2 ПАРЧИЊА Деца U-Облик на Четка за заби - 360° Орален Заб Чистење Дизајн, Силикони Прирачник Четка за заби Орален Чистење Алатки, за Деца 2-12 Година на Сите Круг на Чисте?

2 ПАРЧИЊА Деца U-Облик на Четка за заби - 360° Орален Заб Чистење Дизајн, Силикони Прирачник Четка за заби

DEN 117.36

Неодамнешно

Това е достапна

U-ОБЛИК ДИЗАЈН : 360 степени Чистење Метод Со своите U-форма четка глава, Совршено се постигне три-двострано монтирање на забите и непцата за да им помогне ефикасно чистење на забите.Мулти-слој влакната дизајн даде заби целосна заштита.Лесен-за-дршка на менувачот за да се обезбеди удобност и контрола при четкање.СИМПАТИЧНА ЧЕТКА за заби : U-облик дизајн, Ергономски Облик & Големина, се вклопува години' и децата' уста добро, помага за чистење на забите во сите правци.БЕЗБЕДНОСТ на ГРИЖА : Ефикасно ги чисти забите без оштетување на непцата, цела уста четка за заби ги штити глеѓ, и го задржува вашата уста и непца здрави.тоа може да се исчисти околу забите без да се грижиш, ако не е пропуштен место на вашето дете заб!.ЕДНОСТАВНИ ЧЕКОРИ ДА се ЧЕТКААТ ЗАБИТЕ : Тресете паста за заби пред крцкањето околу четка потоа да се стави во внатрешноста на вашето дете устата и само власт лево кон десно.Исплакнете по употреба.Ова е толку лесно што можете исто така да ги учат вашите деца да го прават тоа!.ДЕЦАТА НЕМА ДА ОМРАЗА ЧЕТКАЊЕ ПОВЕЌЕ : Четкање на забите со редовна четка за заби може да биде болка за деца, што доведува до лош здив и нездрави заби.Овој производ дефинитивно ќе ви помогне да ги учат вашите деца како правилно да се четка забите и да имате здрава уста!.

Додатоци на производот

Рајан е домашно Милениче Материјали Шепа Браќа Безбедно Зафат Fingerbrush четкичка за Заби за Кучиња, Розова/Сина, Неодамнешно
Gokame 360° Бебе У Облик на Четка за заби,Деца U - Облик на Четка за заби, Прирачник Четка за заби Орален Чистење Неодамнешно
Домашно милениче Четка за заби, Заменливи Четка Главата Милениче Чистење на Забите Алатки Електрични Куче Четка Неодамнешно
Youngy Бебе Четка За Заби, Бебе Четка За Заби Природни Пченица Слама Цртан Филм Деца Дете Родено Стоматолошки Неодамнешно
Деца U-Облик на четкичка за Заби за 360° Темелно Чистење,Преносни Мека Прирачник за Обука Четка за заби 6-12 Неодамнешно
Прст четкичка за Заби за Куче, Мачка Безбедност Забната Хигиена Четки Милениче Материјали Неодамнешно
Прст четкичка за Заби за Куче, Мачка Безбедност Забната Хигиена Четки Милениче Материјали

Уникатен Дизајн за домашни Миленици или Бебе : во Овој прст четка за заби карактеристики мека четка мате

DEN 239.76
Четка Бебе KidzSonic Дете и Дете Електрична четкичка за Заби за да Возрасти 3+ Години - Диско Светла, Нежна, Неодамнешно
Четка Бебе KidzSonic Дете и Дете Електрична четкичка за Заби за да Возрасти 3+ Години - Диско Светла, Нежна,

ЗАБАВА во ДИСКО ЧЕТКАЊЕ : Трепкачко диско светла се претвори борбатадачетка за сакатедачетка како наиз�

DEN 468.00
WNSC Милениче Четка за заби, Пет Чистење на Забите Алатки Мека Четка Наежвам Куче Четка за Заби со 3 Бои за Неодамнешно
WNSC Милениче Четка за заби, Пет Чистење на Забите Алатки Мека Четка Наежвам Куче Четка за Заби со 3 Бои за

Одлична за чистење на вашите миленици' забите, им помага да се намали плак и забен камен израстоци, се ел�

DEN 1120.80
Balacoo 3pcs Куче Устата и Забите, Чистење со Четки Куче Четка Милениче Орален Материјали Неодамнешно
Balacoo 3pcs Куче Устата и Забите, Чистење со Четки Куче Четка Милениче Орален Материјали

Не се лизга се справи со дизајн, удобно да се одржи.Меки четки со нежно четкање на вашето домашно миленич

DEN 203.76
WOSHUAI Деца U-Облик на Четка за заби 360°Орален Темелно Чистење Белење Масажа со Меки Силиконски У Облик на Неодамнешно
WOSHUAI Деца U-Облик на Четка за заби 360°Орален Темелно Чистење Белење Масажа со Меки Силиконски У Облик на

[Симпатична четкичка за Заби за деца]Прекрасна диносаурус и крофна форма на четка за заби, го прави деца

DEN 1063.20
Заштитна Одбивни Бебе Четка за заби, четки за заби, Деца Четка за заби, за Младата за Бебе(сина) Неодамнешно
Заштитна Одбивни Бебе Четка за заби, четки за заби, Деца Четка за заби, за Младата за Бебе(сина)

Цртан филм мечка моделирање, целокупната изгледа симпатична и исклучителна, добиете вашето бебе заинте

DEN 203.76
Yardwe 4pcs Деца Автоматско Електрична Четка за заби Цртан филм Деца У Облик на Електрична Четка за заби Цртан Неодамнешно
JINYISI у Облик на Четка за заби, у Облик на Детска Четка за заби, 2-12 Години Силикони Децата u-Облик на Заби Неодамнешно
JINYISI у Облик на Четка за заби, у Облик на Детска Четка за заби, 2-12 Години Силикони Децата u-Облик на Заби

Оваа Uоблик на заби е направен од храна одделение силиконски, со безбедни материјал и без мирис.Тоа е спе

DEN 2018.40
G-заби Симпатична Децата У Облик на Четка за заби - Екстра Мек Бебе Четка за заби, 360 Детска Четка за заби, Неодамнешно
G-заби Симпатична Децата У Облик на Четка за заби - Екстра Мек Бебе Четка за заби, 360 Детска Четка за заби,

[Супер меки за деца]им Даде на децата на безбедно и удобно заб четкање искуство.Производот се користи Uоб

DEN 1941.60
2 парчиња Чисти Забите Двојна Крајот Четка Миленичиња Куче Четка за заби Чешлање Алатка Стоматолошка Заштита Неодамнешно
Бебе Четка за заби, Удобен, Практичен Мат се Справи со 3 Двострано четкичка за Заби за да Дом за Соба за Бања Неодамнешно
MAM Обука четкичка за Заби за Бебиња (1 Бебето Четка со Безбедност Шилд), Бебе Четка за заби со Brushy Мечка Неодамнешно
MAM Обука четкичка за Заби за Бебиња (1 Бебето Четка со Безбедност Шилд), Бебе Четка за заби со Brushy Мечка

На MAM Обука Четка е дизајнирана да нежно чисти babys првите заби со долга рачка која им овозможува на родит�

DEN 119.76