КУТИЈА САД BM3330 Плоштадот Мејлинг Цевки, 3 x 30, Остриги Бела (Пакување од 25)

КУТИЈА САД BM3330 Плоштадот Мејлинг Цевки, 3 x 30, Остриги Бела (Пакување од 25)

DEN 967.20

Неодамнешно

Това е достапна

Квадратни цевки нема да се тркалаат околу која ги прави полесно да се спакуваат и да брод од традиционалните круг мејлинг цевки.Овие едно парче цевки брод рамен да се зачува простор.Цевки пати заедно брзо без лента или лепак.Изградена од 200#/ЕКТ-32-Б бела брановидни.Со гордост се направени во САД!. 3 x 3 x 30" Бела Плоштадот Мејлинг Цевки.Квадратни цевки нема да се тркалаат околу која ги прави полесно да се спакуваат и да брод од традиционалните круг мејлинг цевки.Овие едно парче цевки брод рамен да се зачува простор.Цевки пати заедно брзо без лента или лепак.Изградена од 200#/ЕКТ-32-Б бела брановидни.Со гордост се направени во САД!.

Додатоци на производот

Топ Пакет Понуда Crimped Крајот Мејлинг Цевки, 3 x 20, Kraft (Пакување од 24) Неодамнешно
Топ Пакет Понуда Crimped Крајот Мејлинг Цевки, 3 x 20, Kraft (Пакување од 24)

Економски Kraft Crimped Крајот Цевки печат од pinching краевите.Цевки се брзо и лесно да се затвори и да останат за

DEN 992.64
Мејлинг Цевки со Капи, од 1,5 инчен X 18 инчен употреблива Должина (1 Парче Пакет)| Tubeequeen Неодамнешно
Мејлинг Цевки со Капи, од 1,5 инчен X 18 инчен употреблива Должина (1 Парче Пакет)| Tubeequeen

Мејлинг Цевки 1 пакет со капи.Дополнителна Сила спирала конструкција за издржливост.Бела крајот капи вк

DEN 1936.80
Лента Логика TLS1516K Crimped Крајот Мејлинг Цевки, 1-1/2 x 16, Kraft (Пакет на 70) Неодамнешно
Лента Логика TLS1516K Crimped Крајот Мејлинг Цевки, 1-1/2 x 16, Kraft (Пакет на 70)

Економски Kraft Crimped Крајот Мејлинг Цевки печат од pinching краевите.Цевки се брзо и лесно да се затвори и да ос

DEN 1289.52
Складирање Цевка - Пластични Цртање Уметност Носење Држачот за Постери, Уметност, Документи, Нацрти, Црно - Неодамнешно
Брод Сега Снабдување SNP2018B Мејлинг Цевки со Капи, 2 x 18, Сина (Пакување од 50) Неодамнешно
Брод Сега Снабдување SNP2018B Мејлинг Цевки со Капи, 2 x 18, Сина (Пакување од 50)

Го привлече вниманието со овие светла, сјајна, обоени мејлинг цевки.Цевки имаат гланц.Се користи за да с

DEN 1862.16
Aviditi Kraft Мејлинг Цевки со Капи, 1 1/2 x 36, Пакување од 50, за Шпедиција, Складирање, Маркетинг, и Заштита Неодамнешно
Aviditi Kraft Мејлинг Цевки со Капи, 1 1/2 x 36, Пакување од 50, за Шпедиција, Складирање, Маркетинг, и Заштита

Економски kraft мејлинг цевки се одлични за чување на документи или за пошта 3ply спирала рана изградба на с

DEN 745.20
Брод Сега Снабдување SNP2020BL Мејлинг Цевки со Капи, 2 x 20, Црна и бела (Пакување од 50) Неодамнешно
Брод Сега Снабдување SNP2020BL Мејлинг Цевки со Капи, 2 x 20, Црна и бела (Пакување од 50)

Го привлече вниманието со овие светла, сјајна, обоени мејлинг цевки.Цевки имаат гланц.Се користи за да с

DEN 1832.40
Мејлинг Цевки со Капи, 2 x 12, Црна, 50/Случај со Попуст Превозот САД Неодамнешно
Мејлинг Цевки со Капи, 2 x 12, Црна, 50/Случај со Попуст Превозот САД

Го привлече вниманието со овие светла, сјајна, Обоени Мејлинг Цевки.Се користи за да се идентификуваат и

DEN 696.00
Мејлинг Цевки со капи, 1.5 Дијаметар Различни Должини (1.5D X 12L, 12 Парче Пакет) Неодамнешно
Мејлинг Цевки со капи, 1.5 Дијаметар Различни Должини (1.5D X 12L, 12 Парче Пакет)

Премиум Квалитет Картон Превозот Цевка Mailers со Пластични Крајот Капи.Капи се цврсти и силни и нема да па

DEN 504.00
Aviditi P2009K Мејлинг Цевки со Капи, 2 x 9, Kraft (Пакување од 50) Неодамнешно
Aviditi P2009K Мејлинг Цевки со Капи, 2 x 9, Kraft (Пакување од 50)

Економски kraft мејлинг цевки се одлични за чување на документи или за пошта 3Ply спирала рана изградба на с

DEN 1175.76
Aviditi P6024KHD Џамбо Мејлинг Цевки, 6 x 24, Kraft (Пакување од 10) Неодамнешно
Aviditi P6024KHD Џамбо Мејлинг Цевки, 6 x 24, Kraft (Пакување од 10)

10 PER SE.Мејлинг Цевки.Превозот Резерви.Aviditi спирала рана џамбо мејлинг цевка.Преголеми цевки се обезбеди

DEN 491.76
Aviditi Kraft Мејлинг Цевки со Капи, 3 x 24, Пакет на 24, за Шпедиција, Складирање, Маркетинг, и Заштита на Неодамнешно Најдобра цена
Aviditi Kraft Мејлинг Цевки со Капи, 3 x 24, Пакет на 24, за Шпедиција, Складирање, Маркетинг, и Заштита на

Економски kraft мејлинг цевки се одлични за чување на документи или за пошта 3ply спирала рана изградба на с

DEN 1307.04
Документ Poster Цевка, Заштита на Животната средина Материјал Постер Цевки со Рака Antishock Проширување со Неодамнешно
Документ Poster Цевка, Заштита на Животната средина Материјал Постер Цевки со Рака Antishock Проширување со

[Пријавување] пластична цевка може да се користи за складирање и патување постери, сина отпечатоци, карт

DEN 957.36
Брод Сега Снабдување SNP3030KHD Тешки-Должност Kraft Мејлинг Цевки, 3 x 30, Kraft (Пакување од 24) Неодамнешно
Брод Сега Снабдување SNP3030KHD Тешки-Должност Kraft Мејлинг Цевки, 3 x 30, Kraft (Пакување од 24)

Тешкидолжност Kraft мејлинг цевки се силни и економичен за чување на документи или за пошта.Екстра јаки .125

DEN 458.40
Aviditi Kraft Мејлинг Цевки со Капи, 2 1/2 x 20, Пакување од 34, за Шпедиција, Складирање, Маркетинг, и Заштита Неодамнешно
Aviditi Kraft Мејлинг Цевки со Капи, 2 1/2 x 20, Пакување од 34, за Шпедиција, Складирање, Маркетинг, и Заштита

Економски kraft мејлинг цевки се одлични за чување на документи или за пошта 3ply спирала рана изградба на с

DEN 540.00