Бизнис Извор Д-Прстен Врзивно средство, w/Џебови, 3 Капацитет, Бела (Единиците на случај: 5)

Бизнис Извор Д-Прстен Врзивно средство, w/Џебови, 3 Капацитет, Бела (Единиците на случај: 5)

DEN 575.76

Неодамнешно

Това е достапна

MFR Објект# : 935644. Единиците на случај : 5. Основни Д-Прстен Видите Врзивно нуди јасна шалче за лесно прилагодување и идентификација.Коса Д-прстени се одржи 40 проценти повеќе труд отколку традиционалните врзива.Две предизвикувачи на кружниот механизам обезбеди лесен пристап до вашите документи.Дизајн карактеристики џебовите на внатрешноста и задниот поклопец за екстра чување на документи.Врзивно средство е направена од полипропилен.Спакуван Количина : 1/ST.

Додатоци на производот

3 Прстен Врзивно средство, Професионален Агол D Прстен Врзивно 4 Инчи, Одговара на Стандард Страници 8.5 x Неодамнешно
Emraw Тешки-Должност 3-Начинот на Приказ на Црна 3-Прстен Врзивно 1-Инчен – се Користи за пријавување на Трудови, Неодамнешно
eTTgear Училиште Документи Хартија Врзивно Продавница Документи, Додатоци во Бизнис/Хотел/Организација/Компанија/Дневно Неодамнешно
Samsill, SAM17150, Земјата Избор Тешки 1.5 USDA Заверена Еко-пријателски Складирање Врзивно средство, 1, Секој, Неодамнешно Најдобра цена
Samsill, SAM17150, Земјата Избор Тешки 1.5 USDA Заверена Еко-пријателски Складирање Врзивно средство, 1, Секој,

ОДРЖЛИВОСТ на ЖИВОТНАТА средина РЕШЕНИЕ – Составена од најмалку 59% biobased материјал, вклучувајќи полипро

DEN 306.96
Avery Тешки-Должност Врзивно средство со 5-Инчен Еден Допир EZD Прстен, Црна и бела (79986) Неодамнешно
Avery Тешки-Должност Врзивно средство со 5-Инчен Еден Допир EZD Прстен, Црна и бела (79986)

Нова и подобрена Еден Допир EZD заклучување прстени се отвори со леснотија и да се задржи страници се обе

DEN 682.56
eTTgear Училиште Документи Хартија Врзивно Продавница Документи, Додатоци во Бизнис/Хотел/Организација/Компанија/Дневно Неодамнешно
Avery Тешки-Должност Врзивно средство со 5 Инчен Еден Допир EZD Прстен, Сина, 1 Врзивно (79886) Неодамнешно Најдобра цена
Avery Тешки-Должност Врзивно средство со 5 Инчен Еден Допир EZD Прстен, Сина, 1 Врзивно (79886)

Нова и подобрена Еден Допир EZD заклучување прстени се отвори со леснотија и да се задржи страници се обе

DEN 503.52
11 Прстен AERAD QRH Врзивно средство - 35mm Пилот Список Врзивно од Aerobind - 100 Пакет Неодамнешно
11 Прстен AERAD QRH Врзивно средство - 35mm Пилот Список Врзивно од Aerobind - 100 Пакет

35mm / 1.38 Инчен Прстенот со Дијаметар, 11Прстен QRH Прстен Врзивно средство 100 Прстен Врзива По Пакет, тргови

DEN 16722.72