Endoscope 7 Следење DVR Канализација Цевка Инспекција Видео Камера со Авто Само Израмнување 512HZ Цевка Локатор Endoscope 22MM IP68 1000TVL Камера (Должина на Кабел : 30m, Боја : Црна)

Endoscope 7 Следење DVR Канализација Цевка Инспекција Видео Камера со Авто Само Израмнување 512HZ Цевка Локатор

DEN 564.00

Неодамнешно

Това е достапна

Домашни сопственици инспекција.Тоа доаѓа со целосно поместена случај кој ги чува сите колекции за лесен транспорт и употреба.7 V 3000 MAH вградена литиум battery Charger : 5 V1 A Батеријата Индикатор:3 менувач,тоа е трепка кога батеријата е low Battery работното време:околу 10 hours Signal сила:6 gear Speaker:Support Detect Режим : Далеку/ Near DVR Снимка Функција:Цевковод Ѕид Канализација Инспекција Змија Камера вградена во SD Картичка,8 GB ТФ-картичка вклучени,тоа е avialiable да погледнете видео во живо и зачувате видео клипови и слики.Инспекции ќе се види појасно во темнината на животната средина.Предмет : parameter1. Полначот : AC100-240 V DC12. 7" Следење DVR Канализација Цевка Инспекција Видео Камера со Авто Само Израмнување 512 HZ Цевка Локатор 22 MM IP68 HD 1000 TVL Камера 12 PCS LED Lights The цевка инспекција камерата е комбинација на камера-падна сонда со 7" LCD монитор за прикажување на е тешко да се стигне до инспекција област.Тоа е, мора да се има за секој сопственикот на куќата, изведувачот и дури и професионални plumbers!.Ѕид / жица инспекција.Тоа се елиминира потребите на кинење base да се лоцира протекување и помага да се реши цевка проблеми.Апликации : се Блокирани / бавно водовод одвод.Тоа доаѓа со целосно поместена случај кој ги чува сите колекции за лесен транспорт и употреба. Батерија : Luminal-cell arrester 4. 512 HZ ПРЕДАВАТЕЛОТ & Приемник:Овој предавател е погодна за лоцирање на штета место на подземни цевки климатизација цевки и други цевки, Видео Авто рамнотежа Авто Само Израмнување 512 HZ Предавателот Цевка Локатор. Континуирана употреба на времето за батеријата : стан. 12 компјутери прилагодливи Led диоди за да ја осветлат е тешко да се стигне до инспекција област. 512hz : Изграден во 512hz transmitter3.Можете да снимате на инспекции и репродукција преку цевка систем.ЦЕВКИ за КАНАЛИЗАЦИЈА на МОЗОЦИ СИСТЕМ за ПРОВЕРКА : Потрошувачка Канализација Цевковод Индустриски Endoscope Систем со HD 1000 TVL high-definition IP68 водоотпорен #304 од не ' рѓосувачки челик камера+падна сонда+145°широк агол на гледање на она што го направи тоа јасно кога ќе ја испита некои места тешко да се види.На делукс кожа сонцето стакло, обезбедува јасно гледање во отворено инспекција и дополнителна заштита за надгледување.(DVR Издание)го СЛЕДИ&CABLEProfessional Мозоци Pipe Sewer Цевковод Инспекција Камерата е дизајниран со 7 инчи color TFT LCD монитор со sunvisor за надворешна инспекции.Материјал на жица е fiberglass род(дијаметар : 4. Примачот Фреквенција : 512 HZ4. Автоматски баланс : YES6.

Додатоци на производот

DEPSTECH 1080P Dual-Леќа Endoscope, Borescope со 5 Екран IPS, 7.9 мм HD Инспекција Камера со LED Светилка, Неодамнешно
DEPSTECH 1080P Dual-Леќа Endoscope, Borescope со 5 Екран IPS, 7.9 мм HD Инспекција Камера со LED Светилка,

【1080 P Двојна Леќа】 : дополнителна HD камера е изграден од страна на главната камера за да помогне во откр

DEN 3359.76
Kadimendium Endoscope Камера, Индустриски Преносни Мултифункционален WiFi Borescope Endoscope Endoscope Инспекција Неодамнешно
Kadimendium Endoscope Камера, Индустриски Преносни Мултифункционален WiFi Borescope Endoscope Endoscope Инспекција

Безжичен Wi Fi конекција.Мини 8мм водоотпорен ПРЕДВОДЕНА од леќа.Во реално време видео гледање, снимање на

DEN 1272.00
Teslong Инспекција Камера со Монитор, Рачни Индустриски Endoscope со 5inch IPS Екран, 16.5 ft Водоотпорен Gooseneck Неодамнешно
Teslong Инспекција Камера со Монитор, Рачни Индустриски Endoscope со 5inch IPS Екран, 16.5 ft Водоотпорен Gooseneck

????Endoscope Камера Со 7,6 милиметри / 0.3 инчен Дијаметар класичен еден објектив инспекција камерата директно

DEN 3239.76
Pancellent Безжична Инспекција Камера 720P WiFi Endoscope 2.0 Мега Пиксели HD Borescope Цврсти Змија Кабел Неодамнешно
Pancellent Безжична Инспекција Камера 720P WiFi Endoscope 2.0 Мега Пиксели HD Borescope Цврсти Змија Кабел

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

DEN 597.60
Gintai 2 Во 1 паметен Телефон USB Endoscope Инспекција Камера, 5.5 мм Андроид Borescope USB Инспекција Камера,Водоотпорен Неодамнешно
ngruama8 Borescopes 9 Инчен Цевка Инспекција Видео Камера Мозоци Канализација Цевковод Индустриски Endoscope Неодамнешно
ngruama8 Borescopes 9 Инчен Цевка Инспекција Видео Камера Мозоци Канализација Цевковод Индустриски Endoscope

Водоотпорен / 360°PANNING НОЌ ВИЗИЈА : Потрошувачка Канализација Цевковод Индустриски Endoscope Систем со HD CCD 800 T

DEN 1927.20
Vividia GB-27140 Цврсти 2.7 mm Fiberscope Borescope Индустриски Endoscope со 2.7 мм Дијаметар 140mm Долго Сонда Неодамнешно
Vividia GB-27140 Цврсти 2.7 mm Fiberscope Borescope Индустриски Endoscope со 2.7 мм Дијаметар 140mm Долго Сонда

Одлично за Инспекција на цевки, Цевки, Кросдупки, Буриња, итн 2.7 mm (0.106 инчи) Дијаметар & 14cm (5.5 inch) Долго.Цвр

DEN 1644.00
Borescope Инспекција Камера,Индустриски Endoscope Камера HD 5.5 мм 1080P 4.3 LCD Екран w/ IP67 Водоотпорен Неодамнешно
Borescope Инспекција Камера,Индустриски Endoscope Камера HD 5.5 мм 1080P 4.3 LCD Екран w/ IP67 Водоотпорен

3 инчен 1080 P HD LCD екран кој направени од цврст стакло,и заштита од гребнатини,инциденти.механика, plumbers, pipefi

DEN 1439.76
Endoscope 512HZ Цевка Локатор Канализација Цевка Инспекција Видео Камера 7 Следење DVR Рекорд 8G SD Картичка Неодамнешно
Endoscope 512HZ Цевка Локатор Канализација Цевка Инспекција Видео Камера 7 Следење DVR Рекорд 8G SD Картичка

Камерата слика : color16.На делукс кожа сонцето стакло, обезбедува јасно гледање во отворено инспекција и д

DEN 1548.00
Висока Чувствителност Инспекција Камера Трајни USB 3 во 1 5M Кабел Borescope за Windows за Индустријата за Неодамнешно
Висока Чувствителност Инспекција Камера Трајни USB 3 во 1 5M Кабел Borescope за Windows за Индустријата за

Овој 3 во 1 USB endoscope има широк компатибилност врска, која може поддршка за Андроид и поддршка за Windows 6pcs при

DEN 431.76
Gintai 2 Во 1 паметен Телефон USB Endoscope Инспекција Камера, 7mm Андроид Borescope USB Инспекција Камера,Водоотпорен Неодамнешно
Gintai 2 Во 1 паметен Телефон USB Endoscope Инспекција Камера, 7mm Андроид Borescope USB Инспекција Камера,Водоотпорен

Водоотпорен Функција,IP67 отпорен на Вода кабел и камера главата им овозможува да работат во повеќе среди

DEN 431.76
SECJSKJ Borescope 3.9 4.5 мм Дијаметар LCD Монитор Дигитални Endoscope Инспекција Камера 32GB DVR Borescope Неодамнешно
SECJSKJ Borescope 3.9 4.5 мм Дијаметар LCD Монитор Дигитални Endoscope Инспекција Камера 32GB DVR Borescope

ДВОЈНО КАМЕРА ENDOSCOPE Пред Приказ + Side View Повеќе Агол Визуелна Инспекција за Разлика од стариот една каме

DEN 2332.80
Endoscope 7 Инчен DVR Канализација Цевка Инспекција Видео Камера со Метар Контра Авто Само Израмнување 512HZ Неодамнешно
Endoscope 7 Инчен DVR Канализација Цевка Инспекција Видео Камера со Метар Контра Авто Само Израмнување 512HZ

ТФКартичка : Меморија Поддршка максимална 16 G SD картичка(8 G SDкартичката не се вклучени)15.На делукс кожа с

DEN 1944.00
5inch Borescope,Maylatte 1080P HD Екран Endoscope со 6 LED Светла,10FT Полу-Цврсти Кабел IP67 Водоотпорен Инспекција Неодамнешно
5inch Borescope,Maylatte 1080P HD Екран Endoscope со 6 LED Светла,10FT Полу-Цврсти Кабел IP67 Водоотпорен Инспекција

Надгради Поголема И Појасна Екран во Боја:Надградба на верзија на borescope камера,опремен со 5 инчен колор

DEN 1439.76
HUACHEN-LS Endoscope Камера Канализација Цевка Инспекција Камера 7inch Следи DVR Рекорд 8G SD Картичка со Метар Неодамнешно
HUACHEN-LS Endoscope Камера Канализација Цевка Инспекција Камера 7inch Следи DVR Рекорд 8G SD Картичка со Метар

Камерата агол на гледање : 145°12.7 V 3000 MAH вградена литиум battery Charger : 5 V1 A Батеријата Индикатор:3 менувач,тоа

DEN 1605.60
Borescope Инспекција Камера, FANTRONICS Батерија Индустриски Рачни Borescopes со 1080P HD 4.5 инчен IPS Екран, Неодамнешно
Borescope Инспекција Камера, FANTRONICS Батерија Индустриски Рачни Borescopes со 1080P HD 4.5 инчен IPS Екран,

[Надградена верзија] Висока дефиниција 4.5 инчен големиот екран borescope инспекција на камерата.Оваа borescope к

DEN 1439.76
Borescope-Инспекција Камера Додатоци, Авто-Фокус 5 Мегапиксели Флексибилен Кабел со IP67 Водоотпорен, Авијација Неодамнешно
YADSHENG Индустриски Endoscope 1080P HD IP68 Индустриски Endoscopes со 9 Led диоди 8мм Леќа 2 Мегапиксели Зголемувачот Неодамнешно
YADSHENG Индустриски Endoscope 1080P HD IP68 Индустриски Endoscopes со 9 Led диоди 8мм Леќа 2 Мегапиксели Зголемувачот

Обезбедување на вас јасна слика дури и во темни или нискосветлина состојба 8мм дијаметар камера со 2 мил

DEN 6942.00
Инспекција Камера Индустриски Borescope 7 Следење DVR 30M Канализација Цевка Инспекција Видео Камера Со Авто Неодамнешно
Инспекција Камера Индустриски Borescope 7 Следење DVR 30M Канализација Цевка Инспекција Видео Камера Со Авто

Можете да снимате на инспекции и репродукција преку цевка систем 7" Следење DVR 10 M / 20 МИЛИОНИ / 30 M / 40 M / 50 M К

DEN 878.40
Teslong Цврсти Пушка Borescope, Пиштол за Чистење Визуелна Инспекција на Камерата w/26-Инчен-Долго Род-Одговара Неодамнешно
Teslong Цврсти Пушка Borescope, Пиштол за Чистење Визуелна Инспекција на Камерата w/26-Инчен-Долго Род-Одговара

????ДИЗАЈНИРАН ЗА ПУШКА ИНСПЕКЦИЈА Со иновативни затворифокус камерата, ова Teslong дигитални понесе обем ќ

DEN 1919.76
LIMINK Индустриски Endoscope Инспекција Камера со 5.3 мм Леќа Појасна HD 4.3 инчен LCD Екран Полу-Цврсти Змија Неодамнешно
LIMINK Индустриски Endoscope Инспекција Камера со 5.3 мм Леќа Појасна HD 4.3 инчен LCD Екран Полу-Цврсти Змија

【5.3 mm Мала Камера со LED Светла】објективот на овој endoscope е само 5.3 mm / 0.21" во дијаметар, кои лесно може да пр

DEN 2399.76
Андроид Endoscope, Maso USB Borescope 3.5 M со Флексибилни Грабител Неодамнешно
Андроид Endoscope, Maso USB Borescope 3.5 M со Флексибилни Грабител

Maso СО MULTIFARIOPICKUP АЛАТКИ : USB endoscope камера со грабител, кука, магнет, огледало и др бранеup tools.Многу погодно за

DEN 431.76
YXYX Индустриски Endoscope 7 Следење 30M 50M 512HZ Предавателот Цевка Локатор Канализација Цевка Инспекција Неодамнешно
YXYX Индустриски Endoscope 7 Следење 30M 50M 512HZ Предавателот Цевка Локатор Канализација Цевка Инспекција

ЦЕВКИ за КАНАЛИЗАЦИЈА на МОЗОЦИ СИСТЕМ за ПРОВЕРКА : Потрошувачка Канализација Цевковод Индустриски Endo

DEN 633.60
Endoscope 7 Следење DVR Канализација Цевка Инспекција Видео Камера со Метар Контра 512HZ Цевка Локатор 22MM Неодамнешно