Растенијата керамички леќата тенџере кујна материјали домаќинство леќата кутија сет комбинација леќата шише

Растенијата керамички леќата тенџере кујна материјали домаќинство леќата кутија сет комбинација леќата шише

DEN 540.00

Неодамнешно

Това е достапна

Висок квалитет : направен од високо-квалитетна храна-одделение материјали, без BPA, нема штетни материи.Издржливи садовите за складирање може да се користи за долго време, што е добро за вас и безбедно за вашето семејство.Мултифункционален дизајн, класифицирани складирање, уредни и уреден; посебна амбалажа дизајн, цврсто запечатени; различни модели и стилови се наменети за лесен за складирање.Порцелански дебели и практични материјал, двете изглед и практичност, подобро да ја заштитите рацете на различни бои, различни зачини, не треба да се смета;.Лесно да се чисти, понудата проштална на болни чистењето, многу user-friendly, да ги задржи вашите кујната кабинет или простор за складирање на цел.Простор за заштеда на дизајн, овие контејнери може да спаси многу простор во вашиот простор за складирање фрижидер, замрзнувач или кабинет, со цел подобро да се организира кујна.Материјал : Керамички Спецификација : 380ml Големина : 11*8.2 cm Апликација : погоден за чување на разни зачини, кафе, грав и други храна материјали За производот : 1. Керамичките производи имаат повеќе или помалку неизбежна мали дефекти во изгледот, како што се нерамна глазура во боја, мали меурчиња, мали црни точки, нерамна глазура или глазура истекување, што е нормално. 2. Керамика се кршливи, ве молиме поставете ги надвор од дофат на деца 3. Не користите хард објекти да ги глазура, така што нема да предизвика гребнатини 4. На производи се сите направени во вид.Бојата разликата предизвикани од објективни причини како што се на екранот и осветлувањето е нормален феномен. 5. На производи се рачно се мери со грешки, и сè е предмет на вистински производ примени.

380ml Size: 11*8.2cm Application

Додатоци на производот

Чаша Масло Шише Вкус Шише Со Лажица Мед Тегли Интегрирани Пипер Материјал Тунелот Кутија Сол Резервоарот Сет Неодамнешно
GLLP Леќата Тегла Поставите Сол Шеќер Домаќинство Стакло Складирање Леќата Тегла Запечатени Леќата Кујна Резерви Неодамнешно
OUEJEF Зачин Контејнери, Три-парче Стакло Леќата Тегла, Креативни Кујнски Прибор, Сол Shaker Шеќер Сад, Дрвени Неодамнешно
OUEJEF Зачин Контејнери, Три-парче Стакло Леќата Тегла, Креативни Кујнски Прибор, Сол Shaker Шеќер Сад, Дрвени

◆круг мали ознаки, ова е повеќе окофаќање со едноставна, но впечатлива црно бел дизајн, кој може подобро

DEN 1593.60
Хавајски Гордост Shoyu Пилешко Сос, Сет од 6 (2.9 мл) Неодамнешно
Хавајски Гордост Shoyu Пилешко Сос, Сет од 6 (2.9 мл)

Хавајски Гордост Shoyu Пилешко Сос прави голема маринада.Сет од 6 Направен во сад.Сега Shoyu Кокошка е брзо и

DEN 674.16
Гроздобер Рака-Насликани Керамички Condiment Тегла Тенџере со Бамбус Фах Cruet Поставите Лажица и Капаци за Неодамнешно
Гроздобер Рака-Насликани Керамички Condiment Тегла Тенџере со Бамбус Фах Cruet Поставите Лажица и Капаци за

❤Материјал : Висококвалитетна и безбедна керамика ќе не ослободи штетни супстанции, и имаат силна кисе

DEN 143.76
Condiment шишиња Зелено Растение Печатени Керамички Леќата Шише Chopstick Складирање Кутија Масло Тенџере Сол Неодамнешно
Condiment шишиња Зелено Растение Печатени Керамички Леќата Шише Chopstick Складирање Кутија Масло Тенџере Сол

Тоа не само што изгледа добро, но, исто така, има силна practicability и добра запечатување, влагадоказ, антикор

DEN 1528.80
TJLSS Керамички Сина Чаши Шеќер Condiment Садови Зачин Тегли Леќата Кутија со Капак Лажица и Лента Неодамнешно
TJLSS Керамички Сина Чаши Шеќер Condiment Садови Зачин Тегли Леќата Кутија со Капак Лажица и Лента

Леќата кутија со лажица, висока температура отпор, отпорност на корозија, оловобесплатно, нетоксични, н

DEN 4483.68
Сервер Производи за сексуално и репродуктивно-2-ДИ-80150 Капка-во Ладна Храна Серверот Станица, 2 или 3-Jar Неодамнешно
Сервер Производи за сексуално и репродуктивно-2-ДИ-80150 Капка-во Ладна Храна Серверот Станица, 2 или 3-Jar

Ладна Храна Серверот Станица 2 или 3Jar Изолирани База.DropIn (2 или 3) Тегли и (2) Мраз Пакети (94141) Капацитет.При

DEN 5219.04
CYHO Расклопуваат Castor Ароматичните Шише, Додаток за Полнење Во Ресторан;Кујната;Трговски Центар;Отворено Неодамнешно
Carlisle FoodService Производи Сан Jamar FP9248FL EZ-Студ Нерѓосувачки Челик Храна Првично Центар, 25-1/4 Ширина Неодамнешно
Carlisle FoodService Производи Сан Jamar FP9248FL EZ-Студ Нерѓосувачки Челик Храна Првично Центар, 25-1/4 Ширина

Ефикасна Храна Prepping – Повеќенаменски станица идеален за чување toppings организирани за одржување и служа

DEN 17377.44
TURECAP Монтажни Castor Ароматичните Шише, Додатоци Колекции во Простор за Складирање/Лабораториски/Кујна/Трговски Неодамнешно
Condiment шишиња Керамички Леќата Кутија Леќата Тенџере Поставени апарати за Домаќинство, Кујна Леќата Тенџере Неодамнешно
Добар Дизајн Работи Фабрика Тенџере Маска Неодамнешно
Добар Дизајн Работи Фабрика Тенџере Маска

Направен од 100% памук.Современ дизајн за дома или канцеларија растенијата.Погоден за внатрешна употреба

DEN 495.36
YARDWE Зачин Тегли Гроздобер Керамички Condiment Тенџере Двојна Сол Шеќер Пипер Зачин Сад Авто Сервис Леќата Неодамнешно
YARDWE Зачин Тегли Гроздобер Керамички Condiment Тенџере Двојна Сол Шеќер Пипер Зачин Сад Авто Сервис Леќата

Направени од високо квалитетни керамички материјал, издржлив.Ова е леќата тегла.Едноставен дизајн, пог

DEN 503.76
Сан Jamar BD100S 2 Парче Купола и Мини Купола Snap на Caddies Сет Неодамнешно
Сан Jamar BD100S 2 Парче Купола и Мини Купола Snap на Caddies Сет

Голем Капацитет – Длабоко коцки се идеални за сите на вашиот condiment и гарнитури за обука и служат на потр

DEN 256.32
CHXIHome Херметички Храна Садовите за Складирање, Контејнери Запечатување на Чување на Храната Пластични Свежи Неодамнешно
ZZWZM Керамички Леќата Тенџере Комбинација Три Тенџере Сет, апарати за Домаќинство, Кујна Condiment Шише Неодамнешно
ZZWZM Керамички Леќата Тенџере Комбинација Три Тенџере Сет, апарати за Домаќинство, Кујна Condiment Шише

Материјал : керамички, применливи простор : кујна.Едноставни и стилски дизајн, погоден за сите јадење ма

DEN 5132.16
5 Компјутери Порцелански Шеќер Сад во Собата ,Керамички Плоштадот Condiment Садови со Капак и Лажица,Леќата Неодамнешно
5 Компјутери Порцелански Шеќер Сад во Собата ,Керамички Плоштадот Condiment Садови со Капак и Лажица,Леќата

❤【Безбедност】 : Нашата внимателно избрани висококвалитетни и безбедни керамика ќе не ослободи штетни

DEN 695.76
Omita Condiment Садови со Бамбус Капаци и Лажици сет на 3, Muti-Функционална Круг Зачукуваше Стакло Condiment Неодамнешно
Omita Condiment Садови со Бамбус Капаци и Лажици сет на 3, Muti-Функционална Круг Зачукуваше Стакло Condiment

На леќата контејнери во собата може да се користи за да се одржи разни мирудии, како што се шеќерот, сол,

DEN 622.80
Condiment шишиња Мат marbled керамички леќата лименки еден сол лименки домаќинство леќата кутија кујна леќата Неодамнешно
Condiment шишиња Мат marbled керамички леќата лименки еден сол лименки домаќинство леќата кутија кујна леќата

Тоа не само што изгледа добро, но, исто така, има силна practicability и добра запечатување, влагадоказ, антикор

DEN 2270.40
RUIJIJ Керамички Зачин Тегла Лименки Одговараат Ансамбл Леќата Кутија Три Мрежа Леќата Condiment Кутија Кујна Неодамнешно
RUIJIJ Керамички Зачин Тегла Лименки Одговараат Ансамбл Леќата Кутија Три Мрежа Леќата Condiment Кутија Кујна

★Премиум квалитет : Изработени од високо квалитетен материјал, држи вашиот зачин свежи, мирис за слобод

DEN 1939.20
10 мл Стакло Зачин Тегли Сет на 3 - Condiment пластични садови Садови со Бамбус Капаци, Лажици, База - Леќата Неодамнешно
10 мл Стакло Зачин Тегли Сет на 3 - Condiment пластични садови Садови со Бамбус Капаци, Лажици, База - Леќата

ДИЗАЈН : Оваа трипарче condiment тегла може да се задоволат дневните потреби од дома.Секој зачин тегла е опре

DEN 431.76
LOYUYU Кујна Стакло Зачин Тегли Seasonning Кутија Сет од 6, Condiment Садови Зачин Тегли со Лажици, Масло Шише Неодамнешно
LOYUYU Кујна Стакло Зачин Тегли Seasonning Кутија Сет од 6, Condiment Садови Зачин Тегли со Лажици, Масло Шише

【Издржлив Материјал】 Направен од висок квалитет на чисто стакло+ храна одделение силика гел, висока те

DEN 671.76
Tablecraft 6 Мл Вртат Пластични Shaker со Перфорирани Хром Позлатен Врвот Неодамнешно
Tablecraft 6 Мл Вртат Пластични Shaker со Перфорирани Хром Позлатен Врвот

Материјал : Поликарбонат и Хром Позлатен Лим.Перфорирани Капак.Совршен за Рендан Chesses.Се Вртат Пластичн

DEN 233.52
Condiment шишиња Кујна Материјали Мермерна Текстура Леќата Тегла Поставите Керамички Cruet Сол црн Пипер Шише Неодамнешно
Леќата PP Шише Мулти-цел Леќата Тегла Лесно Рефил Голем Капацитет 1 Неодамнешно
Леќата PP Шише Мулти-цел Леќата Тегла Лесно Рефил Голем Капацитет 1

Тоа е лесно да се најде складирање носителот кој доаѓа со четири токи кои имаат капак цврсто на поле, за

DEN 155.52