4-Пакет на Деца Деца Деца Девојчиња Момчиња Екстра Мек Наежвам Лесно Контрола Обука Вшмукување База BPA Free Четка за заби Постави w/Travel Прашина Опфаќа

4-Пакет на Деца Деца Деца Девојчиња Момчиња Екстра Мек Наежвам Лесно Контрола Обука Вшмукување База BPA Free

DEN 729.60

Неодамнешно

Това е достапна

4-пакет Дополнителни Мека наежвам детска четка за заби за деца на возраст од 3 и нагоре. (2 x Розова/Зелена и 2 x Жолта Портокал).Главата е дизајниран да се вклопуваат во мали усти и чисти тешко да се стигне до заби на деца.Произведени во ФДУ лиценцирана установа.Најлон влакната, полипропилен & термо-пластични и гумени се справи.PBA и ПВЦ СЛОБОДНИ.Rubberized и моделирана пластична рачка помага малку рацете држат и контрола на четка со леснотија.Многу услужни влакната за да се грижи за деликатна млади непцата и лабава заби.Вшмукување база стапови да countertop за детето е лесно да се достигне.Прашина капи вклучени одлично за складирање и патување.Глава Должина : 1"инчи долго x 1/2" инчен широк.Четка должина : 6.25" инчи од вшмукување база на врвот на четка главата.

Додатоци на производот

2 парчиња Чисти Забите Двојна Крајот Четка Миленичиња Куче Четка за заби Чешлање Алатка Стоматолошка Заштита Неодамнешно
Wosune Детска Четка за заби, Деца Електрична Четка за заби Лесно-Притиснете Полнење на Децата Електрична Четка Неодамнешно
Wosune Електрична Четка за заби, Заби Заби USB Полнење Тајмер услужни Влакната Дете Заби Четка Прекрасна Потсетник Неодамнешно
Деца U-Облик на Четка за заби, Деца У Облик Четка за заби, 360° Орален Чистење на Забите Дизајн, Храна Одделение Неодамнешно
Прст четкичка за Заби за Куче, Мачка Безбедност Забната Хигиена Четки Милениче Материјали Неодамнешно
Прст четкичка за Заби за Куче, Мачка Безбедност Забната Хигиена Четки Милениче Материјали

Уникатен Дизајн за домашни Миленици или Бебе : во Овој прст четка за заби карактеристики мека четка мате

DEN 239.76
Чудо Херои Одмаздници Четка за заби со Капа и Keychain Мини Слика ~ Спајдермен, Хулк, Iron Man, Wolverine (Iron Неодамнешно
Чудо Херои Одмаздници Четка за заби со Капа и Keychain Мини Слика ~ Спајдермен, Хулк, Iron Man, Wolverine (Iron

Шарени Чудо Херои четки за заби се дизајнирани со цел да ги поттикне децата да се четка.Доаѓа со keychain мин

DEN 163.20
Yardwe 4pcs Деца Автоматско Електрична Четка за заби Цртан филм Деца У Облик на Електрична Четка за заби Цртан Неодамнешно
Деца Електрична Четка за заби, Ултразвучно Autobrush Четка за заби Деца со 3 Четка Главата, Целото Устата на Неодамнешно
Деца Електрична Четка за заби, Ултразвучно Autobrush Четка за заби Деца со 3 Четка Главата, Целото Устата на

✿【Високо квалитетен материјал】Направени од храна одделение силиконски.Материјалот е безбедно, не по

DEN 159.84
Healifty 5Pcs U - Облик на Четка за заби Прирачник Бебе Четка за заби Деца Целата Уста Четка за заби со Четкање Неодамнешно
Healifty 5Pcs U - Облик на Четка за заби Прирачник Бебе Четка за заби Деца Целата Уста Четка за заби со Четкање

Овој безбеден производ може да биде многу ефикасен во одржување на вашата babys на оралното здравје.Произ

DEN 398.16
Четка Бебе KidzSonic Дете и Дете Електрична четкичка за Заби за да Возрасти 3+ Години - Диско Светла, Нежна, Неодамнешно
Четка Бебе KidzSonic Дете и Дете Електрична четкичка за Заби за да Возрасти 3+ Години - Диско Светла, Нежна,

ЗАБАВА во ДИСКО ЧЕТКАЊЕ : Трепкачко диско светла се претвори борбатадачетка за сакатедачетка како наиз

DEN 468.00
Рајан е домашно Милениче Материјали Шепа Браќа Безбедно Зафат Fingerbrush четкичка за Заби за Кучиња, Розова/Сина, Неодамнешно
WOSHUAI Деца U-Облик на Четка за заби 360°Орален Темелно Чистење Белење Масажа со Меки Силиконски У Облик на Неодамнешно
WOSHUAI Деца U-Облик на Четка за заби 360°Орален Темелно Чистење Белење Масажа со Меки Силиконски У Облик на

[Симпатична четкичка за Заби за деца]Прекрасна диносаурус и крофна форма на четка за заби, го прави деца

DEN 1063.20
Youngy Бебе Четка За Заби, Бебе Четка За Заби Природни Пченица Слама Цртан Филм Деца Дете Родено Стоматолошки Неодамнешно
Tthxqing Електрична Четка За Заби, У Облик На Автоматско Четка За Чистење Белење На Заби Водоотпорен Дизајн Неодамнешно
G-заби Симпатична Децата У Облик на Четка за заби - Екстра Мек Бебе Четка за заби, 360 Детска Четка за заби, Неодамнешно
G-заби Симпатична Децата У Облик на Четка за заби - Екстра Мек Бебе Четка за заби, 360 Детска Четка за заби,

[Супер меки за деца]им Даде на децата на безбедно и удобно заб четкање искуство.Производот се користи Uоб

DEN 1941.60
Деца Прирачник Четка за заби со У Облик на Меки Силиконски Четка Главата Симпатична Белење Масажа Обука четкичка Неодамнешно