ANYUFEI Мултифункционален Дрво Машини acce Автоматско Завртка Синџир Помине Пиштол Адаптер Електрични Шрафцигер за домашна употреба Моќ Вежба Прилог со 50 Завртки

ANYUFEI Мултифункционален Дрво Машини acce Автоматско Завртка Синџир Помине Пиштол Адаптер Електрични Шрафцигер

DEN 2385.60

Неодамнешно

Това е достапна

Висок квалитет на дрво машини додатоци.Одговара за електрични вежба.DIY Материјали : Дрво.Автоматско Синџир Помине Пиштол Адаптер Завртка Пиштол за Електрична Вежба Машини Алатка.Направи вашата електрична Вежба Во Автоматско Синџир на Ноктите.Автоматско Завртка Синџир Помине Пиштол Адаптер Електрични шрафцигер за домашна употреба Моќ Вежба Прилог Со 50 Screws Description : Automatic Синџир Помине Пиштол Адаптер Завртка Пиштол за Електрична Вежба Машини за Tool Make вашата електрична Вежба Во Автоматско Синџир Помине Gun You може да ја инсталирате завртки ноктите во синџирот convenient Depth должина прилагодливи.Спецификација : Одговара за електрични drill DIY Материјали : Woodworking Package се Вклучени : 1 x Синџир Помине Пиштол Adapter1 x Синџир(со завртки)Само над пакет содржина, други производи не се includednote : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Fit for electric drill :
DIY Supplies: Woodworking
Package Included:
1 x Chain Nail Gun Adapter :
1 x Chain(with screws) :
Only the above package content, other products are not included :
1. Please allow 1-3mm errors caused by manual measurement. Please make sure you don’t mind before triggering :
2. The color may show different differences, please understand :

Додатоци на производот

BOSTITCH Воздушниот Компресор Комбо Комплет со Бред Nailer, 1-Алатка (BTFP1KIT) Неодамнешно
BOSTITCH Воздушниот Компресор Комбо Комплет со Бред Nailer, 1-Алатка (BTFP1KIT)

150 max PSI 6.0 литри резервоар (22.7 L) и 2.6 SCFM* доставени @ 90 PSI пумпа, овозможува долго алатка воден пат со брзо оп

DEN 4856.40
Ryobi 3 Дел 18V Еден+ Airstrike Бред Nailer Kit (Вклучува: 1 x P320 Бред Nailer, 1 x P190 18-Volt ЕДЕН+ 2.0 Неодамнешно Најдобра цена
Ryobi 3 Дел 18V Еден+ Airstrike Бред Nailer Kit (Вклучува: 1 x P320 Бред Nailer, 1 x P190 18-Volt ЕДЕН+ 2.0

Алаткатабесплатно длабочинанавози прилагодување им помага на заштита на работа површина и овозможува

DEN 4247.76