Ш Л. FFLZ Водоотпорен 10M 7mm 6 LED Снимање на Видео Endoscope Borescope Инспекција Камера за Андроид за PC Дигитални Borescope

Ш Л. FFLZ Водоотпорен 10M 7mm 6 LED Снимање на Видео Endoscope Borescope Инспекција Камера за Андроид за PC

DEN 503.76

Неодамнешно

Това е достапна

100% Посветеност на Квалитетот : Ние гарантираме за квалитетот на нашите производи.Ако не сте задоволни со набавка за било која причина, ве молиме контактирајте со нас.Висока резолуција со сензор големина 1/9 инчен камера.Вграден 6 LED светло (со Светлината и да ги преземат Фото Контрола).Водоотпорен жица endoscope.Фото снимање и видео снимање.Z.L.FFLZ е сосема порака "поддржува живот кој е слободен и пријатно." Целиот работникот е фокусирана на "слобода," "change," и има за цел да создаде нова заедничка смисла на тоа дека "секој може да ужива случајно." Ние сме во положба "квалитетот", како важен менаџмент на викимедија и забрзување на глобалниот развој.Карактеристики : endoscope usb камера со 7mm водоотпорен дијаметар и 6pcs LED светлината може да се поголемиот дел на области,да ги прошири своите раце и очи.Убава и стилски изглед и лесно ракување.Опис : Соодветни за употреба во геодетски цевки,опрема,мебел за инсталација,подводни гледање,делови собранието,градилишта,работилници,лабаратории,образование,автомобил одржување и поправка, далеку области,итн.Со висока технологија, и таписерии изработка.Спецификации : Боја : Black Cable должина : 5 MFrame го оценувате : 30fps View агол : 67 degree Waterproof ниво : IP67 Power набавка : 5 V DC(Преку USB)Слика Формат : JPEGVideo Формат : AVIPackage се вклучени : 1 x Endoscope Borescope Инспекција Жица Camera1 x Мала кука[ве Молиме Имајте во предвид : ]1. Ве молиме прочитајте ги прирачник за корисникот внимателно пред користење.2.Ако имате било какви прашања кога купување на овој производ, pleasecontact нас во времето.

Додатоци на производот

Pancellent Безжична Инспекција Камера 720P WiFi Endoscope 2.0 Мега Пиксели HD Borescope Цврсти Змија Кабел Неодамнешно
Pancellent Безжична Инспекција Камера 720P WiFi Endoscope 2.0 Мега Пиксели HD Borescope Цврсти Змија Кабел

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

DEN 597.60
YADSHENG Индустриски Endoscope 1080P HD IP68 Индустриски Endoscopes со 9 Led диоди 8мм Леќа 2 Мегапиксели Зголемувачот Неодамнешно
YADSHENG Индустриски Endoscope 1080P HD IP68 Индустриски Endoscopes со 9 Led диоди 8мм Леќа 2 Мегапиксели Зголемувачот

Обезбедување на вас јасна слика дури и во темни или нискосветлина состојба 8мм дијаметар камера со 2 мил�

DEN 6942.00
HUACHEN-LS Endoscope Камера Канализација Цевка Инспекција Камера 7inch Следи DVR Рекорд 8G SD Картичка со Метар Неодамнешно
HUACHEN-LS Endoscope Камера Канализација Цевка Инспекција Камера 7inch Следи DVR Рекорд 8G SD Картичка со Метар

Камерата агол на гледање : 145°12.7 V 3000 MAH вградена литиум battery Charger : 5 V1 A Батеријата Индикатор:3 менувач,тоа

DEN 1605.60
Endoscope 7 Следење DVR Канализација Цевка Инспекција Видео Камера со Метар Контра 512HZ Цевка Локатор 22MM Неодамнешно
Endoscope 7 Следење DVR Канализација Цевка Инспекција Видео Камера со Метар Контра 512HZ Цевка Локатор 22MM

Температурата на работа : 4060°17 Истрагата длабочина : 20 МИЛИОНИ( избор на линија должина)9 Камерата агол н�

DEN 1917.60
Teslong Цврсти Пушка Borescope, Пиштол за Чистење Визуелна Инспекција на Камерата w/26-Инчен-Долго Род-Одговара Неодамнешно
Teslong Цврсти Пушка Borescope, Пиштол за Чистење Визуелна Инспекција на Камерата w/26-Инчен-Долго Род-Одговара

????ДИЗАЈНИРАН ЗА ПУШКА ИНСПЕКЦИЈА Со иновативни затворифокус камерата, ова Teslong дигитални понесе обем ќ

DEN 1919.76
Endoscope 7 Следење DVR Канализација Цевка Инспекција Видео Камера со Авто Само Израмнување 512HZ Цевка Локатор Неодамнешно
Endoscope 7 Следење DVR Канализација Цевка Инспекција Видео Камера со Авто Само Израмнување 512HZ Цевка Локатор

Домашни сопственици инспекција.Тоа доаѓа со целосно поместена случај кој ги чува сите колекции за лесе�

DEN 564.00
Teslong Инспекција Камера со Монитор, Рачни Индустриски Endoscope со 5inch IPS Екран, 16.5 ft Водоотпорен Gooseneck Неодамнешно
Teslong Инспекција Камера со Монитор, Рачни Индустриски Endoscope со 5inch IPS Екран, 16.5 ft Водоотпорен Gooseneck

????Endoscope Камера Со 7,6 милиметри / 0.3 инчен Дијаметар класичен еден објектив инспекција камерата директно

DEN 3239.76
Endoscope 7 Инчен DVR Канализација Цевка Инспекција Видео Камера со Метар Контра Авто Само Израмнување 512HZ Неодамнешно
Endoscope 7 Инчен DVR Канализација Цевка Инспекција Видео Камера со Метар Контра Авто Само Израмнување 512HZ

ТФКартичка : Меморија Поддршка максимална 16 G SD картичка(8 G SDкартичката не се вклучени)15.На делукс кожа с�

DEN 1944.00
Vividia GB-27140 Цврсти 2.7 mm Fiberscope Borescope Индустриски Endoscope со 2.7 мм Дијаметар 140mm Долго Сонда Неодамнешно
Vividia GB-27140 Цврсти 2.7 mm Fiberscope Borescope Индустриски Endoscope со 2.7 мм Дијаметар 140mm Долго Сонда

Одлично за Инспекција на цевки, Цевки, Кросдупки, Буриња, итн 2.7 mm (0.106 инчи) Дијаметар & 14cm (5.5 inch) Долго.Цвр�

DEN 1644.00
Андроид Endoscope, Maso USB Borescope 3.5 M со Флексибилни Грабител Неодамнешно
Андроид Endoscope, Maso USB Borescope 3.5 M со Флексибилни Грабител

Maso СО MULTIFARIOPICKUP АЛАТКИ : USB endoscope камера со грабител, кука, магнет, огледало и др бранеup tools.Многу погодно за

DEN 431.76
SECJSKJ Borescope 3.9 4.5 мм Дијаметар LCD Монитор Дигитални Endoscope Инспекција Камера 32GB DVR Borescope Неодамнешно
SECJSKJ Borescope 3.9 4.5 мм Дијаметар LCD Монитор Дигитални Endoscope Инспекција Камера 32GB DVR Borescope

ДВОЈНО КАМЕРА ENDOSCOPE Пред Приказ + Side View Повеќе Агол Визуелна Инспекција за Разлика од стариот една каме

DEN 2332.80
Borescope Инспекција Камера,Индустриски Endoscope Камера HD 5.5 мм 1080P 4.3 LCD Екран w/ IP67 Водоотпорен Неодамнешно
Borescope Инспекција Камера,Индустриски Endoscope Камера HD 5.5 мм 1080P 4.3 LCD Екран w/ IP67 Водоотпорен

3 инчен 1080 P HD LCD екран кој направени од цврст стакло,и заштита од гребнатини,инциденти.механика, plumbers, pipefi

DEN 1439.76
Borescope-Инспекција Камера Додатоци, Авто-Фокус 5 Мегапиксели Флексибилен Кабел со IP67 Водоотпорен, Авијација Неодамнешно
Borescope-Инспекција Камера Додатоци, Авто-Фокус 5 Мегапиксели Флексибилен Кабел со IP67 Водоотпорен, Авијација

5 мм и 3,9 мм дијаметар камери за пристап tightest инспекција области.Се повлече жица низ ѕид.Камерата кабел о�

DEN 1919.76
Инспекција Камера Индустриски Borescope 7 Следење DVR 30M Канализација Цевка Инспекција Видео Камера Со Авто Неодамнешно
Инспекција Камера Индустриски Borescope 7 Следење DVR 30M Канализација Цевка Инспекција Видео Камера Со Авто

Можете да снимате на инспекции и репродукција преку цевка систем 7" Следење DVR 10 M / 20 МИЛИОНИ / 30 M / 40 M / 50 M К

DEN 878.40
Висока Чувствителност Инспекција Камера Трајни USB 3 во 1 5M Кабел Borescope за Windows за Индустријата за Неодамнешно
Висока Чувствителност Инспекција Камера Трајни USB 3 во 1 5M Кабел Borescope за Windows за Индустријата за

Овој 3 во 1 USB endoscope има широк компатибилност врска, која може поддршка за Андроид и поддршка за Windows...

DEN 431.76
Gintai 2 Во 1 паметен Телефон USB Endoscope Инспекција Камера, 7mm Андроид Borescope USB Инспекција Камера,Водоотпорен Неодамнешно
Gintai 2 Во 1 паметен Телефон USB Endoscope Инспекција Камера, 7mm Андроид Borescope USB Инспекција Камера,Водоотпорен

Водоотпорен Функција,IP67 отпорен на Вода кабел и камера главата им овозможува да работат во повеќе среди

DEN 431.76