1080p Камера со Микрофон Целосна Веб Камера и персонален Компјутер Лаптоп, Десктоп USB Камера,Црна,80 * 20Mm

1080p Камера со Микрофон Целосна Веб Камера и персонален Компјутер Лаптоп, Десктоп USB Камера,Црна,80 * 20Mm

DEN 1711.20

Неодамнешно

Това е достапна

1. 1080 P мрежна камера : 1920 * 1080 резолуција, до 30fps.Оваа high-definition камера ви овозможува појасна и помазна видео записи на 30 рамки во секунда. 2. Веб-камера со микрофон : На high-definition камера има вградено во дигитални стерео микрофон со автоматска редукција на шум, што го прави звук повеќе чисто и јасно, осигурувајќи дека секој може да се слушне вистински звук. 3. Plug and play : USB камера е лесно да се постави, само plug and play, без возачот е потребно.Компатибилен со USB 2.0/3.0. 4. Заградата : камерата доаѓа со посебни заградата.Со помош на функционална заграда, тоа може да се инсталира на било кој уред, како што се лаптопи, компјутери, десктоп компјутери, LCD екрани, итн. 5. Мулти-функција : погоден за видео разговор, далечински училница, портрет собирање, видео-конференција, слика и видео, итн., за да се задоволат потребите на различните групи на луѓе.

Додатоци на производот

4K Видео Камера FPV Vlog Камера за видео камера ORDRO EP7 4K 60FPS погоден за носене Видео Камера Рекордер Неодамнешно Најдобра цена
4K Видео Камера FPV Vlog Камера за видео камера ORDRO EP7 4K 60FPS погоден за носене Видео Камера Рекордер

Батерија камера : Ова видео камера вградена во 4.Камерата Wi Fi функција и далечинска контрола : Користете

DEN 7199.76
Sony HDR-HC7 6.1 ПРАТЕНИК MiniDV High Definition видео камера со 10x Оптички Зум (Укинати од страна на Производителот) Неодамнешно
Sony HDR-HC7 6.1 ПРАТЕНИК MiniDV High Definition видео камера со 10x Оптички Зум (Укинати од страна на Производителот)

Ова резултира во живописни слика сјај, точнонаживотот боја сатурација и perfectg renditions суптилни на ѕвонење.

DEN 244.80
Canon XF305 Професионална видео камера Неодамнешно
Canon XF305 Професионална видео камера

18x HD LСерија на Зумирање 50 Mbps MPEG2 на Снимањето 3 Мајчин 1920 x 1080 HD CMOS Сензори 4 : 2 : 2 Боја Земање Мостри.Dual СП Ка

DEN 1200.00
Shanrya Дигитален Видео видео камера, Рачни 270° Ротација Камера Снимачот за Подароци(Црна) Неодамнешно
Shanrya Дигитален Видео видео камера, Рачни 270° Ротација Камера Снимачот за Подароци(Црна)

Главни Карактеристики : 2.7 инчен LCD екран, поддршка 270° ротација, поддршка за 1080 P видео снимање, сите видо

DEN 2006.40
VETEK Видео Камера FHD 1080P 30FPS 24MP Vlogging видео камера за YouTube, 16X Дигитален Зум 3.0 Инчен 270 Степен Неодамнешно Најдобра цена
VETEK Видео Камера FHD 1080P 30FPS 24MP Vlogging видео камера за YouTube, 16X Дигитален Зум 3.0 Инчен 270 Степен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1427.76
Panasonic Full HD Видео Камера видео камера HC-V180K, 50X Оптички Зум, 1/5.8-Инчен BSI Сензор, Допрете От 2.7-Инчен Неодамнешно
Panasonic Full HD Видео Камера видео камера HC-V180K, 50X Оптички Зум, 1/5.8-Инчен BSI Сензор, Допрете От 2.7-Инчен

50 X и 90 X Оптички Зум : Долго 50 X зум и 90 X интелигентни зум привлекува во сцена од далеку.Фокусна должина е 2.

DEN 14351.76
4K 48MP Дигитална Камера Vlogging видео камера, Vlog Камера за YouTube, Флип Екранот на Камерата со 16X Дигитален Неодамнешно
4K 48MP Дигитална Камера Vlogging видео камера, Vlog Камера за YouTube, Флип Екранот на Камерата со 16X Дигитален

❤【48 MP т поддршка прирачник фокус, леќа е фиксна.Ве молиме да се задржи на снимање од далечина на повеќе

DEN 3119.76
Davitu Електроника Видео Игри Замена на Делови и Прибор - најнов датум ACF AC-2056R-35 PCB Поправка на ЛЕНТА Неодамнешно
Davitu Електроника Видео Игри Замена на Делови и Прибор - најнов датум ACF AC-2056R-35 PCB Поправка на ЛЕНТА

Боја : 1.5mm X25m.Со usb : *.Е прилагодено : *.Број на модел : AC2056 R35 [custom][53813] Добредојдовте на shop2.Доколку купите по

DEN 1384.80
Lovpo видео камера Видео Камера,4K 30FPS WiFi Дигитална Камера Рекордер,48MP YouTube Vlogging Камера Снимачот Неодамнешно
Lovpo видео камера Видео Камера,4K 30FPS WiFi Дигитална Камера Рекордер,48MP YouTube Vlogging Камера Снимачот

【4 K 48 MP Видео Камера】Тоа е 4k видео рекордер, со 4k / 30fps мазна резолуцијата за видео и фотографии на 48 MP, мо

DEN 2061.60
FIFISH V6 Подводни Камери, Камера Подморница Летало Omnidirectional Движење 4k Uhd Камера, Vr Слушалки Реално Неодамнешно
FIFISH V6 Подводни Камери, Камера Подморница Летало Omnidirectional Движење 4k Uhd Камера, Vr Слушалки Реално

100 N стегање и влечење сила со менгеме заклучување на функцијата.Со различни нивоа на се прилагодува осв

DEN 1946.40
Davitu Конектори - 1pc 20mm Вакуум Цевки Амортизерите Силиконски Прстен 12AX7 12AU7 12AT7 EL84 за Засилувач Неодамнешно
Davitu Конектори - 1pc 20mm Вакуум Цевки Амортизерите Силиконски Прстен 12AX7 12AU7 12AT7 EL84 за Засилувач

Број на модел : 20mm.Вакуум Цевки Амортизерите Силиконски Прстен за HiFi AMP1pc 20mm Дијаметар Силиконски Прстен,

DEN 472.80
Davitu LEMO 3Б Конектор ЈАЈЦЕ Женски Штекер 3Б 3 4 7 8 10 12 14 16 18 20 24 26 30 Pin M18 Конектор Приклучок Неодамнешно
Davitu LEMO 3Б Конектор ЈАЈЦЕ Женски Штекер 3Б 3 4 7 8 10 12 14 16 18 20 24 26 30 Pin M18 Конектор Приклучок

Боја : 4 Pin.Број на модел : LEMO ЈАЈЦЕ 2 pin : белка од ЈАЈЦЕ.3Б.302.CLL 4 pin : белка од ЈАЈЦЕ.3Б.304.CLL 6 pin : белка од ЈАЈЦЕ.3

DEN 1291.20
Chinon VHS видео камера CV-T65 Упатство Неодамнешно
Chinon VHS видео камера CV-T65 Упатство

CVT65 видео камера ОПЕРАТИВНИ ИНСТРУКЦИИ.АНГЛИСКИ ЈАЗИК.CHINON CVT65 видео камера ОПЕРАТИВНИ ИНСТРУКЦИИ 34 СТРА

DEN 2073.60
Keyiwa Камера за Возрасни, HD 1080P Видео Камера Рачни Дигитална Камера 16x за Дигитален Видео Камера Професионални Неодамнешно
Davitu Кабли, Адаптери & Приклучоци - 20/50/100/200 Компјутери/многу Терминали Иглички 3-1447221-4 За приклучок Неодамнешно
Davitu Кабли, Адаптери & Приклучоци - 20/50/100/200 Компјутери/многу Терминали Иглички 3-1447221-4 За приклучок

Боја Име : 1000 компјутери.Интерфејс : HDMI.Надвор моќност : 12 W.Напон : 12 V.Објектот големина на : 10*10*10 20 / 50 / 100 / 2

DEN 962.40
Плоча Држач и Прибор за Носител со Простор за 12 Плочи - Мали и Големи Плочи, исто Така, Супа Плочи - за Кампување, Неодамнешно
Canon XA40 Професионални UHD 4K видео камера (3666C002) W/Дополнителна Батерија, Мека Поместена Торба, 64GB Неодамнешно
Canon XA40 Професионални UHD 4K видео камера (3666C002) W/Дополнителна Батерија, Мека Поместена Торба, 64GB

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 x Канон XA40 Професионални UHD 4 K видео камера 1 x Професионални LED 160 Видео Светлина 1 x BP828

DEN 6239.76
Davitu 10pcs SH JST ZH PH XH 1.0 mm 1.25 1.5 mm mm 2.0 mm 2.54 mm 2P 3P 4P 5P 6P 7P 8P 9P 10 11P 12P кабел Неодамнешно
Davitu 10pcs SH JST ZH PH XH 1.0 mm 1.25 1.5 mm mm 2.0 mm 2.54 mm 2P 3P 4P 5P 6P 7P 8P 9P 10 11P 12P кабел

Боја : 12 P, Пакет : XH 2.54 mm Теренот 1 Изолација материјал : отпорни на топлина PVC изолација 2...

DEN 801.60
Кобра Дигитални DVC910 5MP Флеш Меморија видео камера со 1.5-Инчен LCD екран и Камера Функција Неодамнешно
Кобра Дигитални DVC910 5MP Флеш Меморија видео камера со 1.5-Инчен LCD екран и Камера Функција

5.0 Мегапикселна Уште Фотографии со 15 Инчен LCD дисплеј 640 X 480 Видео Во 15 Fps 320 X 240 Видео На 30 Fps 1.5" Lcd 4Во1 Камер

DEN 931.20
Panasonic AG-CX350 4K видео камера од Суштинско значење Пакет Вклучува: Atomos Shogun Пекол - SanDisk Екстремни Неодамнешно
Panasonic AG-CX350 4K видео камера од Суштинско значење Пакет Вклучува: Atomos Shogun Пекол - SanDisk Екстремни

1" MOS Сензор; 20x Оптички, 32x Интелигентни Зум; UHD 4 K, 1080p, Променлива Рамка Стапка 2 x Media Card Slot, HLG Снимање; 3.2" LCD

DEN 14351.76
figatia Мини Водоотпорен Акција Камера Спортски DV веб Камера и Видео Рекордер со USB Полнење Camcorders Преносни Неодамнешно
figatia Мини Водоотпорен Акција Камера Спортски DV веб Камера и Видео Рекордер со USB Полнење Camcorders Преносни

730m AH Батерија : Нашиот компактен фотоапарат со полнење преку USB кабел, работи околу 180mins по целосно полне

DEN 1799.76
Видео Камера 4K видео камера 48MP Видео Камера со Микрофон 16× Дигитален Зум YouTube Камера 3 Екран на Допир Неодамнешно
Видео Камера 4K видео камера 48MP Видео Камера со Микрофон 16× Дигитален Зум YouTube Камера 3 Екран на Допир

4 K UHD & 48 MP видео камера : Ова 4 K видео камера може да се пука highdefinition видео, 48 MP фото снимањето, појасни отко

DEN 3359.76
ATLI EON Време Застаруваат Камера за Фотографија, Дигитални Видео Full HD 1080P, Мини видео камера, HDR, за Неодамнешно
ATLI EON Време Застаруваат Камера за Фотографија, Дигитални Видео Full HD 1080P, Мини видео камера, HDR, за

Лесно Timelapse & Инстант Споделување : a TLi EON е Full HD време застаруваат камера која ја доловува фото секвенца д

DEN 7176.00
4K Камера Дигитална Камера 48MP Vlogging Камера со YouTube 30FPS Видео Камера видео камера 16X Дигитален Зум Неодамнешно
4K Камера Дигитална Камера 48MP Vlogging Камера со YouTube 30FPS Видео Камера видео камера 16X Дигитален Зум

Тоа може да се проширам на агол на гледање за еден поширок спектар на сценографијата.Совети (1) Micro SD карт

DEN 3118.80
Jiawu Спортски Камера, мала Тежина Преносни Дигитални видео камера Микро USB Интерфејс за Скијање за Сурфање Неодамнешно
Davitu 10PCS Флексибилно Рамно Кабел FFC 0.5 mm теренот 12 pin Должина од 60 mm 70 80 90 100 120 150 200 300 Неодамнешно
Davitu 10PCS Флексибилно Рамно Кабел FFC 0.5 mm теренот 12 pin Должина од 60 mm 70 80 90 100 120 150 200 300

Боја : Должина 100mm.Број на модел : FFC120.5Axx.Место на потекло : Guangdong, Кина (Континентална).Сертификат : УЛ,Rohs.Ко

DEN 974.40
Davitu Електрична Опрема, Залихи - 4pcs Микро-Одговара 3.0 Конектори Receptacle Домување 2 Pin 4 6 8 10 12 Неодамнешно
Davitu Електрична Опрема, Залихи - 4pcs Микро-Одговара 3.0 Конектори Receptacle Домување 2 Pin 4 6 8 10 12

Боја : 2x12 Pin.Број на модел : 43025x (Крст).Тип на производ : Receptacle Домување.Производ апликација : Моќ Конектор.Т

DEN 1144.80