ZLDGYG TBDKY Преносни Виткање Леќа Компас Мултифункционален Компас Табла Цртичка Планината Отворено Алатки

ZLDGYG TBDKY Преносни Виткање Леќа Компас Мултифункционален Компас Табла Цртичка Планината Отворено Алатки

DEN 8600.40

Неодамнешно

Това е достапна

Со огледало и долги и кратки collimator, тоа може да заврши хоризонтални визуелна ориентација.Магнетен челик покажувачот на амортизацијата лого на стакло dial.Читањето е лесно и на прецизноста на позиционирањето е загарантирана.Анти-магнетно и анти-мешање, се прилагодат на различни груби средини.Анти-магнетни функција може безбедно да се позиционира во мини, мини, полиња, и џунглите.Со огледало и долги и кратки collimator, тоа може да заврши хоризонтални визуелна orientation Magnetic челик покажувачот на амортизацијата лого на стакло dial.Читањето е лесно и на прецизноста на позиционирањето е загарантирана.Анти-магнетно и анти-мешање, се прилагодат на различни груби средини.Анти-магнетни функција може безбедно да се позиционира во мини, мини, полиња, и џунглите.Опис на секој дел : 1 : Долго sight2 : dial3 : Магнетни needle4 : Долго level5 : Мали sight6 : Горниот cover7 : Mirror8 : Поврзување hinge9 : Магнетна игла brake10 : Кружни level11 : Компас indicator12 : управување wheel13 : shellquantity : 1.

Додатоци на производот

Mayzhi Отворено Mountaineering Материјали Воена Компас Чадор Јаже Плетење Алатка Пакет Живот Нараквица(Црна) Неодамнешно
Mayzhi Отворено Mountaineering Материјали Воена Компас Чадор Јаже Плетење Алатка Пакет Живот Нараквица(Црна)

Професионални отворено производи, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се

DEN 696.00
Mayzhi Отворено Мулти-Функција Компас Опстанок Mountaineering Кампување Воена Види Чадор Јаже Плетење Пешачење Неодамнешно
Mayzhi Отворено Мулти-Функција Компас Опстанок Mountaineering Кампување Воена Види Чадор Јаже Плетење Пешачење

Професионални отворено производи, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се

DEN 410.40
Тип-III 4pc Течност Исполнета Лизга-на Компас во Собата за Watchband или Paracord Нараквици (2. Генерација) Неодамнешно
Тип-III 4pc Течност Исполнета Лизга-на Компас во Собата за Watchband или Paracord Нараквици (2. Генерација)

Димензии : 1"(24mm) x 1"(24mm).Сет од 4 Индивидуални Течност Исполнета Compasses за Точни Читања.Се вклопува до 3 / 4"(20mm)

DEN 142.80
12 Компјутери Копчето Компас, 20mm Мини Џеб Масло Исполнет Компас за Пешачење Кампување Активности на Отворено Неодамнешно
Уништува Удобен, Здрав и Издржливи Лесни Отворено Компасот, Компасот, за Патување Отворено Авантура Неодамнешно
Уништува Удобен, Здрав и Издржливи Лесни Отворено Компасот, Компасот, за Патување Отворено Авантура

Скалата е прецизен и јасен, висока прецизност, практични и корисни.Може да се користи како компас, и прен

DEN 234.96
Г-дин Пен - Професионални Геометрија Поставите Метал Компас, 7 компјутери, Геометрија Прецизност Алатка Сет Неодамнешно
SGZYJ Отворено Пешачење Campass Преносни Мултифункционален Компас Кампување Пешачење Алатка Додатоци Пиратски Неодамнешно
Античкиот Гроздобер Месинг Компас 4 Наутички Sundial Месинг Компас Неодамнешно
Античкиот Гроздобер Месинг Компас 4 Наутички Sundial Месинг Компас

➟【МАТЕРИЈАЛ】 : Месинг | Крај : Како што е Прикажано Во Слика ➟【СПЕЦИФИКАЦИЈА】 : Компас Големина : 4 Инч

DEN 1558.80
AceCamp Munkees Мали Компас и Термометар Keychain, Мини Џеб Големина Водоотпорен Keyring Опрема за Кампување, Неодамнешно
AceCamp Munkees Мали Компас и Термометар Keychain, Мини Џеб Големина Водоотпорен Keyring Опрема за Кампување,

ГОЛЕМИНА Ова keyring е за 2.5" долго.ФУНКЦИИ Удвојување како компас и термометар (чита целзиусови степени & ф

DEN 142.80
GSPORTFIS Пешачење Насока Навигација Паркирање на Автомобил Компас Велосипедизам Водич Топката Прилагодливи Неодамнешно
Mayzhi Отворено Бараат Кампување Mountaineering Мулти-Функција Чадор Јаже Компас Мажите Воена Watch(Бела Пустината Неодамнешно