Свет Научни GCM-ПЦР Роторот за GCM Серија Мини Центрифуги 7000rpm, 2 х 8 за 0.2 mL ПЦР Цевки/Ленти

Свет Научни GCM-ПЦР Роторот за GCM Серија Мини Центрифуги 7000rpm, 2 х 8 за 0.2 mL ПЦР Цевки/Ленти

DEN 911.76

Неодамнешно

Това е достапна

Пакет Тежина : 0.1 кг.Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Кина.Оваа колекција на додатоци се погодни за употреба на било Свет Научни GCM Мини Центрифуга.Достапни додатоци овозможи ТЕСТОТ Ленти, 0. 2m L, 0. 5m L & 1. 5m L или 2. 0m L да се користат со GCM Мини Центрифуга.

Додатоци на производот

Hettich 2315 6 Место Замав Надвор Роторот, 4000 вртежи во минута, 15mL Цевка Капацитет, 2254 RCF, За европската Неодамнешно
Hettich 2315 6 Место Замав Надвор Роторот, 4000 вртежи во минута, 15mL Цевка Капацитет, 2254 RCF, За европската

6 Место, хоризонтална 90 степени замав надвор роторот.За користење со европската бизнис асамблеја, како 27

DEN 911.76
labtechsales БЕРЗА на 4X 750mL Центрифуга Роторот 43124-129 BS4402 Max 2500 ВРТЕЖИ во минута & 4 Кофи Неодамнешно
labtechsales БЕРЗА на 4X 750mL Центрифуга Роторот 43124-129 BS4402 Max 2500 ВРТЕЖИ во минута & 4 Кофи

Оваа БЕРЗА на 4x 750m L Центрифуга Роторот 43124129 BS4402 (Max 2500 ВРТЕЖИ во минута) 4 Кофи е во реални добра состојба �

DEN 1730.40
Кол-Parmer 24-Место Фиксна-Аголот на Роторот центрифуга, 220V Неодамнешно
Кол-Parmer 24-Место Фиксна-Аголот на Роторот центрифуга, 220V

Нерѓосувачки челик стража на сад и капак лагер за стабилна долговечност, во реалновреме дигитален дисп�

DEN 2114.40
Eppendorf 5825745000 Адаптер за Роторот S-4-104, Круг Кофа, 187mm Centrifugation Радиус, 1 Место, 500ml Конусна Неодамнешно
Eppendorf 5825745000 Адаптер за Роторот S-4-104, Круг Кофа, 187mm Centrifugation Радиус, 1 Место, 500ml Конусна

Роторот кофа адаптер за употреба со Eppendorf S4104 роторот (се продава одделно) 1 x 500m L конусна цевка капацитет.

DEN 10138.56
Eppendorf 022639391 Центрифуга Цевка Адаптер за Роторот А-4-38, Правоаголни Кофа, 25ml Цевка, 2-Место (Пакување Неодамнешно
Eppendorf 022639391 Центрифуга Цевка Адаптер за Роторот А-4-38, Правоаголни Кофа, 25ml Цевка, 2-Место (Пакување

Адаптер за 25 m L цевки.Роторот А438, rect (47743490) 2 x 25 m L, стаклени цевки за адаптер (8 по роторот) (Max дијаметар од 2

DEN 3608.88