HYCQ Парапет Stepper,Дома Мулти-Функционален Фитнес Опрема Слабеење Опрема Слабеење на Возилото Машина

HYCQ Парапет Stepper,Дома Мулти-Функционален Фитнес Опрема Слабеење Опрема Слабеење на Возилото Машина

DEN 11831.76

Неодамнешно

Това е достапна

▼Преносни Фитнес Опрема : Лесно за чување, слободно да се движат во дневна соба, спална соба, студија, кујна, итн. ▼Smart Пребројување на гласовите и Нечујно Качување Машина : Мулти-функција на екранот, точно рекорд на калории изгори, бројот и времето на педали.Ја намалува бучавата и бас, погоден за домашни внатрешна употреба, само 30 децибели, нормални повици, намалување на влијанието на бучавата врз домот и соседи. ▼Квалитет губење на тежината машина : имајќи 100kg, посебно структурна поддршка, дебели челични цевки, ладно валање процес, зголемено оптоварување капацитет на носивост, мазна и не се лизга. ▼Мулти-функција одење машина : Големи масажа на возилото, педалата покрена дизајн, добар анти-лизга перформанси, тоа е препорачливо да се вежба боси, можете да го притиснете копчето прст притисок врз единствена на ногата. ▼Нашите Услуги : Услуга за Клиентите : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме во времето.Ние ќе ви обезбедиме со задоволителни решенија во рок од 12 часа. ★Ова е чекор-тип дома губење на тежината машина, тенка педали, мал затворен фитнес stepper, качување машина, носечките 100kg интелигентни пребројување на гласовите, може да бидат поставени по желба, погодно за вас да ги користите.★Карактеристики : метал челична рамка е издржливи и трајни.На парапет дизајн е безбеден и лесен, бесшумен и мазна.LED екранот може да се прикаже бројот на чекори и трошат калории.★Производ : Stepper★Материјал : не ' Рѓосувачки челик + ПВЦ★Боја : Зелена★Оптоварување тежина : 100kg★ Тежина : околу 9kg★ Инсталација : нема потреба да го инсталирате★ Големина : 35*40*110cm★ Стил : едноставна личност, моден концепт.

Додатоци на производот

66 Одговара Мулти Функционални Вежби Одбор - Црна Неодамнешно
66 Одговара Мулти Функционални Вежби Одбор - Црна

На 66fit Мулти Функционални Вежби Одбор е крајната ситевоедно протега и вежбање одбор.Лесно се вклопуваат

DEN 1478.40
Stepper Вертикална Алпинист Качување Машина Дома Спортски Сали Фитнес Опрема - Педалата Машина Неодамнешно
Stepper Вертикална Алпинист Качување Машина Дома Спортски Сали Фитнес Опрема - Педалата Машина

▼ Вертикална Алпинист Качување Машина За Трчање Или Одење, Работат Околу Вашето Тело И Максимизирање Н�

DEN 2046.24
SJNQJJ Кардио Тренинг Трчање Чекор Фитнес Машини Елипсовиден Обука Машини 3-во-1 Елипсовидна Машина, Мулти-Функција Неодамнешно
Guolarizi Скалило Stepper Опрема за Вежбање за Дома Преносни Фитнес, Мини Чекор Машина со Отпор Бендови и Следење Неодамнешно
Guolarizi Скалило Stepper Опрема за Вежбање за Дома Преносни Фитнес, Мини Чекор Машина со Отпор Бендови и Следење

Тоа Е Нов Производ, Со Апсолутно Никаква Штета.Тоа Е Неверојатен Дизајн,Да Имате Совршено Тело Без Да Ос�

DEN 1595.76
CHUNSHENN Чекор Машини Stepper Домаќинство Губење на Тежината Машина Работи на Возилото Машина Мали Фитнес Неодамнешно
CHUNSHENN Чекор Машини Stepper Домаќинство Губење на Тежината Машина Работи на Возилото Машина Мали Фитнес

★ Овој пренослив мини stepper е доволно мала за да се користи дома, во ученички дом или во канцеларија.Без р�

DEN 976.80
YDHWY Stepper, Домашниот Тренер, Мини Stepper, Фитнес Велосипед и Ab Тренер, Спортска Опрема, Идеален Кардио Неодамнешно
YDHWY Stepper, Домашниот Тренер, Мини Stepper, Фитнес Велосипед и Ab Тренер, Спортска Опрема, Идеален Кардио

Заштита на мали зглобови : Прошетка лево и десно, стабилна и безбедна.Сите круг вежба : Извртување полови

DEN 10786.08
GRETD Мини Stepper со Еластична Јаже Мулти-Функционални неблагодарна Работа за Дома Телесната Тежина Фитнес Неодамнешно
GRETD Мини Stepper со Еластична Јаже Мулти-Функционални неблагодарна Работа за Дома Телесната Тежина Фитнес

Отпор Бендови : Yes.Тип : Hydraumatic.Функција : Тело.Ве молам, разберете дека се должи на разликите во осветлува�

DEN 22505.28
HYCQ Stepper,Тенок Нозе Домаќинство Губење на Тежината Нога Машина Молчи Мини Џогирање Машина Шок Апсорбирање Неодамнешно
HYCQ Stepper,Тенок Нозе Домаќинство Губење на Тежината Нога Машина Молчи Мини Џогирање Машина Шок Апсорбирање

▼Преносни Фитнес Опрема : Лесно за чување, слободно да се движат во дневна соба, спална соба, студија, ку�

DEN 1754.40
GFYWZZ Мини Фитнес Хидраулични Stepper со led Дисплеј за Почетници и Тренери Stepper Кардио Вежба Тренер Машина Неодамнешно
GFYWZZ Мини Фитнес Хидраулични Stepper со led Дисплеј за Почетници и Тренери Stepper Кардио Вежба Тренер Машина

LCD Голем панел дизајн : На stepper е опремена со LCD монитор кој ја покажува времето, бројот на линии, вкупно бр

DEN 1632.00
XJJZS домашна Употреба Stepper Мажи Жени Вежба неблагодарна Работа Педалата Мултифункционален LED Дисплеј Качување Неодамнешно
HYCQ Stepper,Домаќинство во Местото на Возилото Куцо Машина за Домаќинство Мала Тивка Елипсовидна Качување Неодамнешно
HYCQ Stepper,Домаќинство во Местото на Возилото Куцо Машина за Домаќинство Мала Тивка Елипсовидна Качување

▼Преносни Фитнес Опрема : Лесно за чување, слободно да се движат во дневна соба, спална соба, студија, ку�

DEN 19199.76
ZZABC YDQXBJ Мини Stepper Воздух Алпинист Чекор Фитнес Вежба Машина со Отпор Бенд и LCD Дисплеј Неодамнешно
ZZABC YDQXBJ Мини Stepper Воздух Алпинист Чекор Фитнес Вежба Машина со Отпор Бенд и LCD Дисплеј

★ Го исклучите дизајн : фитнес не влијаат на другите ★ Ергономски 37 степени агол : нема оштетување на ко�

DEN 12795.36