CYHO Текстура Чинијата, Додаток за Полнење Во Хотел;Училиштето;Ресторан;ученичкиот Дом;Канцелариски Простор;Готвење;слаткарница, 253x194x30(MM), Црна, 1 Парче Dinnerware Serveware Та

CYHO Текстура Чинијата, Додаток за Полнење Во Хотел;Училиштето;Ресторан;ученичкиот Дом;Канцелариски Простор;Готвење;слаткарница,

DEN 266.88

Неодамнешно

Това е достапна

Производот е тешко да се бојата за својата сјајна боја.Производот е ставен повеќе непречено за дното анти-пропадна дизајн.Лесно да се чисти.Отпорни на голема температура и heatable.Тоа е да се носат-отпорни и падне-отпорни поради надградба и задебелување на производот.Применливи Прилики : Хотел;Училиштето;Ресторан;ученичкиот Дом;Канцелариски Простор;Готвење;Торта Продавница;Вила;Печење Место;апарати за Домаќинство Боја : Црна Материјали : Меламнин Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 270(G) Должина : 253(MM) Ширина : 194(MM) Висина : 30(MM) Пакет се Вклучени : 1 парче Dinnerware Serveware Табела Tabletop Кујнски садови Карактеристики : производот е тешко да се бојата за својата сјајна боја.Производот е ставен повеќе непречено за дното анти-пропадна дизајн.Лесно да се чисти.Отпорни на голема температура и heatable.Тоа е да се носат-отпорни и падне-отпорни поради надградба и задебелување на производот.Долго-услови услуга живот.Храна-одделение за контакт материјали за хигиена и безбедност.Тоа е удобно да се чувствуваат.Тоа може да се користи за чување на различни видови на храна без да влијаат на чувството на вкус.Без мирис, без восок, без масло.Напомени : не го стави на високо место за да се избегнат повреди.За доброто на вашата фигура, ве молиме промени јадења редовно.

Додатоци на производот

CYHO Erasable Чинијата, Додаток за Полнење Во Канцеларија Соба, Кујна;Поднесување Куќа;Ресторан;Ресторан, 33x113(MM), Неодамнешно
L'entramise Премија за Еднократна употреба Супа, Жито, и Десерт Чинии, 24 оз, 20 Pack (Сив Шкрилец) Неодамнешно
L'entramise Премија за Еднократна употреба Супа, Жито, и Десерт Чинии, 24 оз, 20 Pack (Сив Шкрилец)

Уникатен, модерен форма го отсликува модерна кина и stoneware совршен за вечера забави, свадби, тушеви, и се

DEN 648.00
CYHO Водоотпорен Чинијата, Додаток за Полнење Во Компанијата;Кујната;Поднесување Куќа;Ресторан;Хотел;Готвење, Неодамнешно
Мило за Деца Хартиените Чаши во Ајкула Печати, 12 Унца | 12 оз за Еднократна употреба Хартиените Чаши со Симпатична Неодамнешно
LEMMOM 5 Парчиња 12-инчен Црна Тешки Здрав Густа Пластика Растенијата Чинијата Затворен & Отворено Градина Неодамнешно
LEMMOM 5 Парчиња 12-инчен Црна Тешки Здрав Густа Пластика Растенијата Чинијата Затворен & Отворено Градина

Топ дијаметар 12.2", Дното дијаметар 10.2", Висина 1.4".Најдобро за садови со ширината на дното помалку од 10.2".Ф

DEN 311.76
UPMCT 6 Pack Растенијата Чинијата Цвет Тенџере Капе Коцки, 4 6 8 10 12 Инчен Фабрика Тенџере Чинии за Внатрешна Неодамнешно Најдобра цена
UPMCT 6 Pack Растенијата Чинијата Цвет Тенџере Капе Коцки, 4 6 8 10 12 Инчен Фабрика Тенџере Чинии за Внатрешна

【Сончева светлинаотпорни и Паднеотпорни】бран на растенијата чинијата се направени на сосема нов прем

DEN 215.76
TURECAP Чинијата Влага-Доказ,Не-Деформација, Додатоци Колекции Во Домаќинството/Печење/Кафе/Менза, 12x150(MM), Неодамнешно
TURECAP Чинијата Влага-Доказ,Не-Деформација, Додатоци Колекции Во Домаќинството/Печење/Кафе/Менза, 12x150(MM),

Долгоуслови услуга живот.Парче, цврсти и издржливи.Разумен капацитет, лесно да се одржи на храна.Не е ле

DEN 176.88
CYHO Чинијата, Еколошки,Здрава, Додаток за Полнење Во Ресторан;Кујната;Поднесување Куќа;Хотел, 25x160(MM), Неодамнешно
CYHO Чинијата, Еколошки,Здрава, Додаток за Полнење Во Ресторан;Кујната;Поднесување Куќа;Хотел, 25x160(MM),

Проширам рамката на crimping слив да се спречи вашите раце галење.Производот е ставен повеќе непречено за д

DEN 253.20
RAK Порцелански KZSWSA15S1 Kintzoo Црна Чинијата за Kzswcu30S и Kzswcu23S Случај на 12 Неодамнешно
RAK Порцелански KZSWSA15S1 Kintzoo Црна Чинијата за Kzswcu30S и Kzswcu23S Случај на 12

Фурна безбедно да 572 степени.Високо чип и шок отпорни поради исклучителна цврстина.Доведе Слободни.НеPoro

DEN 5067.84
RAK Порцелански TRCLSA17BC Trinidad Cedar Чинијата за Trclcu28Bc (Пакување од 12) Неодамнешно
RAK Порцелански TRCLSA17BC Trinidad Cedar Чинијата за Trclcu28Bc (Пакување од 12)

Фурна безбедно да 572 степени.Високо чип и шок отпорни поради исклучителна цврстина.Доведе Слободни.НеPoro

DEN 8198.64
Zak! Дизајни Замрзнати Ана & Елса Житни Сад со Слама Неодамнешно
Zak! Дизајни Замрзнати Ана & Елса Житни Сад со Слама

Задржи вашето дете житни млеко во сад и исклучување на подот!Оваа 14.5 оз.лиценциран пластичен сад има вгр

DEN 263.76
6pcs Бамбус Деца Чаши за Хранење на Бебето, Деца Снек Чинии, Садови за Бебе Дете Деца Бамбус Деца Јадења & Неодамнешно
6pcs Бамбус Деца Чаши за Хранење на Бебето, Деца Снек Чинии, Садови за Бебе Дете Деца Бамбус Деца Јадења &

Answer : ___________________________ Note : 1.Не микробранова печка!Најдобри Премија Не се Токсични, Biodegradable Бамбус Јадења з

DEN 214.80
MANO 4Pack Бамбус Чаши за Обновливи Садови Житни Чаши Глупак Боул Снек Сад за Dinnerware Сет(Жаба,Октопод,Крава,Пилешко) Неодамнешно
Lenox 840751 Бел Рај Чинијата Неодамнешно
Lenox 840751 Бел Рај Чинијата

Направена од Lenox коска кина.Акцентирани со платина.Машина за миење садови безбедно.Произведено во САД о

DEN 474.96
TURECAP Чинијата Задебелена,Притисок-Доказ, Додатоци Колекции Во Домаќинството/Училиште/Дом, 83x83x23(MM), Неодамнешно
TURECAP Чинијата Задебелена,Притисок-Доказ, Додатоци Колекции Во Домаќинството/Училиште/Дом, 83x83x23(MM),

Хранаодделение за контакт материјали за хигиена и безбедност.Тоа може да се користи за чување на различ

DEN 498.96
PETFLY Водоотпорен Чинијата, Додатоци за Да HotelCookingCake ShopVillaBaking PlaceHouseholdCompany, 20x160(MM), Неодамнешно
PETFLY Водоотпорен Чинијата, Додатоци за Да HotelCookingCake ShopVillaBaking PlaceHouseholdCompany, 20x160(MM),

Тоа може да се користи за сликарство.Лесно да се добие.Тоа може да бидат поставени и се чуваат за да се за

DEN 142.08
CYHO Еколошки Чинијата, Додаток за Полнење Во Хотел;Кујната;Поднесување Куќа;Кантина;Канцелариски Простор;Готвење, Неодамнешно
Plasticpro за Еднократна употреба Аглеста Пластични Чаши Круг Мали Доделување Боул, Домот за Партијата е, Ужина, Неодамнешно Најдобра цена
HERCOCCI Хрчак Храната Сад, Керамички - Зајакот Храна за Јадење и Вода Сад за Bunny морско свинче Gerbil Ferret Неодамнешно
HERCOCCI Хрчак Храната Сад, Керамички - Зајакот Храна за Јадење и Вода Сад за Bunny морско свинче Gerbil Ferret

【Керамички Материјал】Хрчак чинии се направени од керамички.Нетоксични; се Безопасни, Не се хемиски ко

DEN 359.76
Lenox Република Чинијата, слонова коска, злато Неодамнешно Најдобра цена
Lenox Република Чинијата, слонова коска, злато

Материјал : Брегот На Слоновата Коска Кина.Машина За Миење Садови Безбедно 24 K Злато Акценти.Чип Отпорни.

DEN 483.36
Juju Светот 3 Бебе Чаши со Висок Вшмукување База Set - Одлични за Исхраната на Децата & Години - Фрижидер, Неодамнешно
Juju Светот 3 Бебе Чаши со Висок Вшмукување База Set - Одлични за Исхраната на Децата & Години - Фрижидер,

★ СТРЕССЛОБОДЕН & ПРИЈАТНО : Со Највисок Вшмукување на Располагање за Силиконски Чинии, Уживајте во Кав

DEN 383.28
Circleware Центарот на Топлина Отпорни Стакло Филџани Кафе со Рачка, 2-Парче Сет, Дома и Кујната Забавна Пиење Неодамнешно
CYHO Еколошки Чинијата, Додаток за Полнење Во Хотел;Кујната;Поднесување Куќа;Кантина;Канцелариски Простор;Готвење, Неодамнешно