Westward 5TWX6 Допрете, Коси Цевки, 2 Во

Westward 5TWX6 Допрете, Коси Цевки, 2 Во

DEN 7472.64

Неодамнешно

Това е достапна

WESTWARD 5 TWX6 Цевка Допрете Коси Допрете Стил Општа Намена High Speed Челик, Обичен Заврши 7 Флејта Големина 2 Во.Теренот 11-1/2 NPTF месо тело Кол. 1.875 Во.Површината се Третира Цивилна Употреба со Слободно Водење и Заклучување со Завртки Helicoil Навој Внесува Толеранција 3Б ANSI Стандардите Пакет Количина 1.

Додатоци на производот

Aexit М4 ХСС Чешми 3 Директно Flute Машина Завртка Тема Метрички Цевки, Славини, Допрете 9pcs Неодамнешно
Aexit М4 ХСС Чешми 3 Директно Flute Машина Завртка Тема Метрички Цевки, Славини, Допрете 9pcs

Вкупна Должина : 56mm / 2.2"; Вкупна Тежина : 39g; Име на Производ : Машина Plug Допрете.Месо тело со Дијаметар : 4mm /

DEN 1984.80
Seco MTH-3/8-18NPTF-XC-V050 83911 Машина ХСС, Хеликс Flute Цевка Допрете за Слепи или Преку Дупки, Не Coolant, Неодамнешно
Seco MTH-3/8-18NPTF-XC-V050 83911 Машина ХСС, Хеликс Flute Цевка Допрете за Слепи или Преку Дупки, Не Coolant,

Спирала хеликс / цевки, славини, за преку или слепи дупки.Широк спектар на заедничка нишка димензии и ма�

DEN 2287.68
3/4-14 NPT Цевка Допрете,Американски Стандард Допрете Алатка Неодамнешно
3/4-14 NPT Цевка Допрете,Американски Стандард Допрете Алатка

Номинална големина е дека на цевки вклучите се прислушувани; Достапни во Националните Цевка Коси (NPT).Кр�

DEN 787.20
Cle-Линија C64215 Редовни NPT Тема Коси Цевка Допрете, 1/4-18 NPT Неодамнешно
Cle-Линија C64215 Редовни NPT Тема Коси Цевка Допрете, 1/4-18 NPT

Земјата тема за економски прислушување.ХСС супстрат, светол финиш.Редовни NPT тема дизајн 31 / 2 нишка chamfer.�

DEN 593.28
Aexit 10pcs 61mm Чешми Долго М5 Машина ХСС Завртка Тема Метрички Конектор Чешми Цевки, Славини за Железо Неодамнешно
Aexit 10pcs 61mm Чешми Долго М5 Машина ХСС Завртка Тема Метрички Конектор Чешми Цевки, Славини за Железо

Главната Боја : Сребро Тон; Тежина : 97g; Вкупна Должина : 61mm / 2.4"; Вкупна Тежина : 97g.Име на производ : Машина К

DEN 1497.60
МНОГУ од 3 NETCO/R & N 1 11 1/2 NPT/NPTF ХСС Цевка ДОПРЕТЕ 5 Директно Flute 1.0 - MS1781BU Неодамнешно
МНОГУ од 3 NETCO/R & N 1 11 1/2 NPT/NPTF ХСС Цевка ДОПРЕТЕ 5 Директно Flute 1.0 - MS1781BU

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDPIPE ДОПРЕТЕ.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА

DEN 934.80
Aexit 20 Компјутери Чешми & Умира High Speed Челик 4 Флејта М3 Метрички Навој Коси Допрете Цедење Цевка Допрете Неодамнешно
Aexit 20 Компјутери Чешми & Умира High Speed Челик 4 Флејта М3 Метрички Навој Коси Допрете Цедење Цевка Допрете

Име На Производ : Допрете;Flute Број : 4 Навој Дијаметар : M3;Конец Должина : 15mm / 0.6".Месо тело со Дијаметар : 4mm /

DEN 2152.80
Dormer E041 Прав Метална Цевка Допрете, Директно Flute, BSP, Црна Оксид Заврши, Круг месо тело со Квадратни Неодамнешно
Dormer E041 Прав Метална Цевка Допрете, Директно Flute, BSP, Црна Оксид Заврши, Круг месо тело со Квадратни

Директно флејта на овој допрете се погодни за провира низ дупки (преку проширување на работното парче) и

DEN 1699.44