 104.16
Holographic парична Казна Сјајот, Занает Сјајот 150g за Епоксидна, Лигите Tumblers, Козметички Сјај за Тело Неодамнешно Најдобра цена
Holographic парична Казна Сјајот, Занает Сјајот 150g за Епоксидна, Лигите Tumblers, Козметички Сјај за Тело

【Премиум Мултицел Сјај】Estanoite сјајот е специјално дизајниран, со неверојатна искра 150g е доволно за долг

DEN 239.76
EBANKU 24 Мрежи 3D Љубов Срцето Помине Уметност Сјајот Sequins, Ласерски Цвет Нокти Sequin Светкавиот за Жените Неодамнешно
EBANKU 24 Мрежи 3D Љубов Срцето Помине Уметност Сјајот Sequins, Ласерски Цвет Нокти Sequin Светкавиот за Жените

Пакет се Вклучени : 12 Бои срцето цвет ѕвезда помине уметност decals, секоја кутија со 12 мрежи, секоја боја до

DEN 359.76
Ouflow Помине Уметност Материјали Сет со 3 Кутии Помине Sequins Налепници, Holographic Пеперутка Помине Уметност Неодамнешно
Ouflow Помине Уметност Материјали Сет со 3 Кутии Помине Sequins Налепници, Holographic Пеперутка Помине Уметност

Помине Уметност во Собата Вклучуваат : 12 различна боја Holographic 3 D пеперутки помине сјајот sequins,12 различни

DEN 143.76
Пеперутка Помине Уметност Sequins Сјајот, 10 Грама Holographic Светкава Сирена Помине Резерви | Искра Помине Неодамнешно
Пеперутка Помине Уметност Sequins Сјајот, 10 Грама Holographic Светкава Сирена Помине Резерви | Искра Помине

ʚΐɞ Пеперутка Помине Уметност Материјали 11 бои вкупно.Секој транспарентен запечатени ќеси содржи 10 гра

DEN 167.76
Денот на вљубените Црвено Срце Помине Уметност Сјајот Sequins Помине Уметност Материјали 3D Шарени Confetti Неодамнешно
Денот на вљубените Црвено Срце Помине Уметност Сјајот Sequins Помине Уметност Материјали 3D Шарени Confetti

Количина : ќе добиете 12 мрежи / set Валентин помине уметност снегулки сјајот sequins,ласерски љубов срцето но

DEN 167.76
Eseres 12 Мрежа Јавор Лисја Sequins Holographic Сјајот Снегулки Тенка Paillette Злато Црвено Shinny 3D Помине Неодамнешно
Eseres 12 Мрежа Јавор Лисја Sequins Holographic Сјајот Снегулки Тенка Paillette Злато Црвено Shinny 3D Помине

【Високо Квалитетен Материјал】Јавор помине уметност додатоци направени од нетоксични фолија и високо

DEN 285.12
PrettyG 10 Грама/Пакет - Sliver Шупливи Ѕвезди Holographi Sequins Сјај - Фестивал Запалено Убавина Шминка на Неодамнешно
PrettyG 10 Грама/Пакет - Sliver Шупливи Ѕвезди Holographi Sequins Сјај - Фестивал Запалено Убавина Шминка на

[Посебен Облик] : Посебен облик на ноктите sequins понуда за вас.Можете да додадете друга боја и форма.Доволн

DEN 215.76
Шарени Нокти Додатоци Помине Накит Симфонија Сјајот на Ноктите Sequin DIY Ноктите Снегулки Фрагменти Украс Неодамнешно
Holographic Помине Уметност Блеска Помине Уметност Материјали Sequins, 6 Кутии Ласерски Помине Confetti Ѕвезда Неодамнешно
Holographic Помине Уметност Блеска Помине Уметност Материјали Sequins, 6 Кутии Ласерски Помине Confetti Ѕвезда

✨КОЛИЧИНА : Ноктите блеска имаат 6 кутии и разни дизајни, транспарентни шарени ѕвезденото небо ѕвезда, м

DEN 167.76
6 Бои Ѕвезда Месечината Буци Сјајот Снегулки Епоксидна Смола Додатоци Holographic Црна Сини Ѕвезди Блеска Confetti Неодамнешно
36 Кутии Holographic Помине Уметност Sequins Нокти, Сјај Светкава Снегулки Шарени Круг Paillette со Tweezer Неодамнешно
36 Кутии Holographic Помине Уметност Sequins Нокти, Сјај Светкава Снегулки Шарени Круг Paillette со Tweezer

Она што ќе добиете : дојде со 3 големи кутии помине sequins, секоја голема кутија вклучува со 12 мали кутии со

DEN 311.76
3D Holographic Помине Уметност Сјајот 6 Кутии/Set Светкавиот Снегулка Ѕвезда Помине Sequins Ултра тенок Помине Неодамнешно
3D Holographic Помине Уметност Сјајот 6 Кутии/Set Светкавиот Снегулка Ѕвезда Помине Sequins Ултра тенок Помине

【Доволно Количество】 Доаѓаат со 6 индивидуални и добро затворена кутија, 6 различни бои и дезени се меш

DEN 167.76
Holographic Помине Уметност Сјајот Sequins, Shinning Срцето Помине Продавала 6 Мрежи Ласерски Сребро Помине Неодамнешно
Holographic Помине Уметност Сјајот Sequins, Shinning Срцето Помине Продавала 6 Мрежи Ласерски Сребро Помине

Holographic комплет : Ноктите блеска 6 Мрежа holographic помине уметност Снегулки дизајни , секој од нив доаѓаат со

DEN 167.76
3D Пеперутка Помине Сјајот Sequins Holographic Помине во Прав Блеска Ноктите Снабдување Splarkly Помине Сјајот Неодамнешно
3D Пеперутка Помине Сјајот Sequins Holographic Помине во Прав Блеска Ноктите Снабдување Splarkly Помине Сјајот

Ноктите Сјајот Постави : 2 Различни нокти, сјај sequins комбинации, вклучувајќи пеперутка помине сјај и holograp

DEN 239.76
Wevigin 1 Тегли Сјајна Хром во Прав, Популарни Помине Уметност Огледало Сјајот Ефект Хром Пигмент во Прав Прашина Неодамнешно
Molisaka 12 Тегла Буци Сјај за Нокти, со Повеќе Боја Holographic Сјајот на Ноктите Sequins, Светкава Помине Неодамнешно
Molisaka 12 Тегла Буци Сјај за Нокти, со Повеќе Боја Holographic Сјајот на Ноктите Sequins, Светкава Помине

Светкава Лице Сјајот : Овие буци лице сјајот се изработени од еколошки, високо квалитетни домашни МИЛЕН

DEN 1020.00
Holographic Срцето Помине Уметност Сјајот Sequins 3D Нокти, Сјај Decals Валентин Помине Дизајни Мешани Црвено Неодамнешно
Holographic Срцето Помине Уметност Сјајот Sequins 3D Нокти, Сјај Decals Валентин Помине Дизајни Мешани Црвено

❤️ Валентин Помине Уметност : 12 мрежи помине блеска доаѓаат со посебен простор за складирање, 12 форми н

DEN 191.76
HengSun Ултра-фини Сјај +1mm Мали Sequins Ултра-Тенок Помине Уметност Тебе Наместите Бојата Неодамнешно
HengSun Ултра-фини Сјај +1mm Мали Sequins Ултра-Тенок Помине Уметност Тебе Наместите Бојата

Се направени со висок интензитет пигмент и holographic сјај сјајна и лесна, трајни доволно за долго време се

DEN 168.00
Holographic Буци Помине Сјајот Sequins,18 Бои Помине Уметност Козметички Сјај за Лице Телото Око Коса Помине Неодамнешно
Holographic Буци Помине Сјајот Sequins,18 Бои Помине Уметност Козметички Сјај за Лице Телото Око Коса Помине

【Совршен за Преуредување】Буци сјајот ги красат вашата шминка повеќе shinny.Можете да ги применуваат на л

DEN 239.76
Ardorlove Помине Уметност Срцето Сјај - Мешани Срце и Шупливи Срце Облик Ноктите Sequins - Помине Уметност Неодамнешно
Ardorlove Помине Уметност Срцето Сјај - Мешани Срце и Шупливи Срце Облик Ноктите Sequins - Помине Уметност

【Симфонија Ефект】 Срцето Помине Блеска се направени со висок интензитет пигмент и holographic сјај покажув

DEN 329.52
LONDONTOWN УВ/LED Гел лак, Гел Боја, Нијанси на Розова Неодамнешно
LONDONTOWN УВ/LED Гел лак, Гел Боја, Нијанси на Розова

Создава голема покриеност во еден слој.Целосно самостојно израмнување.Се однесува еднакво, без било ле

DEN 402.72
Ноктите Gilter Козметички Одделение Шарени Бисер Сјајот Ефект Големи Честички Пигмент Highlighter Прашина Или Неодамнешно
Ноктите Gilter Козметички Одделение Шарени Бисер Сјајот Ефект Големи Честички Пигмент Highlighter Прашина Или

Боја : 10g секој 50 бои.Тип : Други.Количина : 15bags.Материјал : Стакло.Предмет Тип : Ноктите Сјај.Опис : Голема ц

DEN 1034.40
Црно Огледало Метален Прав Хром во Прав,2 Тегли Злато Црна Помине Уметност Огледало Сјајот Ефект Хром Пигмент Неодамнешно
Шарени Буци Сјајот Снегулки Помине Уметност Sequins 7 Пакет AllWeNeDo Сјајот Sequins Додатоци Козметички Holographic Неодамнешно
Шарени Буци Сјајот Снегулки Помине Уметност Sequins 7 Пакет AllWeNeDo Сјајот Sequins Додатоци Козметички Holographic

Шарени буци сјајот снегулки се шарени, поинаква насока ќе се покаже различни бои кои ќе го направат ваши

DEN 167.76
MIZHSE Солидна Хром Помине во Прав 6 Палета на Бои, Металик Огледало во Прав Помине Уметност Нокти Комплет, Неодамнешно