Cupcake Кутии, Dasofine 9.33 x 6.22 x 2.95 6 Cupcake Контејнери 15 КОМПЈУТЕРИ Cupcake Превозникот, Храна Одделение Kraft Cupcake Носители за Колачиња, Muffins и Колачи (Бела)

Cupcake Кутии, Dasofine 9.33 x 6.22 x 2.95 6 Cupcake Контејнери 15 КОМПЈУТЕРИ Cupcake Превозникот, Храна Одделение

-186 %

DEN 280.32

Неодамнешно

Това е достапна

Заштита Дизајн - Cupcake Превозникот со вметнување да separete секоја торта за заштита на непроменети еден.Ниска Цена - 15pcs на 6 cupcake превозници за вкупно 90 cupcakes, одлична за роденден.Врвен Квалитет - Дебели, пекарница-одделение картон за да ги задржи вашите вкусни cupcakes свежа и влажна, совршен за превозот.Мулти - Use - Cupcake пакување задржете било кое лекување, кифла, пекарница, бонбони, truffle, пита или слатки, торта или колаче во кутија.Лесно да се Соберат - Пекарски cupcake кутии со вметнување, лесно да се соберат во секунди.Секој може да го направи тоа.Тип на производ : Држете 6 cupcakes cupcake кутии масовно 15 pieces Color : White Box Големина : Прибл. 9.33"(L)*6.22"(W)*2.95"(H)е Применливо големина : Прибл. 1.96"-2.55"дијаметар(прилагодливи),2.87"(H)Материјал : Висок квалитет cardboard Package се Вклучени : 15 cupcake кутија со 15 вметнете носители.

Додатоци на производот

Hemoton 20pcs Kraft Хартија Пекарница Кутии Тесто Кутија Cupcake Превозникот Кутии за Пакување со Јасно Срце Неодамнешно
Hemoton 20pcs Kraft Хартија Пекарница Кутии Тесто Кутија Cupcake Превозникот Кутии за Пакување со Јасно Срце

Овие cupcake подарок кутии се направени од храна одделение еколошки kraft хартија и ПВЦ материјали, кои се без

DEN 450.96
Funshowcase Маѓепсана Самовила Градина Cupcake Topper и Случај во Собата, вклучуваат 48 Toppers и 24 Случаи Неодамнешно
Funshowcase Маѓепсана Самовила Градина Cupcake Topper и Случај во Собата, вклучуваат 48 Toppers и 24 Случаи

Да се направи на Greaseproof хартија.Дизајн со флорални самовили, со 24 компјутери и цвеќиња пеперутки topper как�

DEN 287.76
Kraft Cupcake Кутии Индивидуални Cupcake кутија со Прозорец Insert и да се Справи Тесто Cupcake Контејнери Неодамнешно Најдобра цена
Kraft Cupcake Кутии Индивидуални Cupcake кутија со Прозорец Insert и да се Справи Тесто Cupcake Контејнери

【Пакет Вклучуваат】 : 50 x cupcake кутии,50 x cupcake инсерти,кутии и внесува дојде рамен спакувани,лесно за чување

DEN 479.76
Yotruth Божиќ Cupcake Кутии се Одржи 12 Cupcakes,20 Пакети Пекарница Кутии со Прозорецот 14x10x3.5 Cupcake Неодамнешно
Yotruth Божиќ Cupcake Кутии се Одржи 12 Cupcakes,20 Пакети Пекарница Кутии со Прозорецот 14x10x3.5 Cupcake

【Лесно да се соберат 】Секоја пекарница кутија е дизајниран со рецка дека е лесно да се свитка, што го пр

DEN 669.12
Himetsuya 4 Празнина Cupcake Кутии -50 пакети -Пластовидно Редовни Cupcake Превозникот Носителот, Подебели Неодамнешно Најдобра цена
Himetsuya 4 Празнина Cupcake Кутии -50 пакети -Пластовидно Редовни Cupcake Превозникот Носителот, Подебели

【CUPCAKES ОДГОВАРА УБАВО】 cupcake кутии се многу погодни за стандарден cupcake со прилично piped куполата на buttercream.

DEN 719.76
Joocoo 12pcs Јасно Cupcake Кутии Поединец, Црна Внесува Cupcake Превозникот Носителот Кутија, BPA-Free (Црна) Неодамнешно Најдобра цена
Joocoo 12pcs Јасно Cupcake Кутии Поединец, Црна Внесува Cupcake Превозникот Носителот Кутија, BPA-Free (Црна)

Јасно Cupcake Кутии Индивидуални Материјал : Ова транспарентен cupcake кутии направени од високо квалитетна Х�

DEN 383.76
Cupcake Кутии со Инсерти 6 Носители,9x6x3inch Голема Бела Стандардна Пекарница Кутии со Прозорецот Храна Одделение Неодамнешно Најдобра цена
Индивидуални Cupcake Сад со Капак Јасно Купола Индивидуални Пластични Cupcake Кифла Еден Контејнер Кутии Еден Неодамнешно