Патио Чадор Светлина, 28 LED Светла во 200 lumens 3 Осветлување Режими Cordless 4 х АА Батерија Управувана, Чадор Пол Светлина за Патио Чадори, Кампување Шатори или за Употреба н

Патио Чадор Светлина, 28 LED Светла во 200 lumens 3 Осветлување Режими Cordless 4 х АА Батерија Управувана,

-318 %

DEN 263.76

Неодамнешно

Това е достапна

[3 ОСВЕТЛУВАЊЕ РЕЖИМИ] Безжична 28 LED чадор светлина со 3 осветлување режими на знаци, притиснете едниот за 4 Led диоди, притиснете го вториот за 24 Led диоди, и притиснете го копчето за третина за 28 Led диоди.Ги исполни вашите побарувачката за различни светлината во различни ситуации. [ENERGYN SAVING] Направени од издржлив АБС материјал.HELESIN отворен чадор светла дизајниран со 28 енергија LED светилки, лер заштеда на енергија и еколошки. [ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] Нема потреба за екстра алатки, лесно да се стега до вашиот чадор со вградени во авто прилагодливи силна менгеме, пол монтирани, одговара пол големина од 0.86 инчи да 1.81 инчи во дијаметар.Тоа, исто така, може да се спушти слушалката каде што сакате преку две куки. [ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] Нема потреба за екстра алатки, лесно да се стега до вашиот чадор со вградени во авто прилагодливи силна менгеме, пол монтирани, одговара пол големина од 0.86 инчи да 1.81 инчи во дијаметар.Тоа, исто така, може да се спушти слушалката каде што сакате преку две куки. [ШИРОКО ПРИМЕНА] Погоден за кампување, BBQ, карти за играње или лежи на вашето слободно столче во вечерните часови со вашите семејства или пријатели. 1 година гаранција вклучени со HELESIN.Контактирајте со нас преку е-маил за да добиете екстра 3-месеци гаранција.Тоа е погоден за кампување, BBQ, карти за играње, или лежи на вашето слободно столче во вечерните часови со вашите семејства или пријатели.Има, исто така, има едно копче со 3 осветлување начини за вас да се создаде мека, романтичен ефект.Едноставно додадете 4 x AA батерии (не се вклучени). 1. Пол монтирани,.Нема потреба за екстра алатки, жици и електрични извор, лесно да се стега до вашиот чадор со вградени во авто прилагодливи силна менгеме. 2. Куки виси.Со две куки, да ви помогне да се обеси од каде што треба,како што виси на дрво, шатор и така натаму.На HELESIN 28 LED Патио Чадор Светлина е да се користи-слободни за погодност, но доволно моќно за да нежно го осветлуваат вашиот по зајдисонце отворено собири.Тоа е погоден за кампување, BBQ, карти за играње, или лежи на вашето слободно столче во вечерните часови со вашите семејства или пријатели.Има, исто така, има едно копче со 3 осветлување начини за вас да се создаде мека, романтичен ефект.Едноставно додадете 4 x AA батерии (не се вклучени).

Додатоци на производот

LUXSWAY Патио Чадор Светла Батерија Управувана,12 Боја се Менува Отворено Виси Чадор Светлина за Пол со Инфрацрвени Неодамнешно
WZM Градина Мултифункционален Чадор Светлина 20+8LED Чадор Светилка Демонтажа Итни Светлина Отворено Кампување Неодамнешно
MaoTopCom Водоотпорен Чадор Светлината LED String Светла со Далечински Управувач, Топло Бела 8 Осветлување Неодамнешно
MaoTopCom Водоотпорен Чадор Светлината LED String Светла со Далечински Управувач, Топло Бела 8 Осветлување

◀ Дизајн Големина за Чадор Светлината : да Доведе должина од 11.8 во вкупно 8 гранки, секоја гранка има 13 led

DEN 551.76
Auliuakz Bluetooth Чадор Светлина,USB Полнење Шарени LED Чадор Пол Светлина Кампување Шатор Светилка со Bluetooth Неодамнешно
Auliuakz Bluetooth Чадор Светлина,USB Полнење Шарени LED Чадор Пол Светлина Кампување Шатор Светилка со Bluetooth

Bluetooth Чадор Светлина:Високо квалитетни и издржливи дебели пластичен материјал 48 светла LED поддршка бел

DEN 2100.00
GreenClick Патио Чадор Светла Батерија 104 LED Батерија Управувана Parasol String Светла со Далечински Управувач Неодамнешно Најдобра цена
GreenClick Патио Чадор Светла Батерија 104 LED Батерија Управувана Parasol String Светла со Далечински Управувач

????Надгради Чадор String Светлина : 104 Led диоди 8 жици, 13 Led диоди по стринг, и секој string 1.3 m / 4.3 ft должина.Надгра

DEN 503.76