Witproton Масло Слободни Черупка - Месинг Легури, Shouldered 20mmX30mm 1pc

Witproton Масло Слободни Черупка - Месинг Легури, Shouldered 20mmX30mm 1pc

DEN 429.60

Неодамнешно

Това е достапна

Висок товарот капацитет : Тоа можат да го издржат тешките бремиња подобро од тркалање лежишта.Температурата на работа : Тоа исто така може да се користи под тешки температура услови на "висока температура" и "ниска температура".Да зачувате простор : во Споредба со тркалање лежишта, со черупка е потенка и заштедува простор.Долг животен век и Ниска одржување фреквенција.Погоден за ниска брзина и тешки прилики.

Додатоци на производот

Thomson Вратило, 1566 Челик, 0.375 Во D, 9 - QS 3/8 L 9 Пакет на - 2 Неодамнешно
Thomson Вратило, 1566 Челик, 0.375 Во D, 9 - QS 3/8 L 9 Пакет на - 2

Thomson Вратило, 1566 Челик, 0.375 Во D, 9 QS 3 / 8 L 9 Пакување од 2 Со 440 C нерѓосувачки челик изградба, овие линеарна и

DEN 362.40
rianiq07 Хексадецимален Черупка,3x2-во 1/2 - 0318908241 Неодамнешно
rianiq07 Хексадецимален Черупка,3x2-во 1/2 - 0318908241

Состојба : Нова.За низок притисок водоводни системи и апликации вклучувајќи воздух, вода, природен гас,

DEN 470.40
Ametric P1.1-1/2 Сплит Коси Черупка, 1-1/2 Инчен Понесе, 1.9375 Инчен Над Сите Длабочина (L), 3 Инчен Страната Неодамнешно
Ametric P1.1-1/2 Сплит Коси Черупка, 1-1/2 Инчен Понесе, 1.9375 Инчен Над Сите Длабочина (L), 3 Инчен Страната

1014P1.11 / 16 P1 Сплит Коси Черупка 11 / 16"Создаден 1014P1.11 / 16 Ametric Дел Број 842223 SKU Бр.P1 Тип Сплит Коси Черупка 11 / 16 Ин

DEN 951.60
Фокс Монтажа Хардвер Черупка .750 ID x 1.75 OD x .250 ТИ Buna 80A Неодамнешно
Фокс Монтажа Хардвер Черупка .750 ID x 1.75 OD x .250 ТИ Buna 80A

Фокс Монтажа Хардвер Черупка .750 ID x 1.75 OD x .250 ТИ Buna 80 A.Дел Број : 02601001Б ФОКС Хардвер.Изработени од најквали

DEN 1339.20
KC16 Ametric Метрички Spline Сплит Јака, KN 16x20 Профил, C1045 Челик, DIN 5463 , 52 mm (А) надворешен Дијаметар, Неодамнешно
KC16 Ametric Метрички Spline Сплит Јака, KN 16x20 Профил, C1045 Челик, DIN 5463 , 52 mm (А) надворешен Дијаметар,

1090KC16 Ametirc (R) Дел Број.Spline Сплит Јака, KN 16x20 Профил, C1045 Челик, DIN 5463 52 mm (А) надворешен Дијаметар 38 mm (Б) Гром Кр

DEN 8843.76
PBC ЛИНЕАРНА, Вратило, СКОПЈЕ, 0.375 Во Г, 6 Во Пакување од 5 Неодамнешно
PBC ЛИНЕАРНА, Вратило, СКОПЈЕ, 0.375 Во Г, 6 Во Пакување од 5

Вратило Кол : 0.375".Кол.Толеранција Мин : 0.249 Кол.Толеранција Max : 0.25 Должина : 6".Патување Должина (Во.) : 6...

DEN 2217.60
Perlick 52635 Менгеме Черупка со Лого Неодамнешно
Perlick 52635 Менгеме Черупка со Лого

Вистински ОЕМ замена дел.По лижат е национален лидер во вкупниот пакет бар и пијалаци системи за произв

DEN 3389.28
Во светот Електрични 2WTBK-1.34 Вратило Планината Редуктор Додатоци, Конусни Черупка Колекции, Поле Големина Неодамнешно
Ametric 4545.95 Коси Черупка, 95 mm Понесе, 3/4x2 Setscrew Теми, 6.375 Гром Круг (А), 4.5 Черупка Длабочина Неодамнешно
Ametric 4545.95 Коси Черупка, 95 mm Понесе, 3/4x2 Setscrew Теми, 6.375 Гром Круг (А), 4.5 Черупка Длабочина

10144545.95 4545 Коси Черупка 95 mm Понесе 10144545.95 Ametric Дел Број 879055 SKU Бр 4545 Коси Черупка 95 mm Понесе 3 / 4x2 Setscrew Теми 6.37

DEN 5896.80
2 ДОМ челик поли черупка 1/2 болт, 2.5 широк Неодамнешно
2 ДОМ челик поли черупка 1/2 болт, 2.5 широк

2.5" монтажа ширина 2" ДОМ ракав 1 / 4" ѕид.Вклучува ДОМ домување, на поли черупка, и внатрешниот ракав.Внатре

DEN 1838.40
PBC ЛИНЕАРНА, Вратило, СКОПЈЕ, 1.000 Во D, 36 Во Неодамнешно
PBC ЛИНЕАРНА, Вратило, СКОПЈЕ, 1.000 Во D, 36 Во

Вратило Кол : 1".Кол.Толеранција Мин : 0.999 Кол.Толеранција Max : 1 Должина : 36".Патување Должина (Во.) : 36 Со алум

DEN 1620.00
Ametric 1610.1-1/16 Коси Черупка, 1-1/16 Инчен Понесе, 3/8x5/8 Setscrew Теми, 2.25 Гром Круг (А), 1 Черупка Неодамнешно
Ametric 1610.1-1/16 Коси Черупка, 1-1/16 Инчен Понесе, 3/8x5/8 Setscrew Теми, 2.25 Гром Круг (А), 1 Черупка

10141610.11 / 16 1610 Коси Черупка 11 / 16" Создаден 10141610.11 / 16 Ametric Дел Број 379589 SKU Бр 1610 Коси Черупка 11 / 16 Инчен Понесе

DEN 381.84
PBC ЛИНЕАРНА, LinShaft w/Supp Железнички, Стипса, 0.5 Во D, 18 Во Неодамнешно
PBC ЛИНЕАРНА, LinShaft w/Supp Железнички, Стипса, 0.5 Во D, 18 Во

Вратило Кол : 0.5".Кол.Толеранција Мин : 0.499 Кол.Толеранција Max : 0.5 Монтажа на Површината за да Вратило Цента

DEN 621.60
Черупка - За Употреба Со DPC-13T Серија Спојки, DPB-13T Серија Шасијата, Директно Вратило, 2.9375 во Создаден Неодамнешно
Черупка - За Употреба Со DPC-13T Серија Спојки, DPB-13T Серија Шасијата, Директно Вратило, 2.9375 во Создаден

делови категорија : Адаптери, Bushings & Спојки.создаден големина : 2.9375 во.за користење со серија : DPC13 T Серија

DEN 8846.64
Ametric 1610.11/16 Коси Черупка, 11/16 Инчен Понесе, 3/8x5/8 Setscrew Теми, 2.25 Гром Круг (А), 1 Черупка Длабочина Неодамнешно
Ametric 1610.11/16 Коси Черупка, 11/16 Инчен Понесе, 3/8x5/8 Setscrew Теми, 2.25 Гром Круг (А), 1 Черупка Длабочина

10141610.11 / 16 1610 Коси Черупка 11 / 16" Создаден 10141610.11 / 16 Ametric Дел Број 832903 SKU Бр 1610 Коси Черупка 11 / 16 Инчен Понесе

DEN 381.84