Супериорен Алатка 42525 Замена Машина Тркала (Cu, Al, Челик)-Мини Цевка Сечење Замена Тркала,Црна

Супериорен Алатка 42525 Замена Машина Тркала (Cu, Al, Челик)-Мини Цевка Сечење Замена Тркала,Црна

DEN 198.96

Неодамнешно

Това е достапна

2-Count машина тркала.Земја На Потекло : Кина.Број На Модел : 42525. Објектот Пакет Димензија : 5.6" L x 6.4" W x 6.2" H. Опис на Производот Кога ви се потребни подобри резултати, може да се смета на СУПЕРИОРЕН АЛАТКА!дизајниран за употреба со СУПЕРИОРЕН АЛАТКА мини цевки и цевки, секачи, оваа машина воланот е изработен од легура на челик и, за дополнителна издржливост, е термички обработено и црна оксид.Од Производителот Резервни машина тркала за Дел# 35025, 35030, и 35078 1/8"-7/8" Супериорен Алатка SXT сечење тркала користите специјална annealed челик.Овој уникатен материјал има повисока содржина на јаглерод за да се обезбеди подлабоко, униформа стврднување способности.Супериорен површината стврднување со внимателно burnishing тркала сечење на работ.Секое тркало е зајакната од центар до работ од замрзната третман и внимателни, бавни калење.Специјален црн оксид третман го намалува триењето и се бори против корозија.Со компанија култура кој е интензивно се фокусира на служат на потребите на корисниците на нејзините алатки–и 60 години по основањето–Супериорен е сигурен извор за иновативни производи кои го прават водовод работи побрзо и полесно.Супериорен Алатка – "Направи тоа да се Случи.".

Додатоци на производот

Бакарни Цевки Машина 3-22mm Капа Неодамнешно
Бакарни Цевки Машина 3-22mm Капа

Умре фрлија алуминиум тело, појачани челик сечилото, две одблесокот ритам ролки и deburring reamer во прилагоду

DEN 526.56
Стрелка/Tube/Цевка Машина 3-22mm Дијаметар на Сечење Алатки за Дрвени Стрелки и Јаглерод Стрелката Неодамнешно
Стрелка/Tube/Цевка Машина 3-22mm Дијаметар на Сечење Алатки за Дрвени Стрелки и Јаглерод Стрелката

Материјал : Метал.Погодни за сечење цевки / стрелките од 322mm.Мала големина за лесно да го користите во тес

DEN 326.40
Стаклена Цевка Машина,Roadiress Цинк Легура Стаклени Цевки Машина За Сечење Цевка Цевка Машина Алатки За Рака Неодамнешно
Eclipse Професионални Алатки ECTC22 Мини Цевка Машина Неодамнешно
Eclipse Професионални Алатки ECTC22 Мини Цевка Машина

За сечење 322 mm ⅛ "да ⅞" о.г.бакарни и алуминиумски цевки.Специјално прилагодени за мали понесе цевки.На к

DEN 417.60
Hautmec Про Компактен Тешки Мини Цевка Машина, 1/8 да 1-1/8 OD (3-30мм) Цевки Машина, HT0133-ТЦ Неодамнешно
Hautmec Про Компактен Тешки Мини Цевка Машина, 1/8 да 1-1/8 OD (3-30мм) Цевки Машина, HT0133-ТЦ

Силна : Тешки компактен цинк легура изградба, 2 одблесокот ритам ролки за прецизност намалувања операци

DEN 311.76
Стаклена Цевка Машина Рачни Професионални преносни Легура Прецизни Алатки за Цевка Цевка 2.6x2.8 Неодамнешно
Стаклена Цевка Машина Рачни Професионални преносни Легура Прецизни Алатки за Цевка Цевка 2.6x2.8

Стаклена цевка со дијаметар може да се намали за да се 1.57 (40mm).Направен од висок квалитет на цинк легура,

DEN 270.96
Црево Машина Водоотпорен од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Сечење Алатки 2.0 mm OD 4.0 mm Цевка Машина Цевка Цевка Неодамнешно
Период, треба д Делови Мини Цевка Машина за Професионалци и DIY за Бакар Челик, Алуминиум ПВЦ 1/8 во 5/8 во Неодамнешно
Период, треба д Делови Мини Цевка Машина за Професионалци и DIY за Бакар Челик, Алуминиум ПВЦ 1/8 во 5/8 во

Изградба : Направен Од Легиран Челик За Максимална Сила И Минимална Тежина.Употреба : За Сечење Различни

DEN 246.00
Soux Главен 304-08 Пластична Цевка Машина Сечилото, 2 1/4 Неодамнешно
Soux Главен 304-08 Пластична Цевка Машина Сечилото, 2 1/4

B008 BIKAJOSTAUM.Брзо Намалување Pex, ПВЦ, PVC И Други Поли Цевки.За 11 / 8 Инчен О Д Цевка Или Помали.Само За Неметални

DEN 426.96
Стаклена Цевка Машина, Цевка Машина Цевки Машина за Сечење Рака Рачни Алатки за Стаклена Цевка Цевка Неодамнешно
Стаклена Цевка Машина, Цевка Машина Цевки Машина за Сечење Рака Рачни Алатки за Стаклена Цевка Цевка

Направен од висок квалитет на цинк легура, издржливи во употреба.Стаклена цевка со дијаметар може да се

DEN 275.76
Baileigh TN-200E Електрични Цевка Notcher Неодамнешно
Baileigh TN-200E Електрични Цевка Notcher

ДЕЛА ПОВЕЌЕТО НАСЕКАДЕ : Работи на 220volt еднофазен моќ.ЦЕВКА КАПАЦИТЕТ : Дизајнирани да рецка распоред 40 ц

DEN 627.36
Fabater Индустриски Цевка Машина, цинк Легура Лесна Цевка Машина, Цевка Алатка за Сечење Неодамнешно
Fabater Индустриски Цевка Машина, цинк Легура Лесна Цевка Машина, Цевка Алатка за Сечење

Професионална Алатка за Сечење : Ова е професионална стаклена цевка машина, мини, рачни, преносни, многу

DEN 232.56