Светлината Природни Бамбус Читателите за Мажи Жени Soho Hormed Rim Стил Пролет Hinge125-3 (BLK)

Светлината Природни Бамбус Читателите за Мажи Жени Soho Hormed Rim Стил Пролет Hinge125-3 (BLK)

DEN 1862.40

Неодамнешно

Това е достапна

Лесни стилски Soho Horned Rim облик на читателите за жените и мажите.ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИЈА : Леќа Ширина : 51 мм (2.01 инчи) Носот Мост : 20 mm (0.79 инчи) Рамка Должина на : 130 mm (5.12 инчи) Храм Должина : 149 mm (5.87 инчи).Нов модерен дизајн читателот инспириран од најновите модни трендови за мажите и жените.Високо квалитетен материјал, но прифатлива читачи се достапни во различни рамка бои и леќа strenghs.ИСКЛУЧИТЕЛНА ПАКУВАЊЕ : Секој читатели купување доаѓа обезбедени во Работ I-Носат влакна торбичка во рок од исклучителна пакување.Тоа го прави совршен подарок опции за било кој повод!.Овие Работ I-Носат унисекс рог rimmed Soho рамка читателите се на врвот на нивната класа врз основа на стил, квалитет, и пристапност.Квалитетот дизајн обезбедува ергономски удобно се вклопуваат околу вашите храм и неговата диоптрија врз основа леќа елиминира замор на очите.На метал пролет шарки може да го направи тоа подобро се вклопуваат повеќето лице форми.На акрилик леќи нудат јасна поле на визија под власта на вашиот избор.Тие се изработени од поликарбонат и се Карактеристика со Природни бамбус Храмови.Различни magnifications на располагање.ЗАБЕЛЕШКА : Сликите се за повикување само, Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од monitor settings.

Додатоци на производот

Eyekepper 5-Пакет Директно Тенка Става Печат На Метална Рамка Половина-Око Стил Читање Очила Читатели Неодамнешно
Eyekepper 5-Пакет Директно Тенка Става Печат На Метална Рамка Половина-Око Стил Читање Очила Читатели

Пластична рамка.Акрилни леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 1.85 инчи.Леќа висина : 0.9 инчи.Мост : 0.87 инчи.Рак

DEN 429.36
Мулти-Приказ На Една Визија Читателот Модел 69 - Mulberry - Сила +3.75 Неодамнешно
Мулти-Приказ На Една Визија Читателот Модел 69 - Mulberry - Сила +3.75

Единствена Визија Aspheric Леќи.Отпорен на гребење, лесни, тенка леќа.Оптички Квалитет Рамка со пролетта ша

DEN 3118.80
OKH Жени Мажи Читање Очила Сина Светлина блокирање на 5-pack Нераскинливо Читатели Анти замор на Очите Намалување Неодамнешно
LuxSweet Поларните Мечки во Вода Лице Шема Дизајн Памук Перат Обновливи Унисекс Меки и Удобни за Мажи и Жени Неодамнешно
Жените Спецификации Правоаголна Мали Цвеќиња Отпечатоци Пролет Шарки Читање Очила Reader Неодамнешно
Жените Спецификации Правоаголна Мали Цвеќиња Отпечатоци Пролет Шарки Читање Очила Reader

Пластична рамка.Пластични леќи.неполаризирани.Леќа ширина : 55 милиметри.Леќа висина : 32 милиметри.Мост :

DEN 359.76
Анти-сини очила прогресивна smart зум, што се користи за компјутер читање на мобилен телефон Неодамнешно
Анти-сини очила прогресивна smart зум, што се користи за компјутер читање на мобилен телефон

Нерѓосувачки Челик рамка.Леќа ширина : 54 милиметри.Мост : 19 милиметри ★Интелигентни зум : Еден пар на очи

DEN 268.32
AMOMOMA Cateye Читање Очила Сина Светлина Блокирање Очила Анти напрегање на очите Читатели Наочари со Пролетта Неодамнешно Најдобра цена
1.8 mm 5 Парови Eyeglass очила со Очила Очила Против Пролизгување на Силиконски се Држи на Носот Мека Подлога Неодамнешно
1.8 mm 5 Парови Eyeglass очила со Очила Очила Против Пролизгување на Силиконски се Држи на Носот Мека Подлога

Боја Црна.Приближната Мерења : Должина 17mm Висина 1.8 mm.висок квалитет на меки силиконски материјал, удобе

DEN 167.52
IVNUOYI Читање Очила Сина Светлина Блокирање 6 Pack Мода Читателот со Пролетта Зглоб Гроздобер Круг Рамка Наочари Неодамнешно
Нови Дијамант-намалување на Bifocal Прогресивна и Анти-сина Eyewear Ultralight Анти-сина Eyewear Ultralight Неодамнешно
Нови Дијамант-намалување на Bifocal Прогресивна и Анти-сина Eyewear Ultralight Анти-сина Eyewear Ultralight

[Висока Јачина на Лесни Материјали]Тоа е највисок силадатежина односот на било кој метал.Ова исто така з

DEN 167.76
N / Ноќни Назад Перница Читање Backrest, Поместена Читање Перница Анти-Судир, Пренослив и Перат, 6 Големини, Неодамнешно
N / Ноќни Назад Перница Читање Backrest, Поместена Читање Перница Анти-Судир, Пренослив и Перат, 6 Големини,

ИНСТАЛАЦИЈА МЕТОД : Поправат лента на ѕидот, ги усогласат етикети, и потоа притиснете го тоа нежно за да

DEN 470.40
Унисекс Bifocal Очила За Сонце Сонце Читателот Полу-Rimless Рамка Читање Очила Неодамнешно
Унисекс Bifocal Очила За Сонце Сонце Читателот Полу-Rimless Рамка Читање Очила

Пластична рамка.Пластични леќи.неполаризирани.Леќа ширина : 59 милиметри.Леќа висина : 44 милиметри.Мост :

DEN 191.76
Софија Vergara x Згрижување на Грант Alicia Сина Светлина Мулти Фокус Читање Очила Правоаголна Неодамнешно Најдобра цена
Софија Vergara x Згрижување на Грант Alicia Сина Светлина Мулти Фокус Читање Очила Правоаголна

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 642.72
Класичен Не-Bifocal Отворено Читање Очила За Сонце P3 Клучалката - Лесни Удобно Стилски Едноставна Читатели Неодамнешно
WeDai Преносни Ultralight со Кутија Јасно Леќа Зголемувачот Тенка Рамка Виткање Presbyopia Очила за Читање Неодамнешно
WeDai Преносни Ultralight со Кутија Јасно Леќа Зголемувачот Тенка Рамка Виткање Presbyopia Очила за Читање

Предмет : Читање Очила.Материјал : PC,TR.Пол : Унисекс.Пакување : 1* очила+ 1*очила кутија.По услуга : се Купи со

DEN 475.20
MyUV Проѕирен Едноставен Дизајн Нема Логото Јасно Леќа Очила Квадрат Мода Рамки Унисекс Eye Glasses Неодамнешно
MyUV Проѕирен Едноставен Дизајн Нема Логото Јасно Леќа Очила Квадрат Мода Рамки Унисекс Eye Glasses

Пластична рамка.пластични леќи.неполаризирани.Леќа ширина : 50 милиметри.Леќа висина : 30 милиметри.Мост :

DEN 166.80
KoKoBin Ултра-тенок анти-сина читање очила, анти-отсјај очила (Brown, 2.50) Неодамнешно
KoKoBin Ултра-тенок анти-сина читање очила, анти-отсјај очила (Brown, 2.50)

СИТЕ ВО ЕДЕН ОЧИЛА СЕТ : Секој пакет доаѓа со читање очила за мажите и жените заедно со метал картичка сл

DEN 311.76
Рибар Eyewear Тенок Визија Rimless Читање Очила, Сјајна Црна Неодамнешно
Рибар Eyewear Тенок Визија Rimless Читање Очила, Сјајна Црна

Рибар Eyewear Тенок Визија Читателите се farsighted риболовецот е најдобар пријател.Овие читање очила се многу

DEN 237.12
Поставување на Метални Пилот Очила За Читање Неодамнешно
Поставување на Метални Пилот Очила За Читање

Пластична рамка.Пластични леќи.неполаризирани.Леќа ширина : 57 милиметри.Безвременски Дизајн : Aviators обез

DEN 335.76
ОКО за ЗУМИРАЊЕ Дами Мачка Очи читање Очила со Пролетта Зглоб за Жени Неодамнешно
ОКО за ЗУМИРАЊЕ Дами Мачка Очи читање Очила со Пролетта Зглоб за Жени

Увезени.Пати затворање.Поликарбонат рамка.Акрилни леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 52 милиметри.Леќа в

DEN 215.76
Eyekepper 5-пакет за Дизајн Читање Очила за Жените Стилски Читатели Неодамнешно
Eyekepper 5-пакет за Дизајн Читање Очила за Жените Стилски Читатели

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 527.76
LuxSweet Шарени Пеперутки Цвеќиња Шема Лице Декоративни Моден Дизајн Перат Обновливи Унисекс Меки и Удобни Неодамнешно
Eyekepper Мали Овална Круг Читање Очила Гроздобер Мини Читателот Наочари за Мажи Жени Читање со Пролетта Шарки Неодамнешно
Нови Дијамант Намали Bifocal Прогресивна И Анти-сина Eyewear Ultralight Читање Очила со Диоптер Случај Неодамнешно
Нови Дијамант Намали Bifocal Прогресивна И Анти-сина Eyewear Ultralight Читање Очила со Диоптер Случај

Не Поларизирана.Леќа ширина : 52 милиметри 【Дијамант Намали Bifocal Прогресивна Читање Очила】 : прогресивн

DEN 238.80
Рацете Слободни погоден за носене лупа со Светлина, 160% Зголемувачот USB Полнење со Зумирање Визија, Одлична Неодамнешно