Верски Снабдување Cruet Сет со Послужавник

Верски Снабдување Cruet Сет со Послужавник

DEN 6600.00

Неодамнешно

Това е достапна

Верски Снабдување Центар.Т-88 G.Cruet Сет со Лента.Cruet Сет со Лента.Оваа прекрасна стаклена Cruet Сет карактеристики на 24kt злато позлатен послужавник, гравирани со убави цвеќиња дизајн со dove, на врвот од стеблото, (2) страна разнесени cruets со гравирани крстови, стакло тапа и рачки.Секој cruet е 6" висок и се држи до 10 мл.лента мерки 10-1/2" x 5-1/2".

Додатоци на производот

Резервоари, 2 керамички резервоари со херметички затворачи, керамички складирање сад со бамбус капак користи Неодамнешно
Кујна Занает Свет на Вкусови Маслиново Масло Drizzler Може, 500 ml (17.5 fl мл) - Сина Неодамнешно
Кујна Занает Свет на Вкусови Маслиново Масло Drizzler Може, 500 ml (17.5 fl мл) - Сина

Заврши вашите омилени Медитерански јадења во автентичен стил.Само додадете вкусна drizzle на маслиново ма�

DEN 737.52
Foodesign Бои на Италија Тоскана Зелена Керамички Cruet Неодамнешно
Foodesign Бои на Италија Тоскана Зелена Керамички Cruet

Тоскана Зелена Керамички.Претставува богата историја и жива култура на Италија.Служат оброците при дод

DEN 719.76