Davitu Електроника Видео Игри Замена на Делови и Прибор - најнов датум ACF AC-2056R-35 PCB Поправка на ЛЕНТА 1.5/2.0MM10M/25M/50M - (Боја: 1.5mmX25m)

Davitu Електроника Видео Игри Замена на Делови и Прибор - најнов датум ACF AC-2056R-35 PCB Поправка на ЛЕНТА

DEN 1384.80

Неодамнешно

Това е достапна

Боја : 1.5mm X25m.Со usb : *.Е прилагодено : *.Број на модел : AC-2056 R-35. -[custom]-[53813] Добредојдовте на shop2.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .Купи повеќе делови.се користи "Додади во кошничка" ние ќе се направи попуст за вас.Ако ви треба нешто можете да ме контактирате,Бидејќи повеќето од нив се ' уште не се објавени на интернет.3.Ние можеме да брод од DHL / UPS/ EMS /Федекс / ТНТ /Кина Пост Воздух Mail..За Земјите & Региони каде ЕМС не може да се испорача,pls изберете и други превозот начини.4.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на shippingservice.5.Секој увоз надоместоци или давачки на купувачот одговорност.Објектот специфики : Со usb : *Е прилагодено : *број на Модел : AC-2056 R-35.

Додатоци на производот

4K Видео Камера FPV Vlog Камера за видео камера ORDRO EP7 4K 60FPS погоден за носене Видео Камера Рекордер Неодамнешно Најдобра цена
4K Видео Камера FPV Vlog Камера за видео камера ORDRO EP7 4K 60FPS погоден за носене Видео Камера Рекордер

Батерија камера : Ова видео камера вградена во 4.Камерата Wi Fi функција и далечинска контрола : Користете

DEN 7199.76
Видео Камера видео камера 2.7 К 30FPS 36MP 16X Vlogging Камера за YouTube 3.0 инчен Флип видео камера Екран Неодамнешно
Видео Камера видео камера 2.7 К 30FPS 36MP 16X Vlogging Камера за YouTube 3.0 инчен Флип видео камера Екран

【FHD 2.7 К видео камера & 36 MP】Ова видео камера max поддржува Full HD 2.7 к / 30 FPS Видео Резолуција, и 36 ПРАТЕНИК JPEG Р

DEN 1775.76
Panasonic Full HD Видео Камера видео камера HC-V180K, 50X Оптички Зум, 1/5.8-Инчен BSI Сензор, Допрете От 2.7-Инчен Неодамнешно
Panasonic Full HD Видео Камера видео камера HC-V180K, 50X Оптички Зум, 1/5.8-Инчен BSI Сензор, Допрете От 2.7-Инчен

50 X и 90 X Оптички Зум : Долго 50 X зум и 90 X интелигентни зум привлекува во сцена од далеку.Фокусна должина е 2.

DEN 14351.76
figatia Мини Водоотпорен Акција Камера Спортски DV веб Камера и Видео Рекордер со USB Полнење Camcorders Преносни Неодамнешно
figatia Мини Водоотпорен Акција Камера Спортски DV веб Камера и Видео Рекордер со USB Полнење Camcorders Преносни

730m AH Батерија : Нашиот компактен фотоапарат со полнење преку USB кабел, работи околу 180mins по целосно полне

DEN 1799.76
Davitu Davitu 10PCS НОВ Конектор SC-SC Оптички Влакна Attenuator SC Оптички Attenuator 2dB~15dB Посебни трговија Неодамнешно
Davitu Davitu 10PCS НОВ Конектор SC-SC Оптички Влакна Attenuator SC Оптички Attenuator 2dB~15dB Посебни трговија

Боја : 10d B Сребрена Боја, Конектор Тип : Оптички Влакна.Број на модел : SC Оптички Влакна Attenuator.тип : Јин и Ја

DEN 1243.20
4K Камера Дигитална Камера 48MP Vlogging Камера со YouTube 30FPS Видео Камера видео камера 16X Дигитален Зум Неодамнешно
4K Камера Дигитална Камера 48MP Vlogging Камера со YouTube 30FPS Видео Камера видео камера 16X Дигитален Зум

Тоа може да се проширам на агол на гледање за еден поширок спектар на сценографијата.Совети (1) Micro SD карт

DEN 3118.80
Sony HDR-HC7 6.1 ПРАТЕНИК MiniDV High Definition видео камера со 10x Оптички Зум (Укинати од страна на Производителот) Неодамнешно
Sony HDR-HC7 6.1 ПРАТЕНИК MiniDV High Definition видео камера со 10x Оптички Зум (Укинати од страна на Производителот)

Ова резултира во живописни слика сјај, точнонаживотот боја сатурација и perfectg renditions суптилни на ѕвонење.

DEN 244.80
Panasonic AG-CX350 4K видео камера од Суштинско значење Пакет Вклучува: Atomos Shogun Пекол - SanDisk Екстремни Неодамнешно
Panasonic AG-CX350 4K видео камера од Суштинско значење Пакет Вклучува: Atomos Shogun Пекол - SanDisk Екстремни

1" MOS Сензор; 20x Оптички, 32x Интелигентни Зум; UHD 4 K, 1080p, Променлива Рамка Стапка 2 x Media Card Slot, HLG Снимање; 3.2" LCD

DEN 14351.76
Davitu 10pcs SH JST ZH PH XH 1.0 mm 1.25 1.5 mm mm 2.0 mm 2.54 mm 2P 3P 4P 5P 6P 7P 8P 9P 10 11P 12P кабел Неодамнешно
Davitu 10pcs SH JST ZH PH XH 1.0 mm 1.25 1.5 mm mm 2.0 mm 2.54 mm 2P 3P 4P 5P 6P 7P 8P 9P 10 11P 12P кабел

Боја : 12 P, Пакет : XH 2.54 mm Теренот 1 Изолација материјал : отпорни на топлина PVC изолација 2 Номинална темпер

DEN 801.60
Sony HDR-HC9 6MP MiniDV High Definition видео камера камери и видео камери 10x Оптички Зум Неодамнешно
Sony HDR-HC9 6MP MiniDV High Definition видео камера камери и видео камери 10x Оптички Зум

Фати highdefinition видео да Mini DV 3.2мегапикселна Clear Vid CMOS сензор 10x оптички зум, 20x дигитален зум; Дигитален Зум In

DEN 1583.76
Видео Камера видео камера, 4K видео камера со Микрофон за Фотографија и видео камера UHD 56MP Vlogging Камера Неодамнешно
Видео Камера видео камера, 4K видео камера со Микрофон за Фотографија и видео камера UHD 56MP Vlogging Камера

【4 K 56 MP Видео Камера & Мултифункционален】Оваа камера за видео камера е опремена со најнови надгради CMOS

DEN 4559.76
Davitu Електроника Видео Игри Замена на Делови и Прибор - 5PCS MGD622 ДА-3P и оригиналниот Неодамнешно
Davitu Електроника Видео Игри Замена на Делови и Прибор - 5PCS MGD622 ДА-3P и оригиналниот

Број на модел : MGD622 Answer : ___________________________ Note : Следење информации на Кина пост Обичен Мал Пакет Плус,Yanwen Еко

DEN 434.16
Кобра Дигитални DVC910 5MP Флеш Меморија видео камера со 1.5-Инчен LCD екран и Камера Функција Неодамнешно
Кобра Дигитални DVC910 5MP Флеш Меморија видео камера со 1.5-Инчен LCD екран и Камера Функција

5.0 Мегапикселна Уште Фотографии со 15 Инчен LCD дисплеј 640 X 480 Видео Во 15 Fps 320 X 240 Видео На 30 Fps 1.5" Lcd 4Во1 Камер

DEN 931.20
Vivitar 12 MP Дигитална видео камера со 4X Дигитален Зум Видео Камера со 1.8-Инчен LCD Екран, Бои и Стилови Неодамнешно
Vivitar 12 MP Дигитална видео камера со 4X Дигитален Зум Видео Камера со 1.8-Инчен LCD Екран, Бои и Стилови

1.8" преглед на екран 12 Мега Пиксели.Highdefinition.SDкартичката не се поддржани.Бара 3 AAA батерии (не се вклучени)..

DEN 815.52
Камера со Висока Дефиниција Преносни 2К Камера 3во IPS High‑Definition Видео Дигитална Камера Инфраред Ноќ Неодамнешно
Камера со Висока Дефиниција Преносни 2К Камера 3во IPS High‑Definition Видео Дигитална Камера Инфраред Ноќ

Усвојување на 2304x1296 (30fps) Full HD 2К видео формат, кој носи убава визуелни ефекти кога се снима.Во средина со с

DEN 3791.76
Davitu 10PCS Флексибилно Рамно Кабел FFC 0.5 mm теренот 12 pin Должина од 60 mm 70 80 90 100 120 150 200 300 Неодамнешно
Davitu 10PCS Флексибилно Рамно Кабел FFC 0.5 mm теренот 12 pin Должина од 60 mm 70 80 90 100 120 150 200 300

Боја : Должина 100mm.Број на модел : FFC120.5Axx.Место на потекло : Guangdong, Кина (Континентална).Сертификат : УЛ,Rohs.Ко

DEN 974.40
Davitu Hirose Конектор HR 10A 4 6 10 12 Pin Конектор Машки Женски Plug Hirose HR10A Електричниот Приклучок Неодамнешно