SALEX Магнетни Мобилен Телефон Држач за Автомобил Табла и Шофершајбната. 360 Степен Ротација Ѕид. Универзална Вртливата Kit (со 2 Метални Плочи) за Мажи. Компатибилен со У

SALEX Магнетни Мобилен Телефон Држач за Автомобил Табла и Шофершајбната. 360 Степен Ротација Ѕид. Универзална

DEN 239.76

Неодамнешно

Това е достапна

;☑ КОМПАТИБИЛЕН СО (сите уреди за мерење помалку од 13 унци (~370 gramm) и големини на екран до 7 инчи) : i Phone 12, 11 Про, Xs Max, Xr, 8 плус, 7s/7 плус, 6s плус, 5/5В/5 S/SE i Pad Samsung Галакси S20, S10+/S10e/S9+/S8+/S7 edge/S6/Note9/Note8/Note5/A9/О7 Google Nexus LG Meizu Huawei Motorola, HTC и другите паметни телефони, таблети и GPS.✪ ПРЕДНОСТИ : 360 степени Слободни Ротација, Цврстата алуминиумска, 8 силни магнети, Multifunctionality, Сигнал lossless▣ НА ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : Сребро Магнетни Автомобил Планината x 1.ВАШИОТ ТЕЛЕФОН НЕМА ДА ПАДНЕ Шофершајбната видиме вртливата планината сет за автомобил на контролната табла, канцеларија, кујна, гаража изработени од високо квалитетни алуминиумски легури и 8 вграден моќен neodymium магнети, со што ќе се обезбеди вашиот уред од паѓање додека возите.Ако имате било какви прашања во врска со Salex Вртливата Телефон Носител на, ве молиме слободно контактирајте со нас за одговор!✒ НАСТАВА : се Исчисти монтажа позиција на било каква рамна површина во канцеларија, во автомобил или дома (употреба на влажна и сува брише во комплетот);Стап за телефонот автомобил лулка на монтажа позиција;да се Држи на некоја Заштитна фолија за телефон, мини таблет, GPS или вашиот случај;Стап со Метална Плоча на некоја заштитна фолија или на телефонот или вашиот случај;не ставајте го вашиот телефон на Вртливата Прилагодливи Планината околу 30 минути за да бидете сигурни дека тоа ќе се држи стабилно.3 м лепило диск (1+1 резервни). 1 парче на прилично сребро магнетни планината може да носи уреди тежина до 13 унци (~370 gramm) и прилагодливи штанд ќе работи совршено со повеќето мнозинство бендови на паметни телефони со заштитни случај, таблети и GPS уреди : i Phone 12 Про, 11, Xs Max, Xr, X, Плус 8, 7, 6s, Samsung Галакси S20/S10+/S10e/S9+/S8+/S7/S6, Edge, Note9/Note8, HTC ONE, LG, Sony Xperia, Google Nexus Пиксели.Заштитни филмови. 360 степени СЛОБОДНИ РОТАЦИЈА Со метал топката во средината на Симпатична Магнетни Телефон Автомобил Монтажа за Табла, Клупа, Огледало, Шофершајбната можете слободно да ја ротирате вашиот телефон, таблет и GPS.УНИВЕРЗАЛЕН АВТОМОБИЛ ПЛАНИНАТА Мултифункционален магнетни телефон заграда може да се користи не само во автомобил, но, исто така, внатре и надвор од вашиот дом.ШИРОКО КОМПАТИБИЛНОСТ Универзален Мобилен Телефон Носителот Мини Комплет за статистика, автомобил цртичка и дома.Ќе ни биде мило да те видам повторно!Ако сте задоволни со Симпатична Мобилен Телефон се Качи во Собата за (Стап На Автомобил на контролната Табла, оставете преглед, те молам!.SALEX Најдобар Магнетни Phone Држач за Автомобил на контролната Табла, Шофершајбната, Огледало, Маса, Ѕид.Со користење на овој магнетни телефон лулка лесно Можете да примате повици, да слушате музика и да се движите додека возите.На пример, можете да се држиме Магнетното Автомобил Монтирање на ѕид или маса за да се одржи телефони, клучеви, ножеви во кујната, мали алатки во гаража. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА Уживаат 100% висок quallity, ЕДНА година бесплатен замена и животниот век на техничка поддршка.Влажни и суви брише - 1 пар.Сребро Метална Плоча x 2.

Додатоци на производот

DUzhen Универзален Автомобил Вшмукување Чаша Планината Заградата Phone Држач за 6-86mm Мобилен Телефон (Црна) Неодамнешно
DUzhen Универзален Автомобил Вшмукување Чаша Планината Заградата Phone Држач за 6-86mm Мобилен Телефон (Црна)

1 Безжична брзо полнење, инстант полнење, интелигентни идентификација 2 Удобен операција, лесно да ги со�

DEN 429.60
Phone Држач за Автомобил, WixGear Универзална Табла Криви Телефон Автомобил Вшмукување Чаша Планината Држач Неодамнешно
Phone Држач за Автомобил, WixGear Универзална Табла Криви Телефон Автомобил Вшмукување Чаша Планината Држач

Долго, Криви И Цврстата Рака : Овој автомобил телефон планината има криви долго рака, домот, како и вашио�

DEN 311.76
XUBIAODIAN Мобилен Телефон Држачот за CarWireless Полнење,Заградата,Електрични Универзална Сензор Заграда, Неодамнешно
XUBIAODIAN Мобилен Телефон Држачот за CarWireless Полнење,Заградата,Електрични Универзална Сензор Заграда,

Постои сунѓерот подлога на автомобил телефон носителот, кој може да се осигурате дека вашиот мобилен те

DEN 1224.00
Holzarte Франција тежок Случај за iPhone 5/SE/5S Задниот Поклопец Неодамнешно
Holzarte Франција тежок Случај за iPhone 5/SE/5S Задниот Поклопец

Дизајниран за Apple i Phone.Висока резолуција дизајн на печатени во грбот.Направи со КОМПЈУТЕР и TPU.Тенок диза

DEN 1231.20
KGJQ Мобилен Телефон Носителот Стојат Т-Облик 360-Степен Ротација Автомобил Магнетни Мобилен Телефон Носителот Неодамнешно
Auvem Автомобил Телефон Планината Носителот, Универзален Телефон за во Автомобил Воздухот се Пропустливи Планината Неодамнешно
LUNQIN Автомобил Phone Држач за -2017 Mazda 6 Авто Додатоци за Навигација Заградата Ентериерно уредување Неодамнешно
LUNQIN Автомобил Phone Држач за -2017 Mazda 6 Авто Додатоци за Навигација Заградата Ентериерно уредување

Специјален мобилен телефон носителот, само за Mazda 6 20162017 Посветен база, не е блокирање на навигација на е�

DEN 575.76
Универзална Шофершајбната Автомобил Прозорец Планината Клупа Вшмукување Чаша Носителот Лулка за Samsung Еп Неодамнешно
TECOTEC ( 2 во 1-Телефон & Таблета ) Надгради Автомобил Чаша Носителот Телефон Планината, Универзална Прилагодливи Неодамнешно
[Надгради 15in] TORRAS Магнетни Автомобил Чаша Носителот Телефон Планината Прилагодливи Gooseneck Чаша Носителот Неодамнешно
2 во 1 Телефон Носителот Полнач за во Автомобил Телефон на Држачот за Монтирање на Безжични Полнење Phone Држач Неодамнешно
LIAZNGNA автомобил Додатоци Автомобил Телефон Носителот Против Пролизгување Мат Прилагодливи Растојание Мобилни Неодамнешно
Магнетни Телефон Автомобил Планината 2in1 Дизајн, Одговара на Воздухот се Пропустливи, Шофершајбната и Табла, Неодамнешно
WSNYY Мобилен Телефон Држач за Мобилен Телефон за во Автомобил Носител на Автомобил на Пропустливи Мобилен Неодамнешно
Крамер Електроника Tbus-10XL Внатрешна Рамка T10F-33 Неодамнешно
Крамер Електроника Tbus-10XL Внатрешна Рамка T10F-33

Answer : ___________________________ NOTE : TBкуќиште, внатрешна рамка, моќ штекер(s), кабелот за напојување T10 F−33 содржи 3 моќ

DEN 1286.40
Вешта NFKJ-S04+Z09 Мини Мобилен Држач за iPhone и Другите паметни телефони - Мало Пакување - Црна Неодамнешно
Вешта NFKJ-S04+Z09 Мини Мобилен Држач за iPhone и Другите паметни телефони - Мало Пакување - Црна

Лесен, лесен застане за вашиот Android Паметен Телефон или i Phone.Прилагодливи планината sercurely држи телефонот

DEN 300.00
Blackpink Штекер 360 Степен Ротација на Мобилен Телефон Прстот на Носителот Поп Зафат Стои со Автомобил Планината Неодамнешно
Abimy Шофершајбната Телефон Монтажа за Автомобил, Вшмукување Чаша Телефон Носителот, Универзален Мобилен Телефон Неодамнешно
Тешки Временски услови Отпорни Велосипед/Мотоцикл Handlebar Планината Носителот Наменета за Samsung Галакси Неодамнешно
Тешки Временски услови Отпорни Велосипед/Мотоцикл Handlebar Планината Носителот Наменета за Samsung Галакси

Силните, прилагодливи, антивибрации менгеме се направени од издржлив материјал и сигурно се вклопува и

DEN 642.00
Kiket Универзална Магнетни Телефон Монтажа за Автомобил Надградба 8X Магнети Силен Магнет Мобилен Телефон Носителот Неодамнешно Најдобра цена
Телефонот се Држиме Планината, Почетник Компјутер Планината Велосипедизам Додаток, Преносни за Велосипедизам Неодамнешно