iFCOW 5pcs Исхрана на Животните Снабдувањето со Малку Кравјо Теле Млеко Брадавица 10cm Должина Гума Млеко Пијат Брадавиците

iFCOW 5pcs Исхрана на Животните Снабдувањето со Малку Кравјо Теле Млеко Брадавица 10cm Должина Гума Млеко Пијат

DEN 1488.00

Неодамнешно

Това е достапна

Производот е направен од високо-квалитет гума, која е мека, носат-отпорни, и залак-отпорни, и има подолг живот.Храна одделение гума, не-токсични, без мирис, лесно да се чисти, здрави и хигиенски.Bionic дизајн, тоа може да биде инсталиран во исхраната шише и друга опрема, така што телето може да се чувствуваат задоволството на цицање млеко во мајка.Природни брзина бебиња им помага да се произведува голема количина на плунка и помогне во варењето на храната; наизменична се избегнува хранење странски тело пневмонија.Производот е погоден за сите видови на мали животни, како што се телиња.Функција : производот е направен од високо-квалитет гума, која е мека, носат-отпорни, и залак-отпорни, и има подолг живот.Храна одделение гума, не-токсични, без мирис, лесно да се чисти, здрави и хигиенски.Bionic дизајн, тоа може да биде инсталиран во исхраната шише и друга опрема, така што телето може да се чувствуваат задоволството на цицање млеко во мајка.Производот е погоден за сите видови на мали животни, како што се телиња.Природни брзина бебиња им помага да се произведува голема количина на плунка и помогне во варењето на храната; наизменична се избегнува хранење странски тело пневмонија.Спецификација : Модел : ХЛ-MP76 Производ Материјал : Гума Производ во боја : Црвена Должина : 10см / 3.9 во Дијаметар : 3.6 cm / 1.4 во Соодветни животни тип : Теле Забелешка : актуелната производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.Пакет листата : 5 * Теле Млеко Брадавица.

Model: HL-MP76
Product Material: Rubber
Product color: Red
Length: 10cm / 3.9in
Diameter: 3.6cm / 1.4in
Suitable animal type: Calf
Note:
The actual product color may deviate from the photo due to light. :
There may be a slight deviation in the measurement of product. :
Package list: 5 * Calf Milk Nipple

Додатоци на производот

Од Витално Значење Бебе Струење Anti-Colic Брадавиците, Бавен Проток, Pack 2 Неодамнешно
Од Витално Значење Бебе Струење Anti-Colic Брадавиците, Бавен Проток, Pack 2

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 198.00
MEIGONGJU 5Pcs Гума Бебе Крава Овчо Млеко Старечки Шише Кофа Teat Јагне за Pup Куче Магаренце Теле Неодамнешно
MEIGONGJU 5Pcs Гума Бебе Крава Овчо Млеко Старечки Шише Кофа Teat Јагне за Pup Куче Магаренце Теле

Направени со специјална гума формула, тоа може да се продолжи работниот век и да се подобри флексибилно

DEN 854.40
Козјо Млеко Пијат Брадавица, Брадавица Хранење Јагне Кози и Овци Јагне Посебни Брадавица Јагне Млеко Кофа Брадавица Неодамнешно
Мејсон Шише Силикони Брадавиците: Среден Проток за 3-6 Месеци, Широк Природен Облик, Направи BPA-Free Стакло Неодамнешно
Мејсон Шише Силикони Брадавиците: Среден Проток за 3-6 Месеци, Широк Природен Облик, Направи BPA-Free Стакло

ВКЛУЧУВА : Две широк дојкатакако брадавиците, компатибилен со било редовниуста мејсон тегла.ПРИРОДНО BPA

DEN 239.76
Кризата Јагне Млеко се Хранат Кофа, Млеко се Хранат Кофа, Преносни за Фарма Теле & Јагнето Неодамнешно
Кризата Јагне Млеко се Хранат Кофа, Млеко се Хранат Кофа, Преносни за Фарма Теле & Јагнето

Кофа внатрешна со скала, проверете вентил фиксна брадавица, контрола млеко истекување или backflow.Монтажа

DEN 427.20
Доктор Betta Замена Брадавица Standard〠Крст-cutã€' Неодамнешно
Доктор Betta Замена Брадавица Standard〠Крст-cutã€'

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 648.00
AVENT Класичен Брз Проток на Брадавица 2 Секој - 4 Пакет Неодамнешно
AVENT Класичен Брз Проток на Брадавица 2 Секој - 4 Пакет

Изработени од мек, флексибилен, широк облик, трајни силикон, BPAfree која е без мирис и flavorless.Машина за миење

DEN 768.00
Y-YUNLONG 2020 Бебе Pacifier Синџир Старечки Teether Носителот Атарот Soother Брадавица Поводник Рака Неодамнешно
Y-YUNLONG 2020 Бебе Pacifier Синџир Старечки Teether Носителот Атарот Soother Брадавица Поводник Рака

√Го задржува вашето бебе е кукла од добивање на изгубени и исто така можете да прикачите teddies, меки игра

DEN 775.20
Y-YUNLONG Цртан филм Бебе Pacifier Случај Преносни Патување Деца Брадавица Soother Складирање Кутија Неодамнешно
Y-YUNLONG Цртан филм Бебе Pacifier Случај Преносни Патување Деца Брадавица Soother Складирање Кутија

√Симпатична дизајн, инкорпорирање на лесен, пренослив √Направени од нетоксични и здрава pp материјал, б

DEN 367.20
Lansinoh Среден Проток Teats - 2 компјутери Неодамнешно
Lansinoh Среден Проток Teats - 2 компјутери

Бидејќи во Lansinoh ние поддршка на доењето и сакате тоа да се продолжи иако може да постојат моменти кога м

DEN 407.76
Млеко Пијат Брадавица, 1 Сет Хигиенски Млеко се Хранат Кофа Pacifier Здраво за сточарството за Фарми за Добиток(MP77+MP76A Неодамнешно
Aqur2020 Брадавица со Цевка Поставена Теле Хранење Опрема Теле Гума Брадавица со Цевка за Хранење Шише Брадавиците Неодамнешно
NC Бебе Pacifier Кутија, Патување Складирање Кутија, Pacifier PP Пластична Кутија Неодамнешно
NC Бебе Pacifier Кутија, Патување Складирање Кутија, Pacifier PP Пластична Кутија

1 Еколошки материјали, без латекс 2 Супер мека и еластична материјал е многу погодна за новороденчињата

DEN 691.20
зелена зеле Силиконска Брадавица, 2 Пакет, Бавен Проток (Укинати од страна на Производителот) Неодамнешно
зелена зеле Силиконска Брадавица, 2 Пакет, Бавен Проток (Укинати од страна на Производителот)

Нови BPA phthalate и nitrosamine слободни.Овие анти colic силикони брадавиците се работи со сите широк устата зелена з

DEN 1550.40
Гербер нови традиции КЛАСИЧЕН БРАДАВИЦА - Широка Уста Неодамнешно
Гербер нови традиции КЛАСИЧЕН БРАДАВИЦА - Широка Уста

2 широк устата купола форма брадавиците.ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ БРАДАВИЦА ДИЗАЈН.ANTICOLLAPSE РЕБРА.МЕКА ТЕКСТУРА И

DEN 815.76