Asus 16x Надворешни Blu-ray Диск со BD Suite Диск, USB 3.0 Кабел, Адаптер и Мозок (НА-16D1X-U) Пакет со 25GB Буквално М-ДИСК на BD-R

Asus 16x Надворешни Blu-ray Диск со BD Suite Диск, USB 3.0 Кабел, Адаптер и Мозок (НА-16D1X-U) Пакет со 25GB

-116 %

DEN 3672.00

Неодамнешно

Това е достапна

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Asus надворешни режач пакет вклучува 1 пакет на Непроменети М-ДИСК BD.М-ДИСК користи не-сам рок-како податоци слој, кој е потрајни од рефлексивни органски боја-базирани слоеви се најде во конвенционалните Двд-а.Пишување врз М-Дискови со користење на M-ДИСК поддржани диск овозможува трајно складирање на податоци траат до 1000 години.Оперативни Услови : Mac OS X 10.6 или поголема, Windows 10 86x64, Windows 8 86x64, Windows 7 86x64, Windows, Vista 86x64, Windows XP 86x64. CPU и RAM меморија барања : Intel Pentium D 945(3.4 GHz) или повисоко и 1 GB или повеќе RAM меморија е препорачливо.Максимална горат брзина на 16x за BD-R, 16x за DVD-R/+R и 40x за CD-Р. Максимална брзина на читање 12x за BD-R, 16x за DVD-R/+R и 40x за CD-Р. Максимална горат брзина од 12x за BD Двоен Слој (DL) и 8x за DVD со Двоен Слој (DL), максимум прочитајте брзини за BD Двоен Слој (DL) во 8x и за DVD со Двоен Слој (DL) во 12x.Диск формати поддржан од : Аудио CD, CD-јас, CD-Екстра, Фото ЦД, ЦД-Текст, CD-ROM/XA, Мулти-сесија CD, BD-R(SL/DL), BD-R(TL/QL), BD-РЕ(SL/DL), BD-РЕ(TL), BD-ROM-от(SL/DL), CD-R, CD-RW, CD-ROM , DVD±R(SL/DL), DVD±RW, DVD-ROM-от(SL/DL), DVD-RAM меморија, DVD Видео.Стил : BD Suite + 1 Пакет Буквално MDISC 25 GB BD-Р.

Додатоци на производот

USB 3.0 Надворешни 6X Blu-Ray Режач 3D Blue-ray Преносни DVD Плеер, за Лаптопи и Десктоп Компјутер со Windows Неодамнешно
USB 3.0 Надворешни 6X Blu-Ray Режач 3D Blue-ray Преносни DVD Плеер, за Лаптопи и Десктоп Компјутер со Windows

Изберете Бесплатен Превозот, Околу 10 Дена да НИ Континентална адреса преку USPS по превозот.Овој надвореш

DEN 1703.76
Пионер BDR-XD07S Преносни 6X Blu-ray Режач Надворешен уред Пакет со USB Кабел - Изгореници CD DVD, BD DL BDXL Неодамнешно
Пионер BDR-XD07S Преносни 6X Blu-ray Режач Надворешен уред Пакет со USB Кабел - Изгореници CD DVD, BD DL BDXL

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2880.00
Надворешен USB Алуминиумски C USB 3.0 3D Blu-ray Режач DVD CD Писател Дискот Компатибилен со 2012 до 2019 MacBook Неодамнешно
Надворешен USB Алуминиумски C USB 3.0 3D Blu-ray Режач DVD CD Писател Дискот Компатибилен со 2012 до 2019 MacBook

【Голема претстава за Blu ray 3 D dvd диск】 Надворешни bluray вози ви овозможува да го прочитате и да горат bluray ди

DEN 2255.76
USB 3.0 Тип-C 2-во-1 Надворешна Blu-ray Режач DVD Диск, за Windows 10 7 8 Vista Про Насловна Mac OS Лаптоп Неодамнешно
USB 3.0 Тип-C 2-во-1 Надворешна Blu-ray Режач DVD Диск, за Windows 10 7 8 Vista Про Насловна Mac OS Лаптоп

Уживаат одличен bluray перформансите на вашиот компјутер!MAITLAN производи ова 6 X bluray режач надворешен диск з�

DEN 1895.76
LG Electronics 6X Blu Ray Писател 8X DVD Писател +/- RW USB 2.0 Супер Мулти Ултра Тенок Преносни со М-ДИСК Неодамнешно
LG Electronics 6X Blu Ray Писател 8X DVD Писател +/- RW USB 2.0 Супер Мулти Ултра Тенок Преносни со М-ДИСК

Се вози Тип : Надворешен Тенок Преносни Bluray Писател.Интерфејс : USB 2.0 (480 Mb / s).Бафер Меморијата : 4 MB.Напиши :

DEN 910.80
USB 3.0 USB-C Надворешни Blu-ray Писател Оптички Диск, за HP Знак Завист EliteDesk 800 ProDesk 600 G1 G2 G3 Неодамнешно
USB 3.0 USB-C Надворешни Blu-ray Писател Оптички Диск, за HP Знак Завист EliteDesk 800 ProDesk 600 G1 G2 G3

Уживаат одличен bluray перформансите на вашиот компјутер!MAITLAN производи ова 6 X bluray режач надворешен диск з�

DEN 1823.76
Надворешни Blu-ray Диск Blu ray Режач 6X Компатибилен со BD DVD CD Диск Преносни Bluray Вози 100GB Slimline Неодамнешно
Надворешни Blu-ray Диск Blu ray Режач 6X Компатибилен со BD DVD CD Диск Преносни Bluray Вози 100GB Slimline

[Лесно да се носат] : Ова надворешни bluray диск е комбинација на две различни USB кабли во една.надворешни blura

DEN 2255.76