Влажни Флорални Пена Прстени за Свежо Цвеќе Аранжмани (во 12, 2 Парчиња)

Влажни Флорални Пена Прстени за Свежо Цвеќе Аранжмани (во 12, 2 Парчиња)

DEN 527.76

Неодамнешно

Това е достапна

Влажни Цвет Пена : Користете го овој влажни цвет пена за цветни аранжмани, пред вратата венци, или centerpieces на претстојните свадба, бебе туш, роденден или годишнина.Подготвен да се Користи : Секој флорални пена круг доаѓа во зелена пластичен сад за удобен и лесен цвет организирање и дренажа; да се организира, едноставно притиснете го цвет произлегува во пена прстен, а потоа ставете го во вашиот саканата вазна или контејнер.Сигурен Квалитет : Нашите високо-квалитетни растителни пена ќе се обезбеди свежо цвеќе и зеленило останете хидрирани и сигурно во место, е идеален за чување прикажува, саеми, и цвеќарницата продавници.Совршена Големина : Секој круг флорални пена прстен има надворешен дијаметар на 12 инчи, додека внатрешниот дијаметар мерки 2 инчи; совршено големина за planters, вазни, и садови.Она што се Вклучени : Вклучува 2 цвеќарницата пена круга.

Додатоци на производот

FloraCraft Флорални Пустината DryFōM Тули 1.9 Инчен x 2.9 Инчен x 6.9 Инчен Зелена Неодамнешно
FloraCraft Флорални Пустината DryFōM Тули 1.9 Инчен x 2.9 Инчен x 6.9 Инчен Зелена

Овој пакет содржи еден 1.9" x 2.9" x 6.9" Пустината Dry FōM тула.Мека, неporoструктура е најдобро за организирање кр

DEN 192.48
SHENPIN 4pcs Круг Флорални Пени,DIY Цвет Аранжман Уметност Букет Свежо Зачувување Исушени Цвеќиња Обликувањето Неодамнешно
Зелена Цвеќиња Пена Тули за Décor и Уметности и Занаети (2 Парчиња) (4 x 3 x 2 in.) Неодамнешно
Зелена Цвеќиња Пена Тули за Décor и Уметности и Занаети (2 Парчиња) (4 x 3 x 2 in.)

Две Суви Пена Тули од Зелена Небото Бренд Занаети.Секоја Тула Мерки 4 Инчи со 3 Инчи со 2 Инчи.Види Зелена

DEN 167.76
zmigrapddn Цвет Аранжман за Полнење, Апсорпција Цвет Носителот Лак Вратата Tabletop Цвет Аранжман Материјал Неодамнешно
zmigrapddn Цвет Аранжман за Полнење, Апсорпција Цвет Носителот Лак Вратата Tabletop Цвет Аранжман Материјал

Материјал : Ова флорални пена база е направен од пластика и цвет кал, тоа може да одговара на било какви с

DEN 280.80
FloraCraft CraftFōM Плоштад Торта Форма 4 Инчен x 9.8 Инчен x 9.8 Инчен Бела Неодамнешно
FloraCraft CraftFōM Плоштад Торта Форма 4 Инчен x 9.8 Инчен x 9.8 Инчен Бела

Овој пакет содржи еден 4" x 9.8" x 9.8" плоштад бела Craft FōM торта форма.Направени со рециклирани пластични!.Одл

DEN 574.32
Happyyami 3Pcs Практични Сферични Флорални Цвет Аранжман Пени Градинарство Алатки Неодамнешно
Happyyami 3Pcs Практични Сферични Флорални Цвет Аранжман Пени Градинарство Алатки

Користење на трајни и практични материјал, екопријателски и практични.Погодни за семејства, цвет љубов

DEN 732.00
HYLOOD 14Pcs Флорални Влажни Пена Гарланд за Свежо Цвеќе, 5inch Апсорпција Цвет Носителот Цвет Сунѓерот Блокови Неодамнешно
HYLOOD 14Pcs Флорални Влажни Пена Гарланд за Свежо Цвеќе, 5inch Апсорпција Цвет Носителот Цвет Сунѓерот Блокови

Материјал : Ова флорални пена база е направен од пластика и цвет кал, тоа може да одговара на било какви с

DEN 2215.20